Přečtěte si oficiální popis

European Centre for Career Education poskytuje praktické vzdělávání ve formě jedinečných letních programů v oblasti práva, mezinárodního obchodu a architektury. ECCE má dva klíčové cíle, vzdělávat mladé a talentované studenty o tom, jak profesionální svět skutečně funguje a současně vytváří obchodní příležitosti pro společnosti, s nimiž spolupracujeme.

Teoretická základna programů je pokryta přednáškami odborníků ve vybrané oblasti, praktická zkušenost získává stáž v jedné ze známých společností Siemens, Unicredit, Huawei, T-Mobile, DLA Piper nebo Lego , která se odehrává v Praze a dalších městech po celém světě. Letní programy ECCE jsou vhodné pro vysokoškolské studenty a absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti a získat více zkušeností před zahájením své kariéry.

Letní programy

ECCE byla zřízena s cílem poskytnout dlouhodobé řešení neadekvátních postupů zastaralých vzdělávacích systémů a kariérového poradenství bez praktického základu. Překleneme akademické znalosti s praxí v reálném životě spolu s ocenením teoretických základních vysokých škol. Věříme, že kombinace teoretických znalostí a praktických dovedností je základním předpokladem pro to, aby se studenti stali úspěšnými ve svých budoucích oborech. Naše dvouměsíční letní programy jsou zaměřeny na právo, mezinárodní obchod a architekturu. Programy se skládají ze tří týdnů intenzivních praktických kurzů a čtyř týdnů stáže v jedné z 250 mezinárodních společností po celém schengenském prostoru.

V posledních letech se letní program ECCE v právu stal největším právním vzdělávacím projektem mezi Evropou a Čínou. V roce 2018 jsme obdrželi více než 650 žádostí z 50 zemí celého světa a přivítali asi 200 studentů, kteří byli přijati do programu a tráví v Praze krásné léto. Díky pokračujícímu úspěchu ECCE plánuje rozšířit své programy na další regiony se dvěma novými pobočkami, které se otevřou v roce 2019 v New Yorku a Varšavě.

Přednášky a stáže

Každé léto vyučujeme 30 studentů současných praktických témat za tři týdny v aktuálních otázkách, které nejsou převážně zahrnuty do akademických učebních osnov. Všechna témata jsou přednášena 30 různými řečníky, kteří jsou považováni za odborníky a odborníky v příslušných oborech. Mezi našimi řečníky jsou jména jako Padden Guy Murphy (Globální vedoucí politiky

Statistiky ECCE

Programy ECCE se netýkají pouze trávení času ve třídě. Po třech týdnech intenzivních praktických kurzů mají naši studenti možnost využít a zlepšit své čerstvě získané znalosti v reálném pracovním prostředí tím, že mají čtyřtýdenní stáž v jedné ze špičkových společností působících ve svém oboru.

Můžeme se spolehnout na společnosti jako Siemens, UniCredit Bank, T-Mobile, Lego nebo advokátní kanceláře, jako jsou DLA Piper, Clifford Chance, Allen

Všichni naši partneři si dobře uvědomují obrovskou propast mezi tradičním vzděláním a situací v reálném životě; proto se s radostí dohodli, že společně s ECCE budou překonávat tuto mezery a podílet se na přípravě našich studentů, aby se stali úspěšnými budoucími vůdci a uznávanými odborníky v příslušných oborech.

Program odborné přípravy OBOR (nový projekt)

Program odborného vzdělávání se zaměřuje na to, že pomáhá elitním mladým čínským právníkům získat z evropského právního prostředí cenné zkušenosti a celosvětovou obchodní praxi a poskytnout jim příležitost být součástí právního týmu ve vedoucích evropských advokátních kancelářích. Prioritou tohoto programu je vybudovat vztahy mezi evropskými a čínskými právnickými firmami, které pak mohou naši partneři využít k rozšíření jejich propojovací a referenční sítě, jakož ik vybudování důvěryhodné a vzájemně prospěšné spolupráce, která bude trvat dlouho . Společně se budou moci poučit z rozdílných pracovních prostředí a kultur a vzájemně si pomáhat pochopit rozdíly mezi nimi.

Program je rozdělen na dvě části a trvá celkem pět až osm týdnů. Začíná to v Číně v prvním týdnu školením pro řešení sporů pořádaným Mezinárodní obchodní komorou, poté následovalo v Evropě předem vytvořené přednášky na téma specifické právní otázky organizované ECCE. Klíčovou složkou programu je stáž u předních evropských advokátních kanceláří.

Čínské komunitní partnerství v budování

ECCE má pevný základ nejen ve špičkovém právním sektoru, ale také ve spojení s butikovými advokátními kancelářemi v různých jurisdikcích. Proto jsme schopni poskytnout našim partnerům pomoc na globálním standardu a specialitě na čínském trhu. Učíme se o specialitách našich partnerů v hloubce a dobře známe jejich firmy. Zavedením a uspořádáním setkání pro čínské partnery s právními firmami v EU mohou naši partneři rozšířit svou síť, získat efektivní povědomí o značce a rozvíjet své podnikání přímo v této konkrétní oblasti na mezinárodní úrovni.

Hlavním cílem projektu čínského partnerství je vybudovat silnou komunitu. To pomůže našim partnerům při růstu jejich podnikání, a to zejména zavedením a propojením
nejúspěšnějším podnikům a podnikatelům z různých regionů a odvětví. Díky tomu, že jsou součástí této komunity, jim to dává šanci setkat se a diskutovat o možné, vzájemně prospěšné spolupráci.

Pro naše partnery jsme nejen "na papíře", ale jsme připraveni jim kdykoliv pomoci.

Oficiálně zahajuje v Shenzhenu na jaře roku 2019.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


European Centre for Career Education

Hlavním cílem architektury ... [+]

Hlavním cílem architektury

Architektura, design, rozvoj pozemků, nemovitost

Zpočátku se práce mladého architekta provádí pod vedením starších architektů. Jak mladí architekti postupují ve své kariéře, stávají se vůdci na různých projektech. Program ECCEDU je zaměřen na přípravu studentů na jejich budoucí kariéru a na to, aby se stali vedoucími osobami v rámci jejich povolání. Jedinečná architektura ECCEDU

Obecná struktura programu

Část I - Přednášky (3 týdny od 8. července do 26. července)

Přednášky probíhají po dobu 3 týdnů.

Přednášky jsou vyučovány ve třídách, ale budeme venku při příležitostech, kdy se město stane třídou. Přednášky vycházejí z učebních osnov zaměřených na podnikání a zaměřují se na témata zaměřená na kariéru, jako je architektonický návrh komerčních budov z obchodního hlediska, plánování a řízení růstu měst, spolupráce s klienty, vedení nebo spolupráce mezi architekty, realitní poradci. Budeme se dotýkat procesů rozvoje půdy a budeme diskutovat o tom, jak různé tržní trendy ovlivňují návrh a vývoj.... [-]

Česká republika Prague
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
European Centre for Career Education

Zažijte naši inovativní koncepci Podnikání v kontextu a zapojte se do našeho mezinárodního kariérního letního programu International Business, který se bude konat 8.7.201 ... [+]

Koncept "učení se zkušenostmi"

Kompletní znalost oboru je zásadní, ale skuteční podnikatelé musí být schopni tyto znalosti uplatnit v praxi. Tím, že je učíme přejít z teorie do praxe, naším cílem je poskytnout absolventům ECCEDU zvláštní výhodu a pomáhat jim vystupovat se z jejich vrstevníků. Úspěšní absolventi získají 4 ECTS.

Chceme, aby studenti ECCEDU prožívali práci v oblasti mezinárodních obchodních transakcí a dále zlepšovali své dovednosti tak, že se soustředí jak na jejich osobní, tak na profesní rozvoj. Témata zahrnutá během našeho programu jsou pečlivě vybírána každý rok tak, aby odpovídala stále se měnícímu světu podnikání.... [-]

Česká republika Prague
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině