Prague Film School

Úvod

Read the Official Description

Prague Film School je jednou z předních evropských škol, která poskytuje praktickou výuku v základních disciplínách filmu. Zrychlený program školy, její mezinárodní fakulta a zařízení světové úrovně přitahují studenty z celého světa, kteří se snažili přeměnit dlouhotrvající vášeň pro film na celoživotní povolání

PROČ ŠTUDIJÍ V Prague Film School ?

Orientace na praxi: Bylo by těžké nalézt program, který by poskytoval praktickou expozici filmové tvorbě. Více než 400 filmů se každoročně natáčí na Prague Film School a studenti ročníku se účastní až 30 inscenací. Operativní princip Prague Film School je školení a věříme, že jak s nástroji, tak s jazyky, jediným způsobem, jak rozvíjet plynulost, je praktikovat. Vysoce kvalitní vybavení: Prague Film School je vybavena nejmodernějším vybavením používaným v profesionálních filmových produkcích po celém světě. Studenti mají kromě špičkového osvětlení, zvuku a úchopu i bezprostřední přístup k flotile kamer školy, včetně kamer s vysokým rozlišením RED, Arri, Canon a Sony.

Intenzivní: Typ studenta, který si vybere Prague Film School přichází k nám, protože má v podstatě pouze jeden rok z hlediska času nebo finančních prostředků k překročení, odkud žije v současné době do světa profesionálního filmu. Pak máme jen jeden rok, abychom tyto žáky dosáhli úrovně kompetence, kde mohou pracovat profesionálně. Jako takový je program vysoce vymačkaný.

Vztah mezi fakultou a studentem: Hlavní fakulta je přivedena z celého světa. Zatímco všichni učitelé jsou profesionální tvůrci filmu, jejich hlavním cílem v Praze je naučit studenty Prague Film School . Dynamika je pak to, co najdete v exkluzivních internátních školách a malých vysokých školách v USA, kde jsou učitelé vysoce oddaní jejich studentům a přístupné. Fakulta také ztělesňuje ideologii školy integrace evropského uměleckého domu s americkými nezávislými kinami.

Rozmanitost studentského těla: V studentském souboru 60 studentů je zastoupeno 25-30 zemí. Téměř každý jiný student je z jiné části světa, ale je zde propojeno subkulturní lepidlo. Studenti žijí a dýchají film společně.

Liberalismus: Většina studentů naší školy absolvovala vysokoškolské studium a viděla svůj čas na filmové škole jako milovanou příležitost, aby se svými hlubokými zájmy oženil s povoláním. Administrativa jako taková považuje všechny studenty za zodpovědné dospělé a důvěřuje studentům, aby převzali plnou odpovědnost za své studium. Škola nezasahuje do umělecké volby studentů.

Praha: Praha je jedním z těch velmi vzácných měst, které dokáží spojit kosmopolitanismus s intimitou a krásou. Její kouzlo je zřejmé pro každého, kdo je šťastný, že tady strávil nějaký čas. Praha je významným evropským filmovým centrem s jedním z největších a nejstarších filmových studií kontinentu. Město je považováno za nejkrásnější města světa a produkce pocházejí z celého světa, aby využily krásy a filmové zdroje města. Pro studentku filmu je Praha prastarým městem, které poskytuje prostředí pro téměř jakýkoli typ filmu, charismatický metropolitní buzz pro inspiraci a cenovou dostupnost, která je v rozvinutém světě stále jedinečná.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Program filmu - rok

Campus forma Denní studium 2 semestry Přihlašování započato Česká republika Prague

Prague Film School je jednou z evropských zemí

[+]

ROKOVÝ PROGRAM: 6. září 2019 - 23. května 2020

Filmy vytvořené v průběhu roku odrážejí postupný postup od základů filmařství až po úspěšné dokončení dobře zpracovaného filmu. Každá etapa procesu je rozvíjena pod dohledem fakulty, jejíž předměty pokrývají teoretická a technická témata zaměřená na prohloubení znalostí a honování technických dovedností.

Program je rozdělen do dvou semestrů. První semestr, každý student dokončí základní kurzy v oblasti scenáristiky, režie, kinematografie a editace. Studenti se také zapisují do dvou volitelných kurzů a zároveň absolvují další školení v oblasti zvuku, osvětlení, pohybu kamery a přilnavosti.... [-]


Akce pro film - Rokový program

Campus forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Česká republika Prague

Prague Film School nabízí konzervatoř Akční pro filmový program. Studenti pečlivě vycvičí na hereckém hereckém herectví, hlasu, pohybu, teorii herectví a podnikání herectví. Zatímco přibližně 90% herců absolvuje divadelní trénink, 90% práce pro herce je ve filmových médiích. Aby byla úspěšná v této vysoce konkurenční oblasti, znalost filmových technik je pro dnešní herec nezbytná. [+]

Program roku: 6. září 2019 - 23. května 2020

KARIÉRA MOVE

Většina studentů se zapsala do hereckého filmu a začala svou kariéru ve filmu. Fakulta filharmonie Prague Film School poskytuje neocenitelnou odbornost a přístup k průmyslu: Profesor filmového herectva Ivan Shvedoff přináší své zkušenosti a kontakty z více než 70 filmů, včetně hlavních rolí ve filmech jako Mission Impossible, Bourne Supremacy, Enemy at Gates, jmenovat několik (byl to Matt Damonův dialogový trenér na Bourne Identity). Daniel Brown, který má jak vysokoškolské vzdělání, tak i pedagogickou praxi na Cambridge University, vystoupil vedle významných hvězd jako Johnny Depp, Bruce Willis, Peter O'Toole a Ben Kingsley. Amy Hucková, herecká herečka a koordinátorka, je plodná přítomnost v národních a mezinárodních produkcích velkého rozpočtu.... [-]


Dokumentární - roční program

Campus forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Česká republika Prague

Dokumentární filmový program PFS vytváří profesionální dokumentaristy jak technicky zručné v oboru kamery, osvětlení, zvuku a editaci, tak i vyškolení v umění pravdivého vyprávění příběhů.

[+]

Program roku: 6. září 2019 - 23. května 2020

PRVNÍ SEMESTR - DOKUMENTÁR

V prvním semestru dokumentárního studia absolvují studenti řadu střelných úkolů určených k rozvíjení kritických dovedností v oblasti dokumentárního filmu, techniky kamery a editace. Přednášky, demonstrace, projekce a analytické cvičení poskytují základy pro terénní práci.

Zahrnuté témata zahrnují:

- Dokumentární kamera

- Střih dokumentů

- Psaní dokumentů

- Návrh zvuku a zvuku

- Osvětlení

- pohyb kamery

- Techniky rozhovoru

- Dokumentární témata a žánry

- Výzkum

- Dokumentární etika

Posluchači získají rozsáhlé dovednosti v režii, produkci, natáčení a nahrávání zvuku. Rigorózní kritiky jsou zásadní součástí kurzu. Kromě těchto cvičení každý student produkuje a řídí 5-ti minutový dokumentární krátký film o tématu podle svého výběru. Studenti také spolupracují na projektech ostatních.... [-]


Filmaření - Letní workshopy

Campus forma Denní studium 4 týdnů Přihlašování započato Česká republika Prague

Pokrytí scenáristiky, režie, kamery, úpravy a zvuku jsou čtyřtýdenní letní workshopy v Prague Film School navrženy tak, aby vedly studenta z námětu k dokončenému krátkému filmu. Každý student píše, natáčí, řídí a upravuje svůj vlastní film.

[+]

SUMMER 2019

Termíny:

Červnový seminář k filmu: 2. června - 29. června Červenec workshop pro tvorbu filmu: 30. června - 27. července Srpen workshop pro tvorbu filmu: 28. července - 24. srpna

Každý účastník natáčí svůj vlastní film.

Pokrytí scenáristiky, režie, kamery, úpravy a zvuku jsou čtyřtýdenní letní workshopy v Prague Film School navrženy tak, aby vedly studenta z námětu k dokončenému krátkému filmu.

První dva týdny programu jsou založeny na učebnách - představují základy režie, scénářství, editace, kinematografie a zvuku a zároveň připravují studenty na krátký film konce dílny. Každý student píše a řídí svůj vlastní krátký čas a také pracuje na jiných studentských produkcích v různých posádkových kapacitách.... [-]


Filmaření - semestrální program

Campus forma Denní studium 1 semestr Přihlašování započato Česká republika Prague

Semestrální program na Prague Film School je velmi intenzivní, praktický kurz se strmou křivkou učení. Cílem programu je naučit se konkrétním řemeslným dovednostem prostřednictvím významné produkce a práce na kurzech. Do konce programu budou mít studenti jistou plynulost jak v technických aspektech tvorby filmů, tak ve filmovém jazyce obecně.

[+]

Podzimní semestr 2019: 6. - 20. prosince 2019

Semestrální program na Prague Film School je vysoce intenzivní kurz orientovaný na praxi se strmou křivkou učení. Cílem programu je naučit konkrétní dovednosti řemesla prostřednictvím podstatné výroby a práce na kurzu. Do konce programu budou mít studenti jistou plynulost jak v technických aspektech tvorby filmů, tak ve filmovém jazyce obecně.

Přezkum programu semestru

Studenti zapsaní do semestrálního programu jsou povinni absolvovat kurzy v každém ze základních modulů scenáristiky, editace, kinematografie a režie. Studenti navštěvují kurzy v oblasti zvuku, workshopů zaměřených na kamery a dvou volitelných kurzů z nabídky kurzů uvedených níže. Během prvního semestru každý student usměrňuje čtyři filmové produkce při práci na dalších 16 - 20 filmových sestavách.... [-]


Filmová tvorba - druhý ročník

Campus forma Denní studium 2 semestry Přihlašování započato Česká republika Prague

Cílem druhého ročníku je zdokonalit a rozšířit dovednosti v oblasti filmařství prostřednictvím mistrovských kurzů a práce na profesionálních filmových filmech na plný úvazek. Druhý ročník programu je také zaměřen na vzdělávání talentovaných studentů pro výrobu podstatnějších

[+]

6. září 2019 - 23. května 2020

Cílem druhého ročníku je zdokonalit a rozšířit filmařské dovednosti prostřednictvím mistrovských kurzů a práce na filmech na plný úvazek. Druhý ročník programu je také zaměřen na vzdělávání talentovaných studentů pro výrobu delších formátů projektů s využitím pokročilejších technologií (Arri Alexa, RED Epic).

První semestr druhého ročníku je řízen mistrovskými semináři s hostujícími filmaři, studiem, konzultacemi a filmovými projekty. Semestr také zahrnuje přípravu a přípravu filmů, které budou natočeny a editovány v druhém semestru.

Návštěvní filmaři budou vést třídenní až třítýdenní praktické workshopy zaměřené na režii dramatu, práci s herci, natáčení nálady a atmosféry, umělecký směr, vizualizaci, analýzu skriptu, řízení výrobního procesu, lití, zkoušky a další.... [-]


Videos

https://www.youtube.com/watch?v=UmlclLDFJyE

https://www.youtube.com/watch?v=UmlclLDFJyE

Contact

Adresa, 1. řádek Prague Film School Pstrossova 19
110 00 Prague, Prague, Česká republika
Telefonní číslo false