European Centre for Career Education

Summer Courses in Prague

Úvod

Read the Official Description

European Centre for Career Education poskytuje praktické vzdělávání ve formě jedinečných letních programů v oblasti práva, mezinárodního obchodu a architektury. ECCE má dva klíčové cíle, vzdělávat mladé a talentované studenty o tom, jak profesionální svět skutečně funguje a současně vytváří obchodní příležitosti pro společnosti, s nimiž spolupracujeme.

Teoretická základna programů je pokryta přednáškami odborníků ve vybrané oblasti, praktická zkušenost získává stáž v jedné ze známých společností Siemens, Unicredit, Huawei, T-Mobile, DLA Piper nebo Lego , která se odehrává v Praze a dalších městech po celém světě. Letní programy ECCE jsou vhodné pro vysokoškolské studenty a absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti a získat více zkušeností před zahájením své kariéry.

Letní programy

ECCE byla zřízena s cílem poskytnout dlouhodobé řešení neadekvátních postupů zastaralých vzdělávacích systémů a kariérového poradenství bez praktického základu. Překleneme akademické znalosti s praxí v reálném životě spolu s ocenením teoretických základních vysokých škol. Věříme, že kombinace teoretických znalostí a praktických dovedností je základním předpokladem pro to, aby se studenti stali úspěšnými ve svých budoucích oborech. Naše dvouměsíční letní programy jsou zaměřeny na právo, mezinárodní obchod a architekturu. Programy se skládají ze tří týdnů intenzivních praktických kurzů a čtyř týdnů stáže v jedné z 250 mezinárodních společností po celém schengenském prostoru.

V posledních letech se letní program ECCE v právu stal největším právním vzdělávacím projektem mezi Evropou a Čínou. V roce 2018 jsme obdrželi více než 650 žádostí z 50 zemí celého světa a přivítali asi 200 studentů, kteří byli přijati do programu a tráví v Praze krásné léto. Díky pokračujícímu úspěchu ECCE plánuje rozšířit své programy na další regiony se dvěma novými pobočkami, které se otevřou v roce 2019 v New Yorku a Varšavě.

Přednášky a stáže

Každé léto vyučujeme 30 studentů současných praktických témat za tři týdny v aktuálních otázkách, které nejsou převážně zahrnuty do akademických učebních osnov. Všechna témata jsou přednášena 30 různými řečníky, kteří jsou považováni za odborníky a odborníky v příslušných oborech. Mezi našimi řečníky jsou jména jako Padden Guy Murphy (Globální vedoucí politiky

Statistiky ECCE

Programy ECCE se netýkají pouze trávení času ve třídě. Po třech týdnech intenzivních praktických kurzů mají naši studenti možnost využít a zlepšit své čerstvě získané znalosti v reálném pracovním prostředí tím, že mají čtyřtýdenní stáž v jedné ze špičkových společností působících ve svém oboru.

Můžeme se spolehnout na společnosti jako Siemens, UniCredit Bank, T-Mobile, Lego nebo advokátní kanceláře, jako jsou DLA Piper, Clifford Chance, Allen

Všichni naši partneři si dobře uvědomují obrovskou propast mezi tradičním vzděláním a situací v reálném životě; proto se s radostí dohodli, že společně s ECCE budou překonávat tuto mezery a podílet se na přípravě našich studentů, aby se stali úspěšnými budoucími vůdci a uznávanými odborníky v příslušných oborech.

Program odborné přípravy OBOR (nový projekt)

Program odborného vzdělávání se zaměřuje na to, že pomáhá elitním mladým čínským právníkům získat z evropského právního prostředí cenné zkušenosti a celosvětovou obchodní praxi a poskytnout jim příležitost být součástí právního týmu ve vedoucích evropských advokátních kancelářích. Prioritou tohoto programu je vybudovat vztahy mezi evropskými a čínskými právnickými firmami, které pak mohou naši partneři využít k rozšíření jejich propojovací a referenční sítě, jakož ik vybudování důvěryhodné a vzájemně prospěšné spolupráce, která bude trvat dlouho . Společně se budou moci poučit z rozdílných pracovních prostředí a kultur a vzájemně si pomáhat pochopit rozdíly mezi nimi.

Program je rozdělen na dvě části a trvá celkem pět až osm týdnů. Začíná to v Číně v prvním týdnu školením pro řešení sporů pořádaným Mezinárodní obchodní komorou, poté následovalo v Evropě předem vytvořené přednášky na téma specifické právní otázky organizované ECCE. Klíčovou složkou programu je stáž u předních evropských advokátních kanceláří.

Čínské komunitní partnerství v budování

ECCE má pevný základ nejen ve špičkovém právním sektoru, ale také ve spojení s butikovými advokátními kancelářemi v různých jurisdikcích. Proto jsme schopni poskytnout našim partnerům pomoc na globálním standardu a specialitě na čínském trhu. Učíme se o specialitách našich partnerů v hloubce a dobře známe jejich firmy. Zavedením a uspořádáním setkání pro čínské partnery s právními firmami v EU mohou naši partneři rozšířit svou síť, získat efektivní povědomí o značce a rozvíjet své podnikání přímo v této konkrétní oblasti na mezinárodní úrovni.

Hlavním cílem projektu čínského partnerství je vybudovat silnou komunitu. To pomůže našim partnerům při růstu jejich podnikání, a to zejména zavedením a propojením
nejúspěšnějším podnikům a podnikatelům z různých regionů a odvětví. Díky tomu, že jsou součástí této komunity, jim to dává šanci setkat se a diskutovat o možné, vzájemně prospěšné spolupráci.

Pro naše partnery jsme nejen "na papíře", ale jsme připraveni jim kdykoliv pomoci.

Oficiálně zahajuje v Shenzhenu na jaře roku 2019.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Vidět Law Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Předmět: Letní program v architektuře

Campus forma Denní studium 6 týdnů July 2019 Česká republika Prague

Hlavním cílem letního programu architektury je pokrýt širokou škálu předmětů souvisejících s povoláním, které nejsou běžně studovány na školách architektury nebo alespoň nejsou prakticky studovány; což bude pro studenty v reálném světě zásadní. [+]

Hlavním cílem letního programu architektury je pokrýt širokou škálu předmětů souvisejících s povoláním, které nejsou běžně studovány na školách architektury; což bude pro studenty v reálném světě velmi užitečné.

Architektura, pozemky, nemovitosti

Zpočátku se práce mladého architekta provádí pod vedením starších architektů. Jak mladí architekti postupují ve své kariéře, stávají se vůdci na různých projektech. Program ECCE je obecně zaměřen na přípravu studentů na budoucí kariéru v různých oborech a na to, aby se stali vedoucími osobami v rámci jejich povolání. Jediný program ECCE Architecture přednášek je navržen na tomto základě. Tři části kurikula (přednášky, program stáže a projektové úkoly) dávají studentům větší důvěru a mnohem lepší pochopení podnikatelského světa architektury, plánování, nemovitostí, pozemků a výstavby.... [-]


Předmět: Letní program v mezinárodním podnikání

Campus forma Denní studium 3 - 7 týdnů July 2019 Česká republika Prague

Zažijte naši proslulou koncepci podnikání v kontextu a zapojte se do letního programu v mezinárodním podnikání. 8.7.2019 - 23.8.2019 [+]

Koncept "učení se zkušenostmi"

Komplexní znalost oboru je zásadní, ale skuteční lídři v podnikání musí být schopni tyto znalosti uplatnit v praxi. Naším cílem je poskytnout absolventům ECCE mimořádnou výhodu a pomáhat jim vystupovat se svými kolegy. Program je oceněn 4 kredity ECTS pro každý úspěšný absolvent.

Chceme, aby studenti ECCE zažili, co je v oblasti mezinárodních obchodních transakcí, a dále rozšiřují své dovednosti se zaměřením na osobní a profesní rozvoj. Témata pokrytá letním programem o mezinárodním podnikání v roce 2019 budou pečlivě vybírána tak, aby odpovídala neustále se měnícímu světu podnikání. Témata se mohou mírně lišit od každého roku.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Prague, Prague, Česká republika