The American College in Spain

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Otevírání dveří na světlejší budoucnost

Spuštění univerzitní kariéru v Marbelle, transfer do USA a získat titul z akreditované americké univerzitě.

Výhody systému American University

Spuštění univerzitní kariéru v Marbelle, transfer do USA a získat titul z akreditované americké univerzitě

Zúčastněte dva roky svého stupně ve Španělsku a skončit v USA vydělávat titul z americké univerzity

25 let zkušeností a více než 12.000 studentů potvrdí úspěch našich programů.

Úspěch systému American University

Stupně z americké univerzity je skvělý způsob, jak získat přístup do pracovišti. To také zvyšuje možnosti získat pracovní vízum v USA, což vysokoškoláků možnost kvalifikace na pracovní vízum ve Spojených státech.

Flexibilita a plynulost

Univerzitní systém USA je dobře známý pro svou flexibilitu v mnoha ohledech. Jedním z nejdůležitějších bodů je, že umožňuje studentům dokončit první 2 roky studia, aniž by musel deklarovat jejich hlavní. Tento systém, známý jako 2 + 2, je výrazný akademické prvek, protože umožňuje studentům začít první dva roky kurzů všeobecného vzdělávání dávat jim čas se rozhodnout svou kariéru. Americká vysoká škola ve Španělsku sleduje stejný model: studenti začínají své první dva roky studia v Marbelle a přenášet do Severní Ameriky, kde se budou koncentrovat v oblasti jejich specializace a získat titul. Tento způsob má další výhodu, protože to umožňuje studentům postupně přizpůsobit se americký jazyka, stylu učení, a kultury, ale s nižší finanční zátěží na rodiny.

Prestige amerického Udělen

Americká vysoká škola ve Španělsku (ACS) je první North American University v Andalusii. Nachází se ve městě Marbella (Málaga), American College ve Španělsku nabízí učební plán založený na univerzitní systém USA. Studenti mohou začít ve Španělsku své první dva roky studia tím, že dokončí své všeobecné vzdělávací kurzy vyžadované všech vysokých škol v USA. Po dokončení těchto dvou let, studenti jsou převáděny na severoamerickém univerzitě (USA nebo nějaká jiná univerzita v Evropě, který nabízí severoamerické univerzitní systém), kde budou moci dokončit své vzdělání: BA (Bachelor of Arts), BBA (Bachelor of Business Administration) nebo BSC (Bachelor of Science).

  • Přes 12.000 bývalí studenti z téměř 40 různých národností důvěřoval v našem programu.

V severoamerickém systému, studenti potřebují dokončit řadu obecných vzdělávacích kurzů v prvních dvou letech studia, v celé řadě oborů, než se usadí v jejich definitivním vysokoškolské vzdělání. Studijní plán USA je založen na modulárním systému známého jako úvěry, a studenti jsou hodnoceny pomocí systému "Průběžné vyhodnocování," což jim umožňuje vědět, co jejich akademický výkon za všech okolností.

Po dokončení prvních dvou ročnících (nebo čtyři semestry) a jejich odpovídající úvěry, budou studenti schopni převést na americké univerzitě, odkud budou dokončit své vzdělání. To je znám jako Univerzita Převod ProgramNebo 2 + 2.

Prestiž, kteří studovali na americké univerzitě aby se získat přístup na mezinárodním trhu práce a možnosti získání dalších pracovních víz ve Spojených státech, jsou výhody, které se zvednou stále mezi zahraničními studenty někdy den. USA zaujímá první místo jako zvolené destinace pro vysokoškoláky a amerických univerzit jsou považovány za nejlepší na světě.

Americká vysoká škola ve Španělsku usnadňuje přístup do amerického univerzitního systému a center svých cílů en poskytovat svým studentům vzdělání na nejvyšší úrovni v prostředí, které podporuje kritické myšlení jako základní pilíř svého založení.

Marbella Campus

zařízení z American College ve Španělsku se nacházejí v Marbella (Málaga) v obytné zóně Sierra Blanca, v srdci Milla de Oro Costa del Sol. Marbella je známý pro bytí jedno z nejkrásnějších kosmopolitních městech v Evropě. To se nachází na břehu Středozemního moře a zálohuje podél hor, což zaručuje, že obyvatelé budou užívat stabilní klima po celý rok. Je umístěn méně než hodinu jízdy od vlakového nádraží a od letiště Málaga, která poskytuje obyvatelům přístup k většině evropských metropolí.

Náš kampus má učebny vybavené nejnovějšími technologickými pokroky, a jsou určeny pro menší skupinkyUmožňující osobní zkušenosti s výukou a trvalý dohled pro studenty na fakultě.

Hlavním cílem ACS je poskytnout své studenty s nejlepším prospěchem, duševní a sociální přípravy, aby mohly začlenit se do amerického univerzitního systému a tím získat jejich požadovaného stupně. To na druhé straně jim umožní vyvinout plnohodnotný život jako kompetentní a angažované členy globální společnosti.

Bydlení

Americká vysoká škola ve Španělsku pomáhá svým studentům a jejich rodinám uspořádat různé možnosti bydlení, a to zejména pro ty, kteří nejsou rezidenty na pobřeží Costa del Sol. Oddělení správy a asistenční služba student naší škole mohou pomoci při hledání a pronájem bytů, pronájem domů z rodin v této oblasti, nebo pobyt v hotelech v daném regionu.

Sport a aktivity

Díky dohodě mezi ACS a Manolo Santana raket klubu mohou studenti trénovat a hrát celou řadu různých sportovních aktivit, včetně: tenis, ricochet, všeobecné kondice, plavání, a bojová umění. V klubu, jehož zřizovatelem je Manolo Santana, bývalého Wimbledon, US Open a Rolland Garros šampion, má 6 tenisových kurtů, 4 ricochet kurty, fitness centrum, tělocvična, aerobní aréna, bazén a restaurace / kavárna.

Místa

Marbella

Adresa, 1. řádek
Centro Comercial Le Village Carretera de Istán, km1
29602 Marbella, Andalusie, Španělsko

Davie

Adresa, 1. řádek
3501 Davie Rd,
FL 33314 Davie, Florida, Spojené státy americké