Prague Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Prague Film School je jednou z předních evropských škol, která poskytuje praktickou výuku v základních disciplínách filmu. Zrychlený program školy, její mezinárodní fakulta a zařízení světové úrovně přitahují studenty z celého světa, kteří se snažili přeměnit dlouhotrvající vášeň pro film na celoživotní povolání

PROČ ŠTUDIJÍ V Prague Film School ?

Orientace na Praxi: Člověk by se těžko snažil najít program, který by poskytoval tolik praktického vystavení filmu. Na Prague Film School se natáčí více než 400 filmů ročně a studenti programu ročníku se účastní až 30 inscenací. Principem fungování Prague Film School je trénink a věříme, že stejně jako u nástrojů nebo jazyků, jediným způsobem, jak rozvinout plynulost, je praktikování. Špičková zařízení: Prague Film School je vybavena nejmodernějším vybavením používaným v profesionálních filmových produkcích po celém světě. Studenti mají okamžitý přístup ke školní flotile kamer, včetně RED Epic, Arri Alexa, Canon a Sony s vysokým rozlišením, kromě špičkového osvětlení, zvuku a přilnavosti.

Intenzivní: Typ studenta, který si vybere Prague Film School přichází k nám, protože má v podstatě pouze jeden rok z hlediska času nebo finančních prostředků k překročení, odkud žije v současné době do světa profesionálního filmu. Pak máme jen jeden rok, abychom tyto žáky dosáhli úrovně kompetence, kde mohou pracovat profesionálně. Jako takový je program vysoce vymačkaný.

Vztah mezi fakultou a studentem: Hlavní fakulta je přivedena z celého světa. Zatímco všichni učitelé jsou profesionální tvůrci filmu, jejich hlavním cílem v Praze je naučit studenty Prague Film School . Dynamika je pak to, co najdete v exkluzivních internátních školách a malých vysokých školách v USA, kde jsou učitelé vysoce oddaní jejich studentům a přístupné. Fakulta také ztělesňuje ideologii školy integrace evropského uměleckého domu s americkými nezávislými kinami.

Rozmanitost studentského těla: V studentském souboru 60 studentů je zastoupeno 25-30 zemí. Téměř každý jiný student je z jiné části světa, ale je zde propojeno subkulturní lepidlo. Studenti žijí a dýchají film společně.

Liberalismus: Většina studentů naší školy absolvovala vysokoškolské studium a viděla svůj čas na filmové škole jako milovanou příležitost, aby se svými hlubokými zájmy oženil s povoláním. Administrativa jako taková považuje všechny studenty za zodpovědné dospělé a důvěřuje studentům, aby převzali plnou odpovědnost za své studium. Škola nezasahuje do umělecké volby studentů.

Praha: Praha je jedním z těch velmi vzácných měst, které dokáží spojit kosmopolitanismus s intimitou a krásou. Její kouzlo je zřejmé pro každého, kdo je šťastný, že tady strávil nějaký čas. Praha je významným evropským filmovým centrem s jedním z největších a nejstarších filmových studií kontinentu. Město je považováno za nejkrásnější města světa a produkce pocházejí z celého světa, aby využily krásy a filmové zdroje města. Pro studentku filmu je Praha prastarým městem, které poskytuje prostředí pro téměř jakýkoli typ filmu, charismatický metropolitní buzz pro inspiraci a cenovou dostupnost, která je v rozvinutém světě stále jedinečná.

Místa

Praha

Adresa, 1. řádek
Prague Film School
Pstrossova 19

110 00 Praha, Praha, Česká republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium