Prague Film School

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat na pražské filmové školy?

Praxis-orientovaný: Člověk by se Těžko najít program, který poskytuje tolik praktickou expozici filmu. Více než 400 filmů střílel za rok na pražské filmové škole a studentů v rámci programu roce se podílí na tolik jako 30 inscenací. Princip fungování pražské filmové školy je výcvik, a věříme, že stejně jako u nástroje nebo jazyky, jediný způsob, jak rozvíjet plynulost je cvičit.

High-end zařízení: Prague Film School je dobře zásobené s nejnovější cutting-edge zařízení používaných v profesionálních filmové produkce na celém světě. Studenti mají okamžitý přístup do školy flotily kamer, včetně červené, Arri, Canon a vysokým rozlišením fotoaparátů Sony, kromě high-end osvětlení, zvuk a přilnavost.

Intenzivní: Typ studenta, který si zvolí Prague Film School k nám přichází, protože on nebo ona má v podstatě pouze jeden rok z hlediska času a finančních prostředků přejít z místa, kde on nebo ona je v životě v okamžiku, kdy do světa profesionálního filmu. Pak máme pouze jeden rok, aby tyto studenty na úroveň odborné způsobilosti, kde mohou pracovat profesionálně. Jako takový je program vysoce stiskl.

Fakulta-studentské vztahy: Jádro fakulty jsou přinesl z celého světa. Zatímco všichni učitelé jsou prováděny profesionální filmové tvůrce, jejich hlavním účelem v Praze je naučit studenty na pražské filmové škole. Dynamika je pak to, co najdete v exkluzivní internátních školách a malých škol v USA, kde jsou učitelé velmi oddaný svým studentům a přístupné. Fakulta také ztělesňují školní ideologii integrace evropského umění-dům s amerických nezávislých kin.

Různorodost studentů: Ve studentském těle 60 studentů, 25-30 země jsou zastoupeny. Téměř každý druhý student z jiné části světa, ale je tu sub-kulturní lepená vazba je dohromady. Studenti žít a dýchat filmu spolu.

Liberalismus: Většina studentů na naší škole mít ukončené vysokoškolské studium a vidět svůj čas na filmové škole jako drahocenné šanci oženit své hluboké zájmy v povolání. Jako takový, správa zachází se všemi studenty jako odpovědné dospělé a věří, studenty, převzít plnou odpovědnost za své studium. Škola není v rozporu s uměleckými možnostmi studentů.

Prague: Praha je jedním z těch velmi vzácných měst, která dokáže spojit kosmopolitismus s intimitou a krásou. Je to magie je zřejmé, jen asi každý to štěstí strávit nějaký čas zde.

Praha je významným evropským filmovým centrem s jedním z největších a nejstarších filmových studií kontinentu. Město je považován mezi světové nejkrásnějších měst a produkcí přicházejí z celého světa, aby vydělávat na krásu a filmových prostředků města. Pro film studenta, Praha je město snů a poskytuje nastavení pro prakticky jakýkoli typ filmu, charismatického metropolitní brnknout pro inspiraci a cenové dostupnosti stále unikátní v rozvinutém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Filmový - Roční Program

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2018 Česká republika Praha

Pražská filmová škola je jednou z předních evropských škol, která poskytuje praktickou výuku v základních disciplínách filmu. Zrychlené programy školy, její mezinárodní fakulta a zařízení světové úrovně přitahují studenty z celého světa, kteří se snažili přeměnit dlouhotrvající vášeň pro film na celoživotní profese.

[+]

7. září 2018 - 25. května 2019

Filmy natočené v průběhu programu rok odráží postupný průběh od základů tvorby k úspěšnému dokončení dobře řemeslně filmu. Každá fáze procesu je vyvíjen pod vedením fakulty, jejichž kurzy pokrývají teoretickou a technických otázkách zaměřených na prohlubování znalostí a zdokonaluje technické dovednosti.

Rok Program je rozdělen do dvou semestrů. První semestr, každý student dokončí nadace kurzy scenáristiku, režii, kameru a střih. Studenti se také přihlásit do dvou volitelných předmětů při přijímání další školení v ozvučení, osvětlení, pohyb kamery a přilnavost.

Praktická cvičení jsou integrovány do osnov a každý student směruje 4 filmy při práci na dalších 16 až 20 inscenací v nějaké funkci posádky.... [-]


Jednající Pro Film - Program Roku

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Česká republika Praha

Pražská filmová škola nabízí konzervatoř Akční pro filmový program. Studenti důsledně trénovat v na fotoaparátu herectví, hlas, pohyb, působí teorii a podnikání herectví. Zatímco někteří 90% subjektů zažít divadelní vzdělání, 90% práce pro herce je natočen médiích. Abychom byli úspěšní v tomto vysoce konkurenčním oboru, znalost metod specifických pro fólie má zásadní význam pro dnešní herce. [+]

7. září 2018 - 25. května 2019

KARIÉRA MOVE

Většina studentů se zapsala do hereckého filmu a začala svou kariéru ve filmu. Fakulta filharmonie Praha poskytuje neocenitelnou odbornost a přístup k průmyslu: Profesor filmového herectva Ivan Shvedoff přináší své zkušenosti a kontakty z více než 70 filmů, včetně hlavních rolí ve filmech jako Mission Impossible, Bourne Supremacy, Enemy at Gates, jmenovat několik (byl to Matt Damonův dialogový trenér na Bourne Identity). Daniel Brown, který má jak vysokoškolské vzdělání, tak i pedagogickou praxi na Cambridge University, vystoupil vedle významných hvězd jako Johnny Depp, Bruce Willis, Peter O'Toole a Ben Kingsley. Amy Hucková, herecká herečka a režisérka, je plodná produkce v národních a mezinárodních produkcích velkého rozpočtu.... [-]


Dokument - Program Roku

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Česká republika Praha

Dokumentární filmový program PFS vytváří profesionální dokumentaristy jak technicky zručné v oboru kamery, osvětlení, zvuku a editaci, tak i vyškolení v umění pravdivého vyprávění příběhů.

[+]

PRVNÍ SEMESTR - DOKUMENTÁR

V prvním semestru výuky dokumentární výroby absolvují studenti řadu střelných úkolů určených k rozvíjení kritických dovedností v oblasti dokumentárního filmu, techniky kamery a editace. Přednášky, ukázky, projekce a analytické cvičení poskytují základ pro práci v terénu.

Témata zahrnují:

- Dokumentární kamera

- Střih dokumentů

- Psaní dokumentů

- Návrh zvuku a zvuku

- Osvětlení

- pohyb kamery

- Techniky rozhovoru

- Dokumentární témata a žánry

- Výzkum

- Dokumentární etika

Posluchači získají rozsáhlé dovednosti v režii, produkci, natáčení a nahrávání zvuku. Rigorózní kritiky jsou zásadní součástí kurzu. Kromě těchto cvičení každý student produkuje a řídí 5-ti minutový dokumentární krátký film o tématu podle svého výběru. Studenti také spolupracují na projektech ostatních.... [-]


Filmová Tvorba - Semestr Programu

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Česká republika Praha

Semestr Program na pražské filmové školy je vysoce náročné, praktický kurz s strmé křivky učení. Cílem programu je pokyn konkrétní řemeslné dovednosti, přes podstatnou část výroby a práce v kurzu. Do konce programu, budou studenti vytvořili určitý plynulost v obou technické aspekty tvorby a ve filmové řeči vůbec. [+]

Jaro 2018: 12. ledna - 12. května

Podzim 2018: 7. září - 22. prosince

Semestrální program na pražské filmové škole je vysoce intenzivní kurz orientovaný na praxi se strmou křivkou učení. Cílem programu je pokyn konkrétní řemeslné dovednosti, přes podstatnou část výroby a práce v kurzu. Do konce programu, budou studenti vytvořili určitý plynulost v obou technické aspekty tvorby a ve filmové řeči vůbec.

Přezkum programu semestru

Studenti zapsaní v semestru programu, jsou povinni navštěvovat kurzy v každé ze základních modulů scenáristiky, kameru, střih a režii. Studenti navštěvují třídy ve zvuku, semináře kamery účely a dva volitelné předměty z nabídky kurzů uvedených níže. V rámci prvního semestru každý student řídí čtyři filmové produkce při práci na dalších 16-20 filmové scény.... [-]


Filmová Tvorba - Druhý Ročník Programu

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2018 Česká republika Praha

Druhý ročník programu je vylepšit a rozšířit filmařské dovednosti prostřednictvím mistrovských kurzů a práce na plný úvazek na profesionální filmové scény. Druhý ročník Program je také zaměřen na školení talentované studenty na výrobu výraznější [+]

7. září 2018 - 25. května 2019

Cílem druhého ročníku je zdokonalit a rozšířit filmařské dovednosti prostřednictvím magisterských tříd a práce na filmech na plný úvazek. Druhý ročník programu je také zaměřen na vzdělávání talentovaných studentů pro výrobu delších formátů projektů s využitím pokročilejších technologií (Arri Alexa, RED Epic).

První semestr druhého ročníku programu je řízen master class dílen s navštěvujících filmových tvůrců, samozřejmě práce, konzultace a filmových projektů. Semestr také zahrnuje předprodukční a přípravu k filmům, které budou natočené druhý semestr.

Návštěvní filmaři budou vést třídenní až třítýdenní praktické workshopy zaměřené na režii dramatu, práci s herci, natáčení nálady a atmosféry, umělecké směry, vizualizace, analýzu skriptu, řízení výrobního procesu, lití, zkoušky a další.... [-]


Letní kurzy

Filmová Tvorba - Letní Workshopy

Campus forma Denní studium 4 týdnů June 2018 Česká republika Praha

Krycí scenáristiky, režie, kamera, střih a zvuk, čtyřtýdenní letní workshopy na pražské filmové školy jsou navrženy tak, aby vést studenta z příběhu nápadu k hotovému krátký film. Každý student píše, výhonky, řídí a upravuje svůj vlastní film. [+]

SUMMER 2018

Termíny:

Červnový seminář k filmu: 3. června - 30. června

Červenec workshop pro tvorbu filmu: 1. července - 28. července

Srpen workshop pro tvorbu filmu: 29. července - 25. srpna

Každý účastník natáčí svůj vlastní film.

Krycí scenáristiky, režie, kamera, střih a zvuk, čtyřtýdenní letní workshopy na pražské filmové školy jsou navrženy tak, aby vést studenta z příběhu nápadu k hotovému krátký film.

První dva týdny programu jsou založeny na učebnách - představují základy režie, scénářství, editace, kinematografie a zvuku a zároveň připravují studenty na krátký film konce dílny. Každý student píše a řídí svůj vlastní krátký čas a také pracuje na jiných studentských produkcích v různých posádkových kapacitách.... [-]


Videos

Prague Film School in Action!

Contact

Adresa, 1. řádek Prague Film School Pstrossova 19
110 00 Praha, Česká republika
Telefonní číslo false