Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Úvod

Read the Official Description

granada

Univerzitní Modern Language Centre, Centro de lenguas Modernas

The Univerzitní Modern Language CentreCentro de lenguas Modernas, který se nachází v centrální a typicky "granadino" okresu "Realejo", sídlí ve starém paláci Santa Cruz (16. století), který byl speciálně obnovena pro výukové účely.

Vzhledem k tomu, obnova byla dokončena v roce 1992, nová Centro de lenguas Modernas nabízí nejen její nyní proslulé Španělské kurzy pro cizince (Hispánci Studie hřiště (CEH), španělský jazyk a kultura hřiště (CLCE), Intenzivní španělské jazykové kurzy (Cile), intenzivní španělský jazyk a kultura hřiště (CILYC), španělský jako cizího jazyka hřiště (Cele) a volitelnou službu ledna Course (CCE) ), ale také různé Moderní jazykové kurzy (Angličtina, francouzština, italština, němčina, Katalánština, arabsky, japonsky, portugalštině, ruštině a švédštině).

Jedná se o kombinaci těchto dvou materiálů, které dělají střed jako originální rizikového; Zde zahraniční studenti mohou sdílet své každodenní život s těmi španělských studentů, tedy stimulovat společný zájem na jejich různých jazyků a kultur. Tento kontakt je posílena prostřednictvím výměnné jazykové služby, což dává studentům možnost procvičit svou španělštinu mimo vyučování, a kulturních návštěv a aktivit.

granada

Kromě výše uvedených kurzů, Centro de lenguas Modernas nabízí také kurzy ve výuce španělštině, němčině, francouzštině, angličtině nebo italským jako cizího jazyka, zkoušky pro ty, kteří chtějí certifikovat jejich úroveň španělského (DELE - diplom ve španělštině jako cizího jazyka - pořádané Institutem Cervantes). Výuka Obchodní španělština a další typy jazykových kurzů pro speciální účely, včetně těch, speciálně konstruované ve spojení s různými akademickými a odbornými institucemi jsou také k dispozici.

The Centro de lenguas Modernas a Univerzita de Granada vynasnaží, aby se pobyt studentů, jak příjemné a výhodné jak je to možné: Language Exchange Service, služby ubytování a pořádání kulturních a sportovních aktivit je jen několik příkladů.

Na akademické stranu, vysoce kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci se specializuje na výuku jazyků a patří University of Granada profesorů a lektorů. Středisko je plně vybaven knihovnou, nejvíce up-to-data audiovizuálních pomůcek jak v učebnách a v jazykových laboratořích zřízených pro multimédia a audio-video činnosti. Kromě toho, studenti mají přístup k elektronické poště.

Díky pevnému odhodlání k neustálému zlepšování vždy na mysli, středisko provádí externí průzkumy periodicky, které posuzují učitelé, obsah jednotlivých kurzů a kvalitu řízení a infrastruktury střediska.

Prohlášení CLM Mission

The Centro de lenguas Modernas Hlavním cílem je šíření španělského jazyka a kultury a integraci do městského života multikulturní komunity, kteří navštíví Granada díky důvěře, které uvádějí v naší instituci. Pracujeme každý den s cílem zlepšit kvalitu výuky a služeb, které nabízíme.

V sekci cizího jazyka, hlavní objetive CLM je poskytovat kvalitní výuku založeny na komunikativním přístupu a vhodných nástrojů pro naši studenti získat neocenitelné schopnosti v dnešní společnosti komunikovat v druhém jazyce v nejkratším možném čase.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Samozřejmě Na Jednotce Intenzivní španělský Jazyk (Cile)

Campus forma Denní studium 2 - 4 týdnů January 2019 Španělsko Granada

Pokud chcete studovat španělštinu v Granadě, intenzivní kurzy španělštiny Jazykové (Cile) jsou určeny pro ty studenty, kteří chtějí začít se učit nebo zlepšit svou španělštinu během krátkého pobytu v naší zemi. V podstatě komunikativní přístup je následoval v těchto kurzů spolu s použitím nejvíce audiovizuální technikou up-to-date. Průměrný počet studentů ve skupině je 12. [+]

Pokud chcete studovat španělštinu v Granadě, intenzivní kurzy španělštiny Jazykové (Cile) jsou určeny pro ty studenty, kteří chtějí začít se učit nebo zlepšit svou španělštinu během krátkého pobytu v naší zemi. V podstatě komunikativní přístup je následoval v těchto kurzů spolu s použitím nejvíce audiovizuální technikou up-to-date. Průměrný počet studentů ve skupině je 12.

The Intenzivní španělské jazykové kurzy (CILES) jsou k dispozici od ledna do prosince; Den před zahájením každého Samozřejmostí je test na úrovni, což znamená, že každý, kdo dorazí na CLM na začátku kurzu, může vstoupit do cile na jejich odpovídající úrovni. U předmětů, které začínají v polovině měsíce, můžeme zaručit pouze úrovně, které jsou v plném proudu a doporučí naprostí začátečníci začít na začátku měsíce. Je také možné sledovat tyto kurzy za několik měsíců se zárukou, že skupina bude existovat v každé úrovni A1 do C1 (CLM-1 začátečníků až po CLM-8 superior), jak dlouho jak tam je minimálně deset studentů na skupina.... [-]


Samozřejmě Studium V ​​zahraničí

Campus forma Denní studium September 2018 Španělsko Granada

The University of Granada moderních jazyků Center (CLM) je jedním z předních institucí ve Španělsku v oblasti laguage učení. Je to jeden z druhu díky vysoce kvalifikovaných a specializovaných pedagogických pracovníků. Použití komunikativní přístup, zvláštní důraz je kladen na interakci v reálných životních situacích. [+]

The University of Granada moderních jazyků Center (CLM) je jedním z předních institucí ve Španělsku v oblasti laguage učení. Je to jeden z druhu díky vysoce kvalifikovaných a specializovaných pedagogických pracovníků. Použití komunikativní přístup, zvláštní důraz je kladen na interakci v reálných životních situacích.

Instalace centra se nachází ve staré čtvrti Realejo, se skládá ze dvou hlavních budov: překrásném paláci ze 16. století Santa Cruz a Huerta de los Angeles Mansion. Oba spojují krásu a teplo historických budov s nejmodernějším technickým vybavením.

Dalším lákadlem CLM je jeho singulární multikulturním a vícejazyčném prostředí. Zahraniční studenti mohou sdílet své každodenní život s těmi španělských studentů učit různé cizí jazyky, a tak stimulovat společný zájem na jejich různých jazyků a kultur.... [-]


Samozřejmě V Hispánští Studiích: Hispánského Studie Hřiště (CEH) A španělský Jazyk A Kultura Hřiště (CLCE)

Campus forma Denní studium 4 měsíců February 2019 Španělsko Granada

Pokud chcete studovat španělštinu v Granadě, hispánské Studies Kurz je určen pro studenty a profesionály, kteří chtějí získat hlubší znalosti španělského jazyka a kultury. Tento kurz nabízí širokou škálu předmětů vyučovaných odborníky z University of Granada. [+]

Přestože formálně vykonávají dva různé programy Hispanic Studies hřiště (CEH) a Španělský jazyk a kultura hřiště (CLCE) vystupovat jako jeden, protože nejsou otázkou volby, ale jeden z skutečné úrovně španělského jazyka. Jinými slovy, požadavek se zapsat do CEH je mít i pokročilá znalost jazyka, zatímco je pouze potřeba být přechodný španělský student musí být přijata v CLCE.

Pokud chcete studovat španělštinu do Granady Hispánská Studies Kurz je určen pro studenty a profesionály, kteří chtějí získat hlubší znalosti španělského jazyka a kultury. Tento kurz nabízí širokou škálu předmětů vyučovaných odborníky z University of Granada.... [-]


Videos

Centro de Lenguas Modernas (Versión en Español)

HDL Centro de Lenguas Modernas (Universidad de Granada) - Educación