Asociación Profesional de Criminólogos de España

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již několik let, profesionální Kriminologové Association Spain, začal svůj pochod po celém Španělsku, s velkým úspěchem jak u svých pracovních úkolů, jako jsou kurzy a praktických činností, které provádí. Díky vertikálnímu růstu, měli několik odborníků na vytvoření této platformy, ačkoli to je příbuzné, je zcela nezávislý.

Od roku 2020, Professional ‚Association of kriminalistů Španělska ( ASPROCRIME ) odvozuje všechny jeho trénink blokovat naši organizaci, která již měla dohody s jinými subjekty, a proto nabízejí nejlepší možné kvality studentů, kteří mají zájem ve forenzní vědě . Stručně řečeno, že nám důvěřují oddělení vzdělávání, ale my jsme nezávislá společnost.

Díky kontaktům ASPROCRIME a jeho dobré národních vztahů, ale především mezinárodní, může nabídnout praktické, semináře a workshopy s nejvyšší technologii máme k dispozici.

Dnes profesionálové, kteří hledají kurzy, kde se opravdu naučíte, a mohou vám dát uplatnění ve vaší kariéře. Z tohoto důvodu existuje více poptávka po kurzech, které vedou k vlastním názvem (formálních i non - formální vzdělávání), které kurzy, které vedou k oficiální stupňů (pro nedostatek specializace z nich).

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle del Alcalde Sáinz de Baranda,38
28009 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: