Přečtěte si oficiální popis

Cretan Eagle Aviation působí od roku 2002 z Nikos Kazantzakis letiště v Heraklionu na Krétě se nachází na nejjižnějším bodě Řecka.

Nikos Kazantzakis letiště je v provozu ve 24 hodinovém základě což nám umožňuje poskytovat výcvik bez omezení denní či noční hodinu.

Letový výcvik probíhá přes krásné ostrově Kréta a okolní ostrovy jako Karpathos, Santorini a další.

Náš vozový park zahrnuje Cessna C172R, katana DA-20A1, Piper PA28 Arrow, stejně jako Dual motor Piper Seneca.

E-learning GROUND SCHOOL

V přízemí trénink může být provedeno vzdáleně letecké instruktory přes počítač v případě, že jste daleko od Heraklionu. Si můžete vyzkoušet online testy Cretan Eagle v oblasti letectví, webové stránky, aby mohly být připraveny ke zkouškám

"Pojďte s námi letět přes Krétu a ostrovů v Egejském moři a žít zážitek na celý život."

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Cretan Eagle Aviation

Nabízíme hodin budova na C-172R (vznětové motory) letadel. Můžete letět přes krásné Kréta (nejvíce jižní část Řecka) a zbytek řecké ostrovy a pevninou s možností výběru z ... [+]

Nabízíme hodin budova na C-172R (vznětové motory) letadel.

Můžete letět přes krásné Kréta (nejvíce jižní část Řecka) a zbytek řecké ostrovy a pevninou s možností výběru z více než 30 řeckých letišť s různými klimatickými podmínkami.

Naše Cessna 172R s výdrží více než 8 hodin vám umožní létat téměř kamkoliv jako nad Egejským mořem a středomořských zemích jako je Itálie nebo Turecka, aniž by čelí žádné problémy tankování.

To určitě zlepší vaše dovednosti jako PIC (Pilot in Command).

Cena: 1 hodina: 185 € 10 hodin: 1750 Kč 50 hodin: 8000 Kč 100 hodin: € 15,000 [-]
Řecko Heraklion
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 100 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cretan Eagle Aviation

Kurz nočního hodnocení zahrnuje pozemní školu, minimálně 5 hodin letového výcviku v noci (minimálně 3 hodiny duální a 5 dotykové ... [+]

Kurz nočního hodnocení zahrnuje pozemní školu, minimálně 5 hodin letového výcviku v noci (minimálně 3 hodiny duální a 5 dotykové

Pokud student požaduje další letové hodiny, cena je 200,00 EUR za hodinu. Pro další hodiny pozemní školy není příplatek za příplatek. Průměrná doba pro absolvování tohoto kurzu je jeden týden.

[-]
Řecko Heraklion
Září 2019
Angličtina
Denní studium
5 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cretan Eagle Aviation

Zahrnuto je minimálně 45 hodin letového výcviku. Musíte také absolvovat 9 písemných zkoušek a zkoušku letových dovedností na konci kurzu. Může být dokončen za minimálně 3 ... [+]

Kurz PPL je navržen tak, aby vás naučil řídit letounem jednoho pístu motoru (SEP) během dne pomocí vizuální navigace (VFR).

Zahrnuto je minimálně 45 hodin letového výcviku. Musíte také absolvovat 9 písemných zkoušek a zkoušku letových dovedností na konci kurzu. Může být dokončen za minimálně 3 měsíce za předpokladu, že při první zkoušce absolvujete teoretické zkoušky, ale může to být také provedeno vlastním tempem.

Znalost anglického jazyka je nutná. Kurzy angličtiny mohou být uspořádány za příplatek před nebo v průběhu kurzu v závislosti na potřebách každého studenta.

Kurz PPL zahrnuje:

• 45 letových hodin... [-]

Řecko Heraklion
Září 2019
Angličtina
Denní studium
45 - 100 hodiny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině