Global Aviation

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1997, Global Aviation (GR-ATO-102) nabízí již komerční i soukromé Pilot školení. Globální nabídek Integrovaná a modulární kurzy pro dopravního pilota (ATPL) a soukromý pilot (PPL) průkazy stejně jako nástroj (IR), Multi-Engine (MEP), letový instruktor (FI) hodnocení a Spolupráce vícečlenné posádky (MCC) kurzy.

Kromě toho Global je certifikovaný testovací centrum pro Level ICAO 4 letectví anglického jazyka test (LPT), které nabízejí zkoušky v průběhu celého roku.

Global Aviation SA byla založena skupinou odborníků v oblasti letectví v roce 1997, má svou základnu v Aténách, Řecko. Společnost získala všeobecné letectví majetek v Egejském letectví (Údržba base, vozového parku atd) a rychle se rozšířil, získávat flotilu nových a pre-vlastnil jediného a vícemotorových letadel Piper. Kvůli olympijským her v Aténách v roce 2004, letový výcviková základna společnosti byla přemístěna do Pachi Airport, Megara (LGMG), Řecka velkého letiště General Aviation. Od svého založení, Global Aviation má poslání nabízet kvalitní služby v oblastech, výcvik pilotů, údržbu letadel a prodeje letadel.

milníky

Některé významné mezníky v 17-leté celosvětovém letectví dlouhé historii patří:

1997: Schváleno Hellenic Civil Aviation Authority (HCAA) nabízet výcvik PPL 2000: stal se první soukromá akademie nabízet Komerční výcvik pilotů v Řecku 2004: Schváleno Sdružených leteckých úřadů (JAA) nabízet soukromé i komerční výcvik pilotů 2008: První řecký akademie objednat zbrusu nový FNPT II 2009: Stal Bluebird Airways TRTO pro B737 2010: obchodní pilot Vzdělávací kurzy byly zkontrolovány a schváleny Olympic Air 2011: Jmenován oficiální Level 4 ICAO Aviation English Test centrum pro Aegean Airlines 2012: Jmenován exkluzivní Level 4 ICAO Aviation English Test centrum pro všechny kontroléry řecký letového provozu 2013: jmenován výhradním poskytovatelem výcvik pilotů Řeckou pobřežní stráž pro výcvik svých důstojníků 2014: pozvání Ryanair, mezi několika organizacím pro výcvik pilotů v jihovýchodní Evropě, k účasti na prezentaci, co se týče náboru pilotního dopravní letadlo je 2014: rozšířila svou flotilu, získáním Piper PA-44-180 Seminole a vylepšila svůj letový simulátor zbrusu nové Elite S923 FNPT II MCC 2015: rozšířila svou flotilu, získáním dalšího Piper bojovník PA-28-161 a dokončena renovace v nově získaných Údržba hangáru v LGMG 2016: rozšířila svou flotilu, získáním 2 další Piper PA-Warriors 28-161 a zcela nový Elite S812 FNPT II MCC 2016: Oznámila spolupráci se společností Ryanair pro jejich novým programem APC, zaměřený na absolventy Akademie je

EASA obchodní a soukromé letadlo Pilotní Vzdělávací kurzy

Global Flight Academy je nejstarší pilot akademie v Řecku. Mít své správní a pozemní školní základnu v Pireu a jeho létající základnu v civilní letectví letiště v Pachi, Megara (LGMG), Global Flight Academy byl výcvik pilotů pro soukromé a komerční kurzů, od roku 1997, kdy byl schválen Hellenic Civil Aviation Authority (HCAA). V roce 2004 Sdružené letecké úřady (JAA) zkontrolována a schválena Global Flight Academy jako Flight Training Organization (GR-ATO-102), podle společných leteckých předpisů (JAR). V roce 2012 akademie přijala Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA) části FCL standardy.

EASA palubních průvodčích Vzdělávací kurzy

Global Aviation je schválen HCAA a EASA nabídnout Palubní průvodčí výcvikových kurzů, jak GR-CCTO-102. Všechny teoretická příprava probíhá v přízemí školní základně celosvětovém letectví v roce Pireus. praktický výcvik kurzů "se koná ve schválených místech, včetně mezinárodního letiště v Aténách v souladu s HCAA a EASA. Global Aviation nabízí 3-měsíců dlouhé počáteční palubních průvodčích školení určené pro jednotlivce, kteří chtějí následovat kariéru jako palubní průvodčí v dynamickém leteckém průmyslu a intenzivní kurzy palubních průvodčích, které mohou být přizpůsobeny, aby vyhovovaly potřebám domácích i mezinárodních leteckých společností.

EASA schválila část M organizace

Globální Údržba Centre je nabízet kvalitní řešení údržby letadel. Má svou základnu v všeobecného letectví letiště Pachi, Megara (LGMG), Global Aviation je certifikována HCAA a EASA poskytovat servisní služby pro jeden a multi pístových motorů letadel, jako organizace údržby EL.MF.004. Kromě toho Global Aviation je certifikovaným kontinuální letové způsobilosti organizace k řízení (CAMO), který nabízí nepřetržité služby v oblasti správy letové způsobilosti pro jeden a multi-pístových motorů letadel jako CAMO EL.MG.039.

Piper Aircraft & Bombardier Obchodní Jets

Prodejní Global Aircraft je výhradním distributorem Piper Aircraft v Řecku, na Kypru, Rumunska a Bulharska, stejně jako obchodní zástupce Bombardier business jetů v regionu. Kromě toho Global poskytuje klientům celou řadu pečlivě vybrané pre-vlastnil letounů, které se pohybují od jednomotorové pístové letouny pro luxusní business jetů. Kromě toho má významné zkušenosti v letectví Consulting, Global Aviation poskytuje klientům řešení včetně nákupu, vlastnit, údržbu a provoz jejich letadel.

Místa

Pireas

Global Aviation S.A.

Adresa, 1. řádek
79-81 Filonos Street

18535 Pireas, Pireus, Řecko
Telefonní číslo
+30 21 0411 0609