Escuela Unidad Editorial

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola žurnalistiky a komunikace redakční jednotky je nejvýznamnějším školicím střediskem ve Španělsku spojeným s velkou skupinou redakčních jednotek pro média, majitelem horních toků EL MUNDO, MARCA, EXPANSIÓN, TELVA a YO DONA.

Redakční jednotka založená v dubnu 2011 dosáhla v této době široké diverzifikace svých produktů odborné přípravy a dnes má 6 magisterských programů a 2 odborné kurzy, všechny s vysokoškolským vzděláním. Nabízí také specializované kurzy, programy profesního rozvoje, workshopy a žurnalistické a komunikační konference úzce spojené s hlavními okruhy skupiny.

Učitelé školy jsou odborníky redakční jednotky a příslušnými odborníky v oblasti komunikace, marketingu, reklamy a nových technologií.

Evropská škola se sídlem v centru společnosti v Madridu má více než 1 800 studentů, odborníků, nedávných absolventů a studentů, kteří jsou spojeni s jasnou vášní pro komunikaci a žurnalistiku.

Vyberte si formát, který nejlépe vyhovuje vašim osobním okolnostem, a vaše předchozí školení, abyste se naučili žurnalistickým technikám nebo specializované komunikaci.

Zjistěte, co se vám líbí, s učiteli, které jste vždy chtěli mít.

Co nabízíme

EscuelaUE nabízí kvalitní školení, vysoce specializované a velmi blízké profesionální realitě okamžiku, ponořené tak, jak je, do mediální společnosti velké prestiže a notoriky ve Španělsku. Učitelé školy jsou odborníky redakční jednotky a příslušnými odborníky v oblasti komunikace, marketingu, reklamy a nových technologií. Evropská škola se sídlem v centru společnosti v Madridu (Španělsko) měla více než tisíc studentů, profesionálů, nedávných absolventů a studentů, kteří jsou spojeni s jasnou vášní pro komunikaci a žurnalistiku.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Mezisestrální programy

Inter-semestrální programy Školy žurnalistiky a komunikace redakční jednotky se konají v měsících prosinec, leden, červen a červenec. Jedná se o doplňkové vzdělávání k tomu, které bylo získáno na univerzitě, s vysokým praktickým obsahem a specializací.

Naše rozdílná hodnota spočívá v tom, že v těchto oborech je BEING media a TRAIN . Kromě toho máme velmi důležitou konkurenční výhodu ve srovnání s jinými žurnalistickými a komunikačními školami, protože máme širokou a velmi konsolidovanou nabídku školení založenou na našich magisterských programech, z nichž některé již oslavují své vydání XIX.

vysokoškolské vzdělání

Žurnalistická a komunikační škola redakční jednotky spolupracuje s několika španělskými univerzitami. Ve skutečnosti mají všechny své magisterské programy vysokoškolské vzdělání. Kromě toho jsou semestrální programy certifikovány samotnou školou žurnalistiky a komunikace. Dnes společnost EscuelaUE podepsala dohody o spolupráci s následujícími univerzitami:

  • CEU-San Pablo University
  • Univerzita Carlosa III. V Madridu
  • Univerzita Rey Juan Carlos

Univerzity LATAM

Mezinárodní akademické mise, intersemestrální program a školení s evropskou kvalifikací pro latinskoamerické studenty.

Více než 20% studentů žurnalistické školy a komunikace redakční jednotky pochází z Latinské Ameriky .

Dnes má škola podepsané dohody s Carolina Foundation, Fundación stal de México a několika hlavními latinskoamerickými univerzitami .

129106_Colaborado.jpg

Proč Madrid?

Madrid je fascinující město plné volnočasových, kulturních a obchodních příležitostí, otevřené 24 hodin denně, 365 dní v roce. Madrid je moderní město s dynamickou společností, která nezapomněla, jak si užívat života. Dobrá infrastruktura, jako je například veřejná doprava, poskytuje pohodlnou mobilitu. Madridské metro je jedním z nejúčinnějších a nejmodernějších v Evropě.

Madrid je město bohaté na historii. Má historické centrum oceňované po celém světě. Madrid de los Austrias, Barrio de Las Letras, katedrála Almudena, královský palác nebo muzea, jako je muzeum Prado nebo Reina Sofía, přitahují každý rok miliony návštěvníků. Nesmíme zapomenout ani na jeho symbolické restaurace, divadla, koncerty, výstavy nebo venkovní prostory, jako je Retiro nebo Stezka, které přitahují návštěvníky.

Je považováno za bezpečné město, které přitahuje turisty i obchodní profesionály, je politickým a finančním centrem země. Město je plné života a zábavy.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Avenida San Luis, 25
28033 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium