Prague Film Insitute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O naší škole

Jsme PFI, Pražský filmový institut - špičková filmová škola s jedinečnou historií a rodinnou atmosférou. Během studia na PFI vytvořili řadu výjimečných studentských filmů a spolupracovali na mnoha profesionálních filmových projektech.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Filmová studia

Náš ústav sídlí v Praze ve skutečném filmovém studiu a je spoluvlastníkem společnosti Three Brothers Film Production Company. Prostory školy jsou zrekonstruovaná vila ze 16. století s exteriérovým ateliérem o ploše 7000 m2, která byla kompletně zrekonstruována a upravena pro natáčení.

Během studia budete mít přístup k 26 ateliérům na místě, velkému studiovému studiu pro speciální efekty a propperu, který patří k největším svého druhu v Evropě (specializuje se na historický nábytek, kostýmy, zbraně a brnění). Máme také velmi užitečné jídelní a stravovací zařízení, šatní skříň s prádelnou, make-up a šatny, plus klidné pokoje pro nerušenou výrobní práci s vaším týmem.

Profesionální zkušenost

Náš kolektiv se podílel na produkci široké škály světových a hollywoodských filmů. Naše kvalita byla oceněna mj. Hvězdami jako Heath Ledger, Arnold Schwarzenegger a Sean Connery.

Příklady filmů, na kterých jsme spolupracovali, jsou: Dungeons and Dragons, Joan of Arc, Duna, Nomad, Rytířský příběh, Avalon, Blade II, Děti duna, Liga mimořádných džentlmenů, Van Helsing, Hellboy, Doom 3, Narnia - Prince Kaspian, Die Papstin, Henry IV, Anonym, Borgias, Černá smrt, Pilíře Země, Svět bez konce, Tři mušketýři a mnoho dalších.

Naše garance praktického učení - je to skutečné!

Generální partner školy, společnost Three Brothers Film Production Company, je garantem kvality a praktické efektivnosti našich studijních programů. Tři skuteční bratři založili tuto společnost v roce 1991 a tato studia stojí za realizací více než 85 hraných filmů, dokumentárních filmů a docudramas pro domácí i zahraniční společnosti jako BBC, History and The Discovery Channel, Česká televize, Barrandov, ZDF , ARD, ARTE a Gruppe 5. Společnost je dodnes významnou a nedílnou součástí filmového a televizního průmyslu jak v České republice, tak v zahraničí.

Proč studovat na PFI?

Zde je sedm důvodů, proč se studenti rozhodnou studovat na Pražském filmovém institutu.

Akční scény

Díky naší úzké spolupráci s Českou kaskadérskou bojovou asociací je PFI jedinou filmovou školou, kde je schopnost natáčení akčních scén základní součástí studia. Naučíme vás střílet skutečné akční scény v praxi, a to nejen teoreticky.

Bezplatné vybavení

Naše filmové programy vám umožní přístup k průmyslovým standardním zařízením a zařízením, včetně plně vybavených redakčních prostor, ateliéru na zelené obrazovce, špičkových kamer, rukojetí, dronů, základny, mobilního vybavení a mnohem více.

Školitelé FAMU Praha

Kvalitu a tvořivost našeho vzdělávání garantují naši zkušení věhlasní pražští lektoři a ocenění profesionálové.

Průmyslové sítě

Udělejte nejlepší studentské filmy tam s týmy zkušenými ve výrobě hollywoodských filmů. Na rozdíl od jiných filmových škol podporujeme naše studenty, aby budovali vztahy s našimi předními partnery.

Studie na míru

Vychutnejte si individuální studijní přístup prostřednictvím rozsáhlého jednorázového kontaktu se svým učitelem v prostředí rodinného prostředí v prostorách pražského Filmového institutu.

Cenově dostupné

Naše poplatky jsou nižší než výuka pražské FAMU. Cenově dostupné ceny a reálné zkušenosti v oboru se světoznámou českou produkcí z nás činí jednu z nejlepších škol pro film v Evropě. Za peníze dodáváme skutečnou průmyslovou hodnotu.

Studium v angličtině

Hledáte anglickou školu v Praze? Všechny programy jsou dodávány výhradně v angličtině - zahraniční studenti jsou vítáni.111638_pexels-photo-126292.jpeg

Místa

Praha 5

Adresa, 1. řádek
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 Praha 5, Hlavní město Praha, Česká republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium