ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mise

ELISAVA propaguje znalosti, výzkum, vývoj a inovace ve všech oborech, které se točí kolem designu, inženýrství a komunikace. Toho je dosahováno prostřednictvím akademického vzdělávání, které připravuje studenty na zvládnutí profesních výzev na mezinárodní úrovni, na podporu vztahu naší komunity s podnikatelským sektorem a také s institucemi a dnešní společností. Škola tak zajišťuje životaschopnost studenta, aby se mohl transformovat a růst v globálním a měnícím se prostředí.

135482_IMG_0919.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135482_IMG_0919.jpg" />

Vidění

ELISAVA chce stát univerzitním centrem se statusem mezinárodního modelu, přispívat k transformaci lidského prostředí a vytváření nových skutečností; kombinující vývoj designu, inženýrství a komunikace s kreativitou a kvalitou.

135483_DSC03668.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135483_DSC03668.jpg" />

Hodnoty

Ve společnosti ELISAVA jsou vzdělávací a výzkumné příležitosti, které nabízíme, inovativní, flexibilní, kreativní, multidisciplinární a silně zaměřené na profesní sektor. S tímto cílem škola široce spolupracuje s místními, národními a mezinárodními firmami, institucemi a univerzitami.

Jeho metodické pokyny byly implementovány jako vzory v jiných konstrukčních školách.

Škola je katalyzátorem pro cross-line školení a výzkum, flexibilní a kreativní, nalil do profesionálního světa a v úzké spolupráci s mezinárodními společnostmi a univerzitami.

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering je univerzitní centrum založené v roce 1961 a je nejstarší školou designu ve Španělsku. ELISAVA časopisu Domus ELISAVA patří mezi 100 nejlepších škol designu a architektury v Evropě.

135481_elisava_workshop_2.jpegELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135481_elisava_workshop_2.jpeg" />

ELISAVA je připojena k Univerzitě Pompeu Fabra (UPF) a má 2 000 studentů z celého světa, kteří absolvují oficiální studium v oboru design a titul v inženýrství v průmyslovém designu a širokou škálu magisterských a postgraduálních programů spojených s různými oblasti: Grafický design a komunikace, Návrh produktu, Návrh prostoru a Architektura a Návrhová strategie a správa.

ELISAVA je platforma pro výměnu znalostí a zkušeností, které propagují studie, které kombinují tvůrčí proces s technickým rozvojem projektů pro školení kompetentních profesionálů. Metodika ELISAVA je založena na pokročilém vzdělávání, které nabízí více než 700 vysoce kvalifikovaných odborníků. Škola se nachází v centru Barcelony a má 11 000 m2 moderního vybavení.

Metodika ELISAVA je zaměřena na profesionální svět a může se pochlubit spoluprací s firmami, institucemi a univerzitami z celého světa. Má filosofii, že od roku 1961 přispívá ke vzdělávání profesionálních podnikatelů v oblasti designu a strojírenství.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
La Rambla, 30-32

08002 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: