Tianjin International Chinese College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tianjin International Chinese College (TICC) je čínská jazyková instituce akreditovaná Tianjin městské vzdělávací komise. Vysoká škola nabízí čínské jazykové programy a vydává studijní víza (X1 / X2) studentům po celém světě.

Naše vysoká škola má v současné době dva areály, pokrývající celkovou plochu více než deset tisíc metrů čtverečních s perfektním vybavením, jako je čínská kulturní výstavní síň, multifunkční učebna, výtvarná učebna a tak dále. Vedle akademických kurzů TICC vyzývá umělce, aby vyučovali hodiny čínské kultury, jako je čínská hudba, Kongfu, Pekingská opera, čínská kaligrafie, řezání papíru a Guqin. Studenti se mohou současně seznámit s čínským jazykem a tradiční kulturou.

TICC dělá velké úsilí při vytváření zkušeností učitelského týmu. Naši učitelé musí být certifikováni společností Hanban. Většina našich učitelů má magisterský titul nebo vyšší. 80% našich učitelů má zkušenosti s výukou v zahraničí, zatímco 87% má společně napsané učebnice jako "Nový učebnice řady Mandarin".

V posledních pěti letech jsme učili téměř 20 000 studentů z více než 50 zemí, jako je Amerika, Rusko, Kanada, Itálie, Velká Británie, Korea, Thajsko, Vietnam, Kambodža a mnoho dalších.

Poskytujeme také čínské online programy, které jsou určeny pro studium doma. Naše kurzy zahrnují třídu HSK, třídu mluvené čínštiny, třídu Business Chinese, třídu Chinese Writing a mnoho dalších . Můžete jednoduše zůstat doma, studovat u nás, absolvovat náš kurz a získat certifikát. Podrobnosti najdete v našem programu.

Adresa: 116 Ya'an Street Nankai District, Tianjin
Tel. (86) 22-27623035
Email: admissions@ticc.net.cn

Místa

Nankai

Adresa, 1. řádek
116 Ya’an Street Nankai District
300000 Nankai, Tianjin, Čína
Telefonní číslo
+86 22-27623035

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium