Přečtěte si oficiální popis

Studium v ​​Číně s CSA

China Study Abroad je komplexní, cenově dostupná služba orientovaná na služby nabízející jazykové programy na čínských univerzitách po celé Číně. Jsme hrdí na udržení našich nákladů, abychom mohli v Číně studovat otevřeně co nejvíce lidí. Současně poskytuje veškerou potřebnou podporu potřebnou pro studium v ​​zahraničí v Číně.

China Study Abroad nabízí snadný přístup k jazykovým programům, vysokému školství a příležitostem v Číně prostřednictvím následujících:

  1. Bezplatné rady a informace o univerzitním programu v Číně
  2. Pomozte tě dostat ven do Číny, včetně obecných rad a pomoci s vízy
  3. Pomozte, abyste se při příjezdu dočkali
  4. Pomůže vám maximalizovat čas v Číně, abyste mohli plně využít zkušenosti

Jak to děláme?

Bezplatná rada - Zeptejte se nás na města, univerzity, kursy k dispozici, život v Číně. Dáme vám všechny informace, které potřebujete. Zdarma.

Jak se dostat do Číny - Pokud potřebujete nějakou pomoc s papírování, abyste získali požadovaný program, pomůžeme. To zahrnuje dokončení vaší žádosti, shromáždění nezbytných vstupních dopisů / vízových dokladů z univerzity, jejich vrácení zpět k vám a pomoc při získávání víz (ve vybraných zemích). Uděláme to všechno za 150 USD, což zahrnuje poplatky za přihlášku na univerzitu a poštovné!

Zúčastněte se - Pevně ​​věříme, že čím rychleji se usadíte, tím více se dostanete ze svých zkušeností v Číně. Na rozdíl od některých zemí se Čína trochu zvykne a my jsme tady, abychom s tím pomohli. Samotný výlet do Číny je určitě dobrodružství, ale může to trvat i měsíce, než to všechno vyřešíte. Pomůžeme vám tento proces urychlit, což znamená, že získáte více ze svých zkušeností. S naším programovatelným programovacím programem je vše velmi jednoduché. Přihlasujete se za to, co chcete, nic jiného, ​​nic víc, ani méně. To může být jen málo jako vyzdvižení letiště nebo zahrnuje ubytování nebo soukromý jazykový lektor nebo náš 24/7 CSA Assistance Package .

Maximalizujte svůj čas v Číně - děláme to tím, že nabízíme pár dalších věcí na straně, které opravdu přispívají k vašim zkušenostem zde. Dobrovolnictví, internování, cestování nebo výuka, máme pro Vás spoustu možností. Nejen, že budou zábavné a náročné, ale také významně přispějí k vašemu životopisu. Tyto typy extra příležitostí se těžko organizují, a zatímco jste zaneprázdněni, víkendy budou letět. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak důležité jsou tyto další možnosti v Číně.

Jste připraveni začít své dobrodružství v Číně? Zavolejte nám, Skype ( info-chinastudyabroad ) nebo nám napište e-mail na info@chinastudyabroad.org a společně plánujeme dokonalý výlet do Číny!

Deset nejlepších důvodů pro studium v ​​Číně:

1. Jazyk, samozřejmě!

Není nic tak účinného jako učení se v zemi, ze které pochází - zvláště pokud v této zemi žije více než miliarda lidí! Chtěli byste jít do Francie, abyste se naučil francouzštinu, Itálie, abyste se naučil italsky, Japonsko se učit japonštině ... takže učení čínštiny v Číně je přirozenou volbou Studiem v Číně můžete využít toho, co se učíte z vašich tříd, a vašeho jednorázového doučování hned; objednat si jídlo v restauraci, obchodovat na místním trhu, konverzovat s řidiči kabiny a dokonce i získat nové přátele. Koneckonců, když více než pětina světové populace mluví nějakou formou Číňanů, pravděpodobně se s nimi jednou nebo později setkáte!

2. Historie.

Země tak populární jako Čína se nedostala tak rozsáhle přes noc - trvalo to dlouho, dlouho. Nejstarší příklady psané čínské historie pocházejí z roku 1600 př.nl, přestože příběhy se týkají událostí, ke kterým došlo až před 4200 lety! Od té doby Čína prošla epizodami expanze a kontrakce, války a míru, chudoby a prosperity, invaze a vzpoury, sjednocení a občanských konfliktů, říše a válčících států. Dokonce i císařské dynastie cizích útočníků, jako jsou Mongolové a Manchus, respektovala dlouhou historii své dobytek - a to jak se asimilovala do čínské kultury, než aby ukládala své vlastní. Při studiu Mandarin v Číně se také ponoříte do této bohaté a fascinující historie, která nikdy nezabírá návštěvníky.

3. Jídlo.

Než přijdete studovat v Číně, pravděpodobně budete mít ve své domovině dostatek čínského jídla, ale čínská kuchyně je mnohem víc než sladké a kyselé vepřové koule a kuře generála Tso! Ve skutečnosti je v Číně tak široká škála chutí a chutí, že je obtížné definovat jedinečný styl "čínského" jídla. Od sladkého a hubeného kantonského jídla v Kuang-čung až po znecitlivou kořenitost kuchyně Sichuan a od mnoha druhů knedlíků v stohovaných bambusových parních pekáčů až po eleganci klasické pečené pečené kachny, jste povinni objevovat něco, co potěší chuťovky!

4. Kultura.

Jak si dokážete představit, civilizace více než 4000 let rozvinula kulturu, která je příliš bohatá, než aby to popsala několika slovy ... ale zkusme to zkusit: konfucianismus, taoismus a buddhismus. Mandarin a kantonský. Kung fu a tai chi. Shaolin mniši a buddhistické chrámy. Jet Li a Jackie Chan. Gong Li a Zhang Ziyi. Chen Kaige a Zhang Yimou. Crouching Tiger, skrytý drak. Rozloučit moji zakončení. Umění války, Sun Tzu. Feng Shui. Jin a jang. Měsíční kalendář. Čínský Nový rok a jarní festival. Festival dračích lodí. Festival středního podzimu a měsíční koláče. Čínský zvěrokruh. Drak a fénix. Porcelán a kaligrafie. Mingové vázy, jadeové ozdoby a hedvábné šaty. Terakotové válečníci a budhistické sochy. Čínská opera. Citerá, housle, bubny a gongy ... jen abych jmenoval pár.

5. Lidé.

Pokud jste se předtím setkali s čínskými lidmi, je pravděpodobné, že jste se setkali s někým z čínské etnické skupiny Han. S více než 1,2 miliardy lidí v Číně, Tchaj-wanu a Hongkongu a více než 40 milionů dalších diasporem na celém světě jsou čínští Hanové největší světovou etnickou skupinou. Ale obyvatelé Číny také zahrnují 55 dalších odlišných etnických menšin, od Manchus z dynastie Qing až po Huiovu hedvábnou cestu, od ujgurů střední Asie až po mongolské potomky Džingischána, z nichž každá má svou vlastní historii a kulturu . Naučte se čínštinu v Číně a budete mít možnost se s nimi setkat.

6. Pozemek.

Jako třetí největší světová země podle velikosti neexistuje žádný nedostatek místa k návštěvě a věci, které byste měli vidět, zatímco žijete a studujete v Číně. Od pouštních dun a travních porostů na severu až po podtropické podnebí na jihu, země vás okouzlí. Podívejte se na zdánlivě nekončící hory a výhledy provincie Yunnan, prožijte surrealistické vápencové útvary Guilin a Yangshuo, nebo si představte, že jste válečník v armádě Džingischána, když jezdíte na Vnitřních mongolských stepi. Sledujte živou řeku kolem Chang Jiang (řeka Yangtze), protože rozděluje Čínu na sever a jih více než 6000 kilometrů. To vše je možné, a zatím jsme ještě nezmiňovali pandy!

7. Města.

Většina lidí může jmenovat pouze Peking nebo Šanghaj, pokud jde o čínská města, ale ve skutečnosti existuje více než 160 měst v Číně s počtem obyvatel větším než 1 milion. S regionálními rozdíly v klimatu, fyzickém prostředí, kuchyni a dokonce i mluveném dialektu není divu, že i čínští lidé mají problémy s tím, jak se s nimi zacházet. Jak se naučíte čínštině, můžete se podívat na Peking ve všech jeho císařských nádheře nebo bydlet v blízkosti pohlednice Lijiang, dostat energii v Šanghaji shonu a shonu nebo chill ven na pláži v Qingdao. Alternativně, pokud jsou skutečné zimy více váš styl, navštivte v lednu Harbin na festivalu ledu sochařství, kde uvidíte celé budovy vytesané z ledu! Studiem v Číně budete mít každou příležitost dostat se za hranice velkých měst a zažít vše, co země může nabídnout.

8. Ekonomika.

Je třeba ještě něco říct o čínské ekonomice? Je to druhá největší na světě, po USA, která za posledních 30 let vzrostla o 10% ročně. Přesto s ročním HDP na obyvatele nižší než 4000 USD, je stále ještě hodně prostoru na zlepšení. A co další země se může pochlubit tím, že je hráč v tolika oblastech, jako je Čína? Vedle tradičních odvětví zemědělství a výroby se země stala světovým lídrem v oblastech, jako je těžba, solární panely, vysokorychlostní vlaky a telekomunikace. Čína se dokonce stala největším autem na světě, předběžně předběhla v USA v roce 2009.

9. Školy.

Ať už hledáte krátkodobý kurz v čínštině nebo žádost o studijní program, existuje instituce v Číně, která vyhovuje vašim potřebám. Upravte své jazykové kurzy podle svého plánu na Pekingské akademii Mandarin. Využijte své letní učení Mandarin u pláže na Ocean University v Qingdao. Vezměte si třídu na univerzitě Beijing Language and Culture, nejlepší škola v zemi pro čínské učitele. Vyzvěte se na instituci, jako je Pekingská univerzita nebo na univerzitě v Tsinghua, a to jak v top 60 na světě, tak v QS World University Rankings a World Higher Education World University Rankings. Cokoliv hledáte, najdete je zde.

10. Budoucnost.

V našem propojeném a globalizovaném světě je Čína a bude i nadále součástí našich životů, ať už se nám to líbí nebo ne, tak proč se nezapojit? Příležitosti zde jsou nekonečné, možnosti neomezené. Přijíždění do Číny je nejen nejlepším způsobem, jak se naučit čínštinu, ale také skvělou příležitost se setkat s novými přáteli a vytvořit nové kontakty. Dokonce i když nemáte v úmyslu zůstat zde dlouhodobě, zkušenost studovat v Číně bude stát za to, že si přinesete životopis nebo životopis, přinejmenším. Zatímco se zbytek světa zhoršuje v hospodářských a společenských podmínkách, Středové království se rozvíjí dopředu a buduje budoucnost: učit se v Číně v Číně a budovat vaši budoucnost

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět více o jednom z našich studijních programů v zahraničí v Číně? Profesionální a zkušení mezinárodní pracovníci společnosti CSA se snaží poskytovat spolehlivé a efektivní informace a rady.

Vezměte prosím na vědomí, že můžete kontaktovat každou kancelář prostřednictvím e-mailu na adrese info@chinastudyabroad.org

Nebo na Skype v kanceláři-chinastudyabroad

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

China Study Abroad

Hainan University nabízí čtyři úrovně pro studenty čínštiny: začátečníci, elementární, středně pokročilí a pokročilí podle čínské jazykové úrovně. Navíc nabízejí voliteln ... [+]

Co je zahrnuto v čínském jazykovém programu Hainan University?

Cílem společnosti CSA je zajistit, aby Váš pobyt v Číně byl hladký. Jsme tam pro vás tolik, kolik potřebujete! Jako student CSA, kromě výuky kurzu, obdržíte také:

Poplatky za studiumPomoc před odjezdemVyzvednutí na letištiVšechny učebnice (pro studenty, kteří si zvolí možnost studia)Asistence při nákupu místní SIM karty při příjezduMěstská a místní orientace (restaurace, supermarkety atd.)Seznamte se s dalšími studenty ČSARegistrační pomoc při příjezdu24-hodinová podpora na zemi, když jste v Číně.Jaké jsou náklady na tento program a kdy mohu začít ?!

Ať už chcete studovat v Číně na akademický rok, nebo na semestr, existuje program China Study Abroad pro vás na Hainanské univerzitě. Ujistěte se, že budete postupovat podle níže uvedeného odkazu, abyste zjistili více informací o programu čínského jazyka Hainan University, který je pro vás to pravé. Těšíme se, že vás brzy přijdeme do Haikou!... [-]

Čína Beijing Spojené království London Mexiko Buenavista Shanghai Austrálie Sydney Itálie Venice Španělsko Madrid Spojené státy americké San Francisco Kanada Toronto  + 13 Více
Září 2019
Angličtina,čínština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
China Study Abroad

Ceny a trvání se liší, ale nejoblíbenější volbou je semestrální výuka ... [+]

Ceny a trvání se liší, ale nejoblíbenější volbou je Semestrální výuka

Co je zahrnuto v programu Yunnan University v čínském jazyce?

Cílem společnosti CSA je zajistit, aby Váš pobyt v Číně byl hladký. Jsme tam pro vás tolik, kolik potřebujete! Jako student CSA, kromě výuky kurzu, obdržíte také:

Poplatky za studiumPomoc před odjezdemVyzvednutí na letištiVšechny učebnice (pro studenty, kteří si zvolí možnost studia)Asistence při nákupu místní SIM karty při příjezduMěstská a místní orientace (restaurace, supermarkety atd.)Seznamte se s dalšími studenty ČSARegistrační pomoc při příjezdu24-hodinová podpora na zemi, když jste v Číně. Více informacíJaké jsou náklady na tento program a kdy mohu začít ?!... [-]
Čína Beijing Spojené království London Mexiko Buenavista Shanghai Austrálie Sydney Itálie Venice Španělsko Madrid Spojené státy americké San Francisco Kanada Toronto  + 13 Více
China Study Abroad

Ceny a trvání se liší, ale nejoblíbenější volbou je semestrální výuka ... [+]

Ceny a trvání se liší, ale nejoblíbenější volbou je semestrální výuka

Co je zahrnuto ve vašem jazykovém programu UIBE?

Cílem společnosti CSA je zajistit, aby Váš pobyt v Číně byl hladký. Jsme tam pro vás tolik, kolik potřebujete! Jako student CSA, kromě výuky kurzu, obdržíte také:

Poplatky za studiumPomoc před odjezdemVyzvednutí na letištiVšechny učebnice (pro studenty, kteří si zvolí možnost studia)Asistence při nákupu místní SIM karty při příjezduMěstská a místní orientace (restaurace, supermarkety atd.)Seznamte se s dalšími studenty ČSARegistrační pomoc při příjezdu24-hodinová podpora na zemi, když jste v Číně. Další informace ►Jaké jsou náklady na tento program a kdy mohu začít ?!... [-]
Čína Beijing Spojené království London Mexiko Buenavista Shanghai Austrálie Sydney Itálie Venice Španělsko Madrid Spojené státy americké San Francisco Kanada Toronto  + 13 Více
Září 2019
čínština
Kampus
Přečtěte si více v češtině
China Study Abroad

Ať už chcete studovat v Číně na akademický rok, nebo po dobu jednoho semestru, existuje program China Study Abroad pro vás na Donghua University. Ujistěte se, že budete p ... [+]

Co je zahrnuto v programu čínského jazyka Donghua University?

Cílem společnosti CSA je zajistit, aby Váš pobyt v Číně byl hladký. Jsme tam pro vás tolik, kolik potřebujete! Jako student CSA, kromě výuky kurzu, obdržíte také:

Poplatky za studiumPomoc před odjezdemVyzvednutí na letištiVšechny učebnice (pro studenty, kteří si zvolí možnost studia)Asistence při nákupu místní SIM karty při příjezduMěstská a místní orientace (restaurace, supermarkety atd.)Seznamte se s dalšími studenty ČSARegistrační pomoc při příjezdu24-hodinová podpora na zemi, když jste v Číně.Jaké jsou náklady na tento program a kdy mohu začít?

Ať už chcete studovat v Číně na akademický rok, nebo po dobu jednoho semestru, existuje program China Study Abroad pro vás na Donghua University. Ujistěte se, že budete postupovat podle níže uvedeného odkazu, abyste zjistili více informací o čínském jazykovém programu Donghua University, který je pro vás to pravé. Těšíme se, že vás brzy přijdeme do Šanghaje!... [-]

Čína Beijing Spojené království London Mexiko Buenavista Shanghai Austrálie Sydney Itálie Venice Španělsko Madrid Spojené státy americké San Francisco Kanada Toronto  + 13 Více
Září 2019
Angličtina,čínština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině