Přečtěte si oficiální popis

Profesionálové pro inovativní a domácí městském prostředí.

Madrid, vitální, jasný a epicentrum kultury, zábavy a umění.

IED Madrid je Soukromá vyšší výtvarná výchova Centrum patřící do IED Design Group, mezinárodní sítě vzdělávání v oblasti designu a managementu narodil v Itálii v roce 1966 a dnes má třináct poboček šíří mezi Itálii, Španělsku a Brazílii.

V roce 2014 oslavila 20. výročí; zážitek, který vyústil v širokém rozsahu výcviku s inovativní, jedinečný a rozeznatelný akademického modelu, který je schopen přizpůsobit se potřebám měnící se společnosti, což vedlo k velkému počtu žáků oceněny v rámci národních i mezinárodních prestižních soutěžích , pochodování v nejlepších molech a reálných projektů v úzké spolupráci s firmami.

IED Madrid nabízí vyšší stupeň v designu, což odpovídá platové třídy vysoké školy, odborné vzdělávání Vyšší úroveň kvalifikací ve vysokoškolském technik ve výtvarném umění a designu, Diplomová IED, jednoroční kurzy, Masters, intenzivní Masters, Masters designu a inovace, kurzy specializační kurzy a kurzy Letní Junior.

Od svého otevření, IED Madrid trénoval více než 30.000 studentů každý rok a má 1500 nové studenty.

design

IED design odpovídá plně požadavkům trhu a předpokládaných obsahů, jazyků, expresivní a funkčních kódů v nejrůznějších odvětvích.

Produktový design, Design interiéru, městský mobiliář, design módní doplňky, automobily jsou některá pole, kde je hodnota designu v posledních letech zvýšil. V tomto smyslu, které navrhují, jako inovátor forem a funkcí, poskytuje trendy a funkční požadavky okamžiku a předpokládá její vývoj a realizaci.

IED Kursy designu rozvíjet tyto dovednosti, které studenti získají technické dovednosti prostřednictvím účasti na seminářích a spolupráce s předními společnostmi v daném odvětví.

móda

Spolupráce s podniky a módními odborníky je zásadní a je odhodlána významných mezinárodních designérů.

Ve škole učí, jak žít a cítit módu ve všech jeho aspektech práce s profesionalitou a inovovat s novými výtvory.

Tyto kurzy cvičit budoucí odborníky v různých oblastech, kreativní strategické, organizační reklamě, marketingu až obrazových související a komunikačních aktivit.

vizuální komunikace

IED Vizuální komunikace je tvůrčí laboratoří, kde jsou nástroje naučili, komunikativní a expresivní jazyk, nové techniky a dovednosti rozvíjet projekty jazyka komunikačních technologií.

Žijeme ve světě, kde audiovizuální prvky jsou součástí našeho každodenního života a jsou hlavním nositelem hodnot a významů, které vyjadřují myšlenky a produktivní realitu, včetně jak různorodý jako módy, designu, různá průmyslová výroba, reklamní ale také kultura, politika a sociální otázky.

Existence koncepce nebo projektu, zdaleka není pouhým doplňkem, přispívá rozhodujícím způsobem k úspěchu komunikaci zprávy.

Pohybující se s profesionalitou a kompetencí v této oblasti znamená mít eklektický, mezikulturní, založený na důkladné znalosti jedné straně socio-kulturním kontextu, ve kterém pracují, a na straně druhé, nových informačních technologií neustále měnit papír obrazů a zvuků v komunikaci.

V současné době je navržen a vyráběn v systému multimédií; ale multimediální vždy interpretovány ve dvou hledisek: dravým a neustálém vývoji digitálních technologií a zároveň soužití různých audiovizuálních médií, které vyžadují jiný druh odbornosti a kreativity.

IED komunikace kurzy Vizuální jsou prvkem bohatství, které činí tato škola jedinečné výcvikové středisko v italském panorama. Neustálé aktualizace dostupné technologie pro studenty dělat, díky dlouhé tradici, ve výzkumné laboratoři, ve které má zkušenosti rozvíjet kreativitu obsahu či jazyky, což umožňuje školit a kvalifikovat své žáky, aby mohly vstoupit na trh práce dnes.

Management & Komunikace

Výcvik návrh IED řízení reaguje na neustálou potřebou nových odborníků v extrémně dynamické a rozvíjejících oblastí: reklama, public relations, marketingu a lidských zdrojů.

Fakulta má rozsáhlé zkušenosti a výcvik a je schopen přizpůsobit obsah kurzů pro nepřetržitou výrobu a technologické proměny.

Filozofie školy je doplněn o přímý vztah s profesionály, studium potřebám trhu, jejich zařazení do studijních skupinách a analýzy pro výzkum a rozvoj projektů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Certifikát na magisterském stupni

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz Fashion Producer je prezentována jako alternativa pro módní profesionály, kteří chtějí rozšířit své znalosti a nástroje a být schopen zvýšit nezbytná o ... [+]

Módní svět nabízí řadu možností a alternativ pro profesionály, kteří chtějí vstoupit nebo se specializují na toto odvětví. V rámci těchto možností, můžeme poukázat na to všechno o startech a umístění produktu, akce počínaje umístěním redakční formátu, a to prostřednictvím obchodu, přehlídek nebo reklamy na nejrůznější možnosti digitálního světa.

Všechny tyto možnosti jsou stále náročnější pružnější a příčné vizí pomoci koordinovat možnosti a zásadní pro úspěšné zvládnutí dobré módní výrobní činnosti profesní profil. Tento údaj výrobce musí znát klíč, potřeby a role aktérů zapojených do těchto procesů, tak oni musí zvládnout aspekty, jako je public relations, reklamních přístupů, potřeb organizaci přehlídek, klíčů k prezentaci výrobku, řídící pravý vztah s médii, klíčů k módní událost, řádnou správu vztahu s příslušnou odbornou (fotograf, maskérka Booker ...), základy managementu a výroby katalog, atd.... [-]

Španělsko Madrid
Březen 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
4 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naučte se ovládat světlo a rozvíjet všechny jeho možnosti, jak vytvořit umělecké, plastické a vzrušující výsledky v architektonických prostorách. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

"Osvícení je umění odhalení." V závislosti na tom, jak osvětlujeme prostor, bude uživateli vnímáno, cítit a zažít tak či onak. Osvětlení je jedním z nejdůležitějších faktorů při vytváření atmosféry: poskytuje přímé konotace, jako jsou rozměry, a vyvolává subjektivní a nevědomé zatížení, které dává pocitům prostředí: teplé, příjemné, střízlivé kvality ... vytváří a provokuje různé emoce, které ovlivňují životní prostředí a jednotlivce.

Tyto faktory získaly v posledních letech velkou hodnotu a měly přímý dopad na růst osvětlovacího průmyslu a podpořily vývoj výrobků, jako jsou efektivnější a ekologické lampy, nové zdroje světla, LED osvětlení, jednodušší systémy řízení osvětlení k použití, příslušenství, které mění světelný výsledek ...... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Vytvořte své razítko v dokumentární fotografii. Reinterpretujte svět kolem vás prostřednictvím technických znalostí a globálního chápání sociálních, politických a ekonomi ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální studium dokumentární fotografie a reportingu je prvním ze tří modulů, které tvoří magisterský obor profesionální fotografie v IED Madrid, tento specializační kurz je věnován dokumentárnímu a reportážnímu programu. Zahrnuje také znalosti o autorských právech, mediálních vztazích, teorii komunikace, etice obrazu, pokročilé korekci barev a korekci, lokalizačním řízení a smlouvách. Pevná a atraktivní osobní práce může přinést rozdíl, pokud jde o přesvědčivé časopisy a vydavatele. S tímto předpokladem je zdokonalování odborných kompetencí studentů v dokumentární fotografii doplněno o rozvoj osobní práce.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Světlo je základní složkou ve vesmíru av našich životech. Efektální a tajemné světlo je mocný nástroj, který vyvolává pocity, vypráví příběhy a přenáší emoce. což je zákl ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Světlo je základní složkou ve vesmíru av našich životech. Efektální a tajemné světlo je mocný nástroj, který vyvolává pocity, vypráví příběhy a přenáší emoce. což je základní prvek umění kvůli jeho velkému tvůrčímu potenciálu.

Aby bylo možné pracovat s nástrojem světlo jako nástroj, je nezbytné ho chápat jako materiál a analyzovat kreativní využití, které světlo mělo v průběhu historie prostřednictvím různých disciplín. V postgraduálním kursu kreativního osvětlení budeme studovat z experimentů kolem kreativního využívání světla k moderním metodám, využívat světlo jako nástroj a vytvářet poetické a umělecké zážitky.... [-]

Španělsko Madrid
Duben 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz designu nábytku IED Madrid se specializuje na designéry, kteří se potýkají s nábytkem, překonáním klasické dichotomie mezi formou a funkcí. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz designu nábytku IED Madrid se specializuje na designéry, kteří se potýkají s nábytkem, překonáním klasické dichotomie mezi formou a funkcí.

Toto odvětví designu úzce souvisí s oblastmi interiérového designu nebo architektury, oblastí, které rozvíjejí návrh specifického nábytku pro své prostory nebo vytvářejí specifické výrobní linky pro průmyslovou výrobu.

Hlavní pracovní příležitosti pro postgraduální kurzy v oboru nábytkářství jsou: asistentka pro projektové studie a nábytek nebo interiérovou architekturu, nezávislý, povolání související s prodejem nábytku.

cíle... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v Bag Design * nabízí svým studentům potřebné dovednosti, aby se mohli zapojit do projektového týmu doplňkové značky, nebo jim pomohou uskutečnit osobn ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz v Bag Design * nabízí svým studentům potřebné dovednosti, aby se mohli zapojit do projektového týmu doplňkové značky, nebo jim pomohou uskutečnit osobní projekt, stimulovat jejich tvůrčí neklid a podporovat konceptualizaci pocitů a pocitů, které odhalí schopnosti a schopnosti pro návrh; vzrušující vesmír objektivů touhy, který dovoluje odborníkovi v této oblasti být v neustálém kreativním růstu.

cíle

Mezi hlavní cíle postgraduálního kurzu v Bag Designu můžeme vyzdvihnout:

Poskytněte studentovi praktické a teoretické znalosti o designu vaku.Analyzujte vývoj příslušenství pom... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz designu výstavních prostor je strukturován kolem dvou hlavních os: kulturní výstavní prostory a firemní výstavní prostory, také nazývané komerční prost ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz designu výstavních prostor je strukturován kolem dvou hlavních os: kulturní výstavní prostory a firemní výstavní prostory, také nazývané komerční prostory. Mohou být trvalé nebo pomíjivé a jejich rozsah prezentace se liší od návštěvnických přijímacích center, tlumočnických středisek, muzeí, dočasných výstav, stánků na veletrzích, výstav obchodních značek, výstavních pavilonů apod.

Jedná se o inscenování samotného výstavního prostoru, který mu dává novou dimenzi a narativní kvalitu, vytváří a objevuje nová prostředí, která umožňuje přenos obsahu. Samotný prostor je dramatizován. Scénografie kulturních výstav musí vytvářet narativní prostory jako formu komunikace a učení, vytvoření plastického příběhu proti linearitě encyklopedické muzejní expozice. Firemní výstavní prostory, které se účastní veletrhů, kongresů atd. v současné době jsou jedním z nejsilnějších prostředků komunikace vizuální identity a informací značek a společností.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v oboru šperkařství učí studenty o mechanických procesech šperků a soustřeďuje se na konstrukční prvky a funkční a dekorativní detaily celého sortiment ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Historie, jak víme, jsou napsána těmi, kteří se odváží podniknout krok, vzdát se s vášní a změnit. Chcete být jedním z nich? Objevte postgraduální kurz v designu šperků * na IED Madrid, perfektní kombinaci designu, umění a profesionality. Poskytneme vám teoretické a praktické znalosti potřebné pro tvorbu šperků a design jedinečných kusů vysokých šperků a hodinářství.

Postgraduální kurz v oboru šperkařství učí studenty o mechanických procesech šperků a soustřeďuje se na konstrukční prvky a funkční a dekorativní detaily celého sortimentu příslušenství. Tvorba sběratelských klenotů až do návrhu jedinečných kusů vysokých šperků a hodinářství.... [-]

Španělsko Madrid
Duben 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Osobnosti jako Diana Vreelandová, módní redaktorka Harperova bazaru v letech 1936 až 1962 a ředitel Vogue od roku 1962 do roku 1971 nebo Carine Roitfeld, ikonický módní r ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝChtěla byste pracovat jako stylista?

Osobnosti jako Diana Vreelandová, módní redaktorka Harperova bazaru v letech 1936 až 1962 a ředitel Vogue od roku 1962 do roku 1971 nebo Carine Roitfeld, ikonický módní redaktor Vogue Paříž, položili základy postavení, které v průběhu doby získalo nespornou mocí a vlivem. Anna Dello Russo, stylista s rozsáhlými zkušenostmi s předními časopisy, jako jsou Vogue Italia a L'Uomo Vogue, je dnes v tomto sektoru měřítkem a nutností předních mezinárodních módních přehlídek. Všichni zanechali svou stopu v éterickém světě módy: podařilo se jim zavést svou vizi, rozluštit vizuální kódy a rozpoznat ikonografické odkazy naší doby. To je přesně práce stylisty, pochopit, jaké jsou módní reference své doby, předvídat trendy a budovat básnické vesmíry, které slouží k prodeji snu, sen, který nezbytně zahrnuje prodej módy.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
4 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v oblasti designu a produkce pro události a televizi se skládá ze dvou diferencovaných bloků: scénografie pro události a televizi. Jedná se o dva profe ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz v oblasti designu a produkce pro události a televizi se skládá ze dvou diferencovaných bloků: scénografie pro události a televizi. Jedná se o dva profesionální praktiky scénografa, které se liší svým designovým postupem a prováděním, je také pravda, že často sdílejí režimy a prostory, zvláště v případě událostí určité velikosti, které jsou obecně televizní.

První blok, scénář událostí, je definován tím, že se blíží k pomíjivým firemním výstavám. Koncepce vizuální komunikace v těchto výstavách je koncipována jako jádro práce a cílem sady designérů je uměle artikulovat zprávy, které mají být přenášeny. V tomto modulu bude student schopen znát odborné základy a přiblížit vývoj různých událostí.... [-]

Španělsko Madrid
Duben 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Cílem postgraduálního kurzu v oblasti digitálního marketingu, sociálních sítí a konverze na všechny kanály je reagovat na potřeby a specifikace digitálního a sociálního p ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Současná profesionální realita lidí, společností a institucí se rozvíjí, rozvíjí a potřebuje internet a digitální svět. V dnešní době se každá firma spoléhá na digitální prostředí, aby se stalo kompletní a konkurenceschopným. Cílem postgraduálního kurzu v oblasti digitálního marketingu, sociálních sítí a konverze na všechny kanály je reagovat na potřeby a specifikace digitálního a sociálního prostředí.

Program, který vytváří koncepční základy základních principů při navrhování strategie digitálního a sociálního marketingu každé společnosti nebo instituce, rámcuje důležité praktické případy v rukou profesionálů komunikace 2.0 a digitálního marketingu.... [-]

Španělsko Madrid
Duben 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v grafickém a digitálním designu poskytuje studentovi teoreticko-praktické nástroje potřebné k vytvoření globálního grafického designu. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz v grafickém a digitálním designu poskytuje studentovi teoreticko-praktické nástroje potřebné k vytvoření globálního grafického designu.

Zvláštní důraz bude kladen na komparativní výhodu rozvíjení kvalitního grafického obrazu, který emocionálně obklopuje cílové publikum. Navíc budou možnosti webu zkoumány jako motor rozšiřování projektu nebo obchodní myšlenky, založené na snadno použitelném designu přístupném veřejnosti.

Zaměřeno na: podnikatele, designéry, umělce a obecně všechny zájemce o získání základny v grafickém a webovém designu, který jim umožňuje rozvíjet grafickou komunikaci svého projektu nebo podnikatelského nápadu.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v oblasti módní fotografie a životního stylu je druhým ze tří modulů, které tvoří Master of Professional Photography v IED Madrid. Tento specializační ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz v oblasti módní fotografie a životního stylu je druhým ze tří modulů, které tvoří Master of Professional Photography v IED Madrid. Tento specializační kurz je věnován módě a životnímu stylu. Obsahuje také přenositelné znalosti o autorských právech, práci s modely, obchodních plánech, vztazích s médii, pokročilé korekce a korekce barev, řízení polohy a smluv.

Hlavními osobnostmi tohoto kurzu jsou fotografové s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti módy a studiové fotografie, jako jsou Joséphine Douet, Rafa Gallarand, José Morraja a retušovaný odborník Victor Garrido. Joan Morey, která pracuje pod značkou Soy Tu Puta, představí svou práci, která kombinuje jazyky z různých tvůrčích oborů, zejména umění a módy. Dále ředitel kurzu, Ricardo Cases, naučí studenty, jak v jejich Deconstructing módní dílně najít vlastní vizi módy a životního stylu.... [-]

Španělsko Madrid
Duben 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz vizuálního merchandisingu a okenního oblékání na IED Madrid vyškolení odborníky schopné vystavovat produkt, značku a další materiály v obchodním prosto ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz vizuálního merchandisingu a okenního oblékání na IED Madrid vyškolení odborníky schopné vystavovat produkt, značku a další materiály v obchodním prostoru obchodu nebo v prodejních místech supermarketů, čímž se vytvoří identita mezi tímto produktem a značkou. tak, aby pozorovatel chtěl vlastnit to za každou cenu a jde do obchodu, aby ho získal. To vše v různých oblastech: móda, design, doplňky, lahůdky ...

Hlavní profesionální příležitosti vizuálního merchandisingu a okenního oblékání postgraduálního kurzu jsou: Okenní přehozy, vizuální merchandisers, Freelancers, atd.

cíle... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Příslušenství se stalo předmětem touhy, mít své vlastní jméno a každou sezónu stylisté a redaktoři hledají nutnost. Dnes jsou jmenovky jako Manolo Blahnik, Jimmy Choo a C ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝChtěli byste pracovat jako návrhář obuvi?

Příslušenství se stalo předmětem touhy, mít své vlastní jméno a každou sezónu stylisté a redaktoři hledají nutnost. Dnes jsou jmenovky jako Manolo Blahnik, Jimmy Choo a Christian Louboutin světovou referencí v designu obuvi jak pro odborníky, tak pro neofyty.

Kanárský návrhář Blahnik, Národní cena módního designu a čestný titul Řádu britské říše za službu britskému módnímu průmyslu dosáhla mezinárodní slávy díky manolům, autentickým uměleckým dílům, že protagonista seriálu Sex v New Yorku se Lady Gaga nebo Madonna nosí vícenásobně. Také Choo, návrhář malajského původu s bydlištěm v Londýně, získal čestný titul Řádu britské říše. Diana z Walesu často vzal své návrhy a v současné době jsou toužili všemi celebritami. Stává se to také s Louboutinovými slavnými botami na podpatku s červenými podrážkami, které mezi řadu dalších ukazují osobnosti jako Carla Bruni-Sarkozy, Dita von Teese, Blake Lively, Uma Thurman nebo Christina Aguilera.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz sady výtvarných umění pro umělecká díla zahrnuje odborný výcvikový program pro scénografy kolem dvou úzce souvisejících oblastí. Na jedné straně soubor ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Postgraduální kurz sady výtvarných umění pro umělecká díla zahrnuje odborný výcvikový program pro scénografy kolem dvou úzce souvisejících oblastí. Na jedné straně soubor, který je předmětem dramatického textu, divadla a na druhé straně scénický prostor pro opery, muzikály a taneční představení.

Hlavním cílem kurzu je přiblížit studentovi umělecké možnosti scenérie, schopnost rozprávět se a pohybovat se a také se vyvíjet podle nových modelů interpretace a vnímání. Zároveň bude velmi přítomen potřebný teoretický a inštrumentální výcvik, stejně jako znalost základních technických scénografických základů profesionálního vývoje scénografa.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v reklamní fotografii a redakci je poslední ze tří modulů, které tvoří Master of Professional Photography na IED Madrid. Tento specializační kurz je vě ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Postgraduální kurz v reklamní fotografii a redakci je poslední ze tří modulů, které tvoří Master of Professional Photography na IED Madrid. Tento specializační kurz je věnován reklamě a vydavatelskému světu, což znamená, že zahrnuje znalosti teorie a praxe designu, vydání fotografií pro časopisy a knihy, práce s modely pro obchodní kampaně, obchodní plány a smlouvy, autorská práva, mediální vztahy, teorie komunikace, pokročilé retušování a korekce barev a řízení polohy. Pevná a atraktivní osobní práce může mít vliv na přesvědčení zákazníků a obchodních agentů. S tímto předpokladem je zdokonalování profesních dovedností studentů v oblasti reklamy a redakční fotografie doplněno o rozvoj osobního projektu.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurz vyškolí odborníka v oblasti tvorby módního obrazu a identity, schopného koordinovat komunikační procesy v oblasti módy. ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: Diplom IEDJazyk: španělštinaŠkola: IED Fashion LabKredity IED: 180Datum zahájení: září 2019Doba trvání: 3 rokyHodiny: Ráno a odpoledne L / V od 8:00 do 18:00.Pomoc: On-siteTitul: SoukromýRegistrační poplatek: 2500 EURPoplatek za kurz: 9200 €Poplatek za kurz (nerezidenti z EU): 10500 EUR

Kurz vyškolí odborníka v oblasti tvorby módního obrazu a identity, schopného koordinovat komunikační procesy v oblasti módy.

Diplom IED v oboru komunikace, styling a móda je profesionálním odborníkem na tvorbu módního obrazu a identity, schopného koordinovat komunikační procesy v komplexním a měnícím se prostředí, jako je móda.

Kurz je zaměřen na znalosti kanálů, procesů a komunikačních strategií specifických pro oblast módy. Nové komunikační formáty, jako je využívání sociálních sítí nebo Fashion Film, koexistují s klasickými módními přehlídkami, reklamními kampaněmi a módními akcemi.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Diplom IED Videogames poskytuje studentům potřebné znalosti a dovednosti, a to jak technické, tak kreativní, a také o podnikání v oblasti videoher. Stále silnější průmysl ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: Diplom IEDJazyk: španělštinaŠkola: Vizuální komunikace IEDKredity IED: 180Doba trvání: 3 rokyHodiny: Ráno a odpoledne L / V od 8:00 do 18:00.Pomoc: On-siteTitul: Soukromý

Diplom IED Videogames poskytuje studentům potřebné znalosti a dovednosti, a to jak technické, tak kreativní, a také o podnikání v oblasti videoher. Stále silnější průmyslová a ekonomická síla, neustálá inovace.

Od konceptualizace po programování, bez zapomenutí designu a vyprávění. Školicí program nabízí 360º pohled na průmysl, aby studenti mohli identifikovat svou vlastní profesní kariéru ve vytváření virtuálních světů. Studenti jsou vyškoleni jako herci, herní návrháři a / nebo herní programátoři.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Doktorský diplom

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kompletní školení v oblasti flexibilních vizuálních systémů pro flexibilní vizuální identitu, dynamickou branding a likvidní komunikaci. ... [+]

Kompletní školení v oblasti flexibilních vizuálních systémů pro flexibilní vizuální identity, dynamické značky a likvidní komunikaci.

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk angličtinaŠkola: Vizuální komunikaceIED Kredity: 20Doba trvání: 3 měsíceČasový rozvrh: odpoledne-večer 19.00-22.30 h (pondělí až pátek, 3, 4 nebo 5 dní v týdnu)Návštěvnost: osobněKvalifikace: Soukromý Soukromý certifikát bude vydán na konci kurzu.Režie: senior absolventi z různých oborů designu, absolventi výtvarného umění, vizuální komunikace a grafický design, generativní umělci a návrháři uživatelského rozhraní, stejně jako všichni, kteří mají profesionální zkušenosti v uvedených oborech, kteří hledají kompletní školení v oblasti flexibilních vizuálních systémů pro projektové projekty v krátkém časovém období.Přijímací řízení: výběr bude proveden na základě životopisu kandidáta, motivačního dopisu a portfolia prací. Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné.... [-]
Španělsko Madrid
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Navrhněte inovativní strategie pro správu umělců, událostí, edic a eMusic hudebního průmyslu. ... [+]

Navrhněte inovativní strategie pro správu umělců, událostí, edic a eMusic hudebního průmyslu.

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk: španělštinaŠkola: IED ManagementKredity IED: 20Datum zahájení: říjen 2019Doba trvání: 3 měsíceHodiny: odpoledne a večer 19:00 - 22:30. LV 4 nebo 5 dní v týdnuPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý na konci kurzu bude vydán certifikát potvrzující, že byl úspěšně dokončen a složen.Režie: zájem o rozvoj své kariéry v hudebním průmyslu. Profesionálové ze světa marketingu, komunikace, žurnalistiky, grafiků nebo zkrátka, všichni, kteří se chtějí specializovat na některou z oblastí spadajících do hudebního průmyslu.Přijímací řízení: předpokládá se výběr na základě životopisu, motivačního dopisu a pracovního portfolia. Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné.Registrační poplatek: € 1200Poplatek za kurz: 3100 €... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Staňte se světelným profesionálem ve vývoji projektů pro dramatické žánry, umělecké styly a estetické koncepce. ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk: španělštinaŠkola: IED DesignKredity IED: 20Doba trvání: 3 měsíceHodiny: Odpoledne 19:00 - 22:30 hod. LV 3, 4 nebo 5 dní v týdnuPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý na konci kurzu obdrží student potvrzení o akreditaci.Zaměřeno na: absolventy nebo absolventy v oborech umění, designu, architektury, interiérového designu atd.Přijímací řízení: - CV (odborná praxe bude hodnocena) - Motivační dopis - Portfolio (nepřesahující 3 MB) webové stránky nebo blog, v případě jejich získání. - Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné.

Osvětlení transformuje náš koncept vidění a porozumění inscenaci. Za různými uměleckými disciplínami, jako je tanec, divadlo nebo hudba, se světlo skrývá jako velký protagonista. Po těchto uměleckých projevech jsou konstruktéři, kteří s prací, výzkumem a studiem světla vytvářejí atmosféry, takže každá show je jedinečná.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Experimentujte s materiály a technikami a vytvořte funkční, intuitivní a estetické objekty, které uživatelům usnadní život. ... [+]

Experimentujte s materiály a technikami a vytvořte funkční, intuitivní a estetické objekty, které uživatelům usnadní život.

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk: španělštinaŠkola: IED DesignKredity IED: 20Doba trvání: 3 měsíceHodiny: Odpoledne 19.00-22.30 h (lv, 3, 4 nebo 5 dní v týdnu)Pomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý akreditovaný certifikát na konci kurzu (povinná docházka).Zaměřeno na: architekty a projektanty / Nezbytné znalosti aplikace AutoCAD / Professional budou oceněny.Přijímací řízení: CV / motivační dopis Porfolio (do 3Mb) / Webový osobní rozhovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné

Profese produktového designéra je za stovkami objektů, které používáme každý den. Je to základní profese, která má stále větší roli v konkurenčním průmyslu, který se snaží vytvářet lepší produkty. Toto odvětví musí mít profesionální designéry, kteří vytvářejí funkční, intuitivní a estetické objekty, které uživatelům usnadňují život.... [-]

Španělsko Madrid
Duben 2020
španělština
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Řídit digitální pracovní postupy v návrhu a prototypování vašich projektů. ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk angličtinaŠkola: DesignDocházka: smíšenáKvalifikace: Soukromá akreditace na konci kurzu.Režie: absolventi nebo držitelé diplomů v oborech umění, designu, architektury atd.Přijímací řízení: Currículum vitae / Motivační dopis Projektové portfolio (max. 3Mb) / Web Osobní pohovor, který akademický koordinační tým považuje za nezbytný

Postgraduální kurz v oblasti digitálního designu a výroby se specializuje na designéry v oblasti designu a prototypových technik s využitím digitálního pracovního postupu, a to jak pro grafickou produkci, tak pro vývoj projektů, a to prostřednictvím počítačového softwaru (CAD) a technologií Digital Fabrication, které umožňují rychlé prototypování návrhů. Svět digitálního zpracování v současné době prochází zásadním vývojem a zvládá celou řadu výrobních technik, což umožňuje designérům vycházet z výhodného postavení při dohledu nad projekty od jejich koncepčního vývoje až po jejich uvedení na trh.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Od velkého množství institucionálních, sociálních nebo sportovních dat, přes složité procesy nebo popisy. Naučte se komunikovat jednoduchým a vizuálním způsobem prostředn ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk: španělštinaŠkola: Vizuální komunikace IEDKredity IED: 20Doba trvání: 3 měsíceHodiny: Odpoledne 19:00 - 22:30 hod. LV 3, 4 nebo 5 dní v týdnuPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý na konci kurzu obdrží student potvrzení o akreditaci.Zaměřeno na: grafické designéry, grafy pohybu, režiséry umění, novináře, ilustrátory a profesionály v audiovizuální komunikaci, kteří chtějí prohloubit grafické znázornění informacíPřijímací řízení: CV / motivační dopis; Portfolio (až 3Mb) / Web; Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné

Infographic je grafické znázornění informací. Je považován za základní nástroj pro přenos myšlenek vizuálním a jednoduchým způsobem, ale také analytický a přesný. Porozumění jeho procesům, možnostem a provozům umožňuje komukoliv, kdo komunikuje nebo konstruuje, efektivní komunikaci se svými čtenáři nebo klienty.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Postgraduální kurz v oblasti elektroniky a médií Prototyping se ponořuje do výuky elektroniky a programování s cílem vybavit návrhy mechanickým chováním a interakcí s pro ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk angličtinaŠkola: DesignDoba trvání: 4 měsíceDocházka: smíšenáKvalifikace: Soukromá akreditace na konci kurzu.Režie: absolventi nebo držitelé diplomů v oborech umění, designu, architektury atd.Přijímací řízení: Currículum vitae / Motivační dopis Projektové portfolio (max. 3Mb) / Web Osobní pohovor, který akademický koordinační tým považuje za nezbytný

Integrace elektroniky do designu je v dnešní době stále častější s vývojem propojených návrhů, Internetu věcí (IoT), Wearables, atd.Postgraduální kurz v oblasti elektroniky a médií Prototyping se ponořuje do výuky elektroniky a programování s cílem vybavit návrhy mechanickým chováním a interakcí s prostředím, a to fyzicky i digitálně. Tento postgraduální kurz je součástí struktury magisterského studia v oboru Digital Fabrication and Media.... [-]

Španělsko Madrid
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Experimentujte s materiály a technikami pro návrh modelů a prototypů funkčních svítidel. ... [+]

Soubor kurzuTyp předmětu: PostgraduálníJazyk: španělštinaŠkola: IED DesignKredity IED: 20Doba trvání: 3 měsíceHodiny: Odpoledne 19.00-22.30 h (lv, 3, 4 nebo 5 dní v týdnu)Pomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý akreditovaný certifikát na konci kurzu (povinná docházka).Zaměřeno na: architekty a projektanty / Nezbytné znalosti aplikace AutoCAD / Professional budou oceněny.Přijímací řízení: CV / motivační dopis Porfolio (do 3Mb) / Webový osobní rozhovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné

Světelný objekt může být použit jako způsob vyjádření osobní identity uživatele a prostoru. Vytváří rozmanitost prostředí a je generátorem produktů, které vyprávějí příběh a provokují emoce.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Design interiéru Jeden rok kurzu (vyučovaný v angličtině) se týká vzdělávací nabídky Design School. Zaměřuje se na ty, kteří chtějí vstoupit do světa designu interiérů a ... [+]

Design interiéru Jeden rok kurzu (vyučovaný v angličtině) se týká vzdělávací nabídky Design School. Zaměřuje se na ty, kteří chtějí vstoupit do světa designu interiérů a dalších prostorů různých typů a stupnic, a to prostřednictvím projektů a workshopů realizovaných ve spolupráci s projektanty a společnostmi v oboru.

Během akademického roku jsou nezbytné základní základy pro plánování a navrhování prostorů, pochopení vztahu mezi uživatelem a prostředím, člověkem a prostorovým měřítkem, přičemž se vyučují počítačové a komunikační nástroje, expresní a geodetické techniky spolu s kurzy kulturní povahy .

Výjimečné jsou koncepční, expresivní a formální projekty a cvičení, které se používají při navrhování komerčních, volnočasových, veřejných i soukromých interiérových prostor, jakož i výstav, scénografického designu a prostorových zásahů.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Celkový kurz Jeden rok absolvuje prohlídku hlavních disciplín designu a komunikace. Je to nadace zaměřená na lidi, kteří chtějí začít studovat v oblasti designu výrobků, ... [+]

TENTO KURZ JE URČEN JINÝ V ANGLICKÝCH A VE ŠPANĚLSKÝCH

Celkový kurz Jeden rok absolvuje prohlídku hlavních disciplín designu a komunikace. Je to nadace zaměřená na lidi, kteří chtějí začít studovat v oblasti designu výrobků, interiérového designu, grafického designu a módního designu . V průběhu roku jsou všechny umělecké, vizuální, koncepční, technické a projektové aspekty pokryty workshopy, které se zabývají všemi základními předměty potřebnými pro odbornou praxi designu a projektové kultury.

Kurz má teoretickou a praktickou strukturu, takže kolem projektového jádra se otáčejí další klíčové předměty pro tvůrčí práci. Tato metodika umožňuje aplikované učení a učení navržením DNA našich projektantů.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Angličtina,Spanish (Spain)
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zaměřuje se na ty mladé lidi, kteří se snaží rozvíjet svou profesionální činnost v oblasti audiovizuální produkce (film, televize a video), videohry, 2D a 3D animace, int ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Zapůsobíte na efekty a animace, které vidíte v kině a chcete vědět, jak byly vyrobeny? Tato zvědavost se může stát povoláním a odvede vás do animace a videoherního průmyslu.

S vyšším vzdělávacím cyklem v 3D animacích, interaktivních hrách a prostředích , specialistou na videohry budete schopni získat potřebné znalosti, které vám poskytnou život interaktivním multimediálním projektům, vytvářejí virtuální prostory a 2D a 3D animace, kontrolují postprodukční procesy a monitorují efekty vydání. A to vše, když začnete ve vzrušujícím světě designu videohry a znáte nejnovější nástroje potřebné pro vývoj aplikací a her na jakékoliv platformě.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Vyvíjí svůj vlastní audiovizuální jazyk, aby úspěšně řešil jakýkoli projekt fotografie a videa. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Vyvíjí svůj vlastní audiovizuální jazyk, aby úspěšně řešil jakýkoli projekt fotografie a videa.

Chcete se naučit používat kameru a znát všechny potřebné aspekty, které vám umožní profesionální rozvoj audiovizuálního projektu? S využitím cyklu Vyšší vzdělání v oblasti fotografování prohloubíte techniky interiéru a exteriéru, naučíte se řídit prvky, které tvoří zastoupení vesmíru, a zjistíte, jaké technologie vám umožní úspěšně řešit fotografické projekty, vědět také hlavní techniky a strategie pro vytváření videí. Vycházíte z solidní teoretické základny a rozvíjíte svůj vlastní audiovizuální jazyk, který vám umožní provádět projekty v různých oblastech, jako je reklama, design, móda, vydavatelský svět, fotožurnalistika nebo umění.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dominuje procesy konstrukce oděvu přes tvorbu vzorů, modelování, výrobu a konečnou úpravu. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ Dominuje cosnstrukční procesy oděvu přes tvorbu vzorů, modelování, výrobu a konečnou úpravu.

S CFGS modelu a módy objevíte tajemství, které se stane profesionálním módním designem. Za pouhé dva roky budete zvládat techniky haute couture, vyvíjet modelování na manekýn a pracovat na objemu oděvů. Navíc budete schopni řídit tvůrčí proces sbírky od dokončení výkresů až po výběr materiálů.

Proč studovat vysokoškolské vzdělávání v modelu a módě na IED Madrid?

Vzdělávací program vyššího vzdělávacího cyklu v Patronaje a Modě nabízí kompletní výcvik tak, aby byl student schopen čelit výzvám módního průmyslu v současné době.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Rozšířený diplom ve vývoji webových aplikací, který se specializuje na digitální design a uživatelské zkušenosti, vás naučí stát se programátorem s pokročilými znalostmi ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Rozšířený diplom ve vývoji webových aplikací , který se specializuje na digitální design a uživatelské zkušenosti, vás naučí stát se programátorem s pokročilými znalostmi v oblasti digitálního designu, který je jedním z nejžádanějších profilů na trhu. Rozvíjte své komunikativní a tvůrčí dovednosti a pomocí specifických technologií a vývojových prostředí se učíte rozvíjet a zlepšovat počítačové aplikace pro všechny operační systémy a mobilní platformy. Budete přistupovat ke koncepcím, jako je použitelnost a zkušenosti uživatelů, zatímco prohloubíte v digitálním designu a informačních systémech a generujete technologická řešení pro všechny typy platforem.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master základní techniky a styly ilustrace, které vám umožní určit nápady a koncepty prostřednictvím kreslení. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Master základní techniky a styly ilustrace, které vám umožní určit nápady a koncepty prostřednictvím kreslení.

Chtěli byste se stát profesionální ilustrací? S vyšším stupněm výtvarného umění se naučíte rozvíjet vizuální jazyk, který vám umožní určit nápady a koncepty kresbou, vytvářením ilustrací s různými technikami a uměleckými styly. Navíc začnete v základních strategiích grafického vyprávění pro vývoj publikací nebo ilustrovaných skriptů (story boards). Prostřednictvím praktické metodiky vytvoříte svůj vlastní jazyk, který vám umožní provádět projekty v různých oblastech, jako je reklama, design, vydavatelský svět nebo umění.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letní kurz Design v gastronomii se vyučuje v angličtině a dělí se na dva bloky: první trvá 2 týdny od 10. července do 21. července. Poslední blok od 24. července do 28. č ... [+]

Letní kurz Design v gastronomii se vyučuje v angličtině a dělí se na dva bloky: první trvá 2 týdny od 10. července do 21. července. Poslední blok od 24. července do 28. července zahrnuje výlet do španělské oblasti La Rioja, která je známá svým vínem.

Cíl: kurz je navržen tak, že každý, kdo je spojen se světem designu a / nebo gastronomie, může získat základní znalosti, aby pochopil vztah mezi nimi a pohyboval se mezi těmito dvěma komfortněji a profesionálněji.

Od interiéru restaurace až po značku na láhvi vína nebo konzervovaného plechu, stejně jako stolní nádobí, prezentace blogu receptů nebo uniformy, kterou nosí čekající zaměstnanci. Cokoliv obsažený v obrovském termínu gastronomie je součástí rozsáhlého přístupu designu.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain),Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Projektová zkušenost Studenti letního kurzu se seznámí s metodikou použitou v procesu návrhu a osvojí si používání potřebných nástrojů pro řešení interdisciplinárních pro ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Letní kurz Design Experience se skládá ze čtyř týdenních samostatných workshopů, z nichž každý se zaměřuje na oblast designu.

Studenti rozvíjejí své tvůrčí schopnosti s experimentálními workshopy v rámci následujících oborů: módní návrh, interiérový design, návrh výrobku a grafický design.

Projektová zkušenost Studenti letního kurzu se seznámí s metodikou použitou v procesu návrhu a osvojí si používání potřebných nástrojů pro řešení interdisciplinárních projektů.

Zaměřeno na: Jednotlivci, kteří chtějí doplnit a obohatit své umělecké vzdělání pod vedením zkušených a renomovaných odborníků, rozvíjet svou kreativitu praktickým a intenzivním způsobem prostřednictvím multidisciplinárních projektů.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 měsíc
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letní prázdniny jsou ideální příležitost učit se a tvořit. Kurz módní design Summer Kids nabízí ponorný atraktivní módní svět, který pomůže menší, ve věku mezi 9 a 13 let ... [+]

Letní prázdniny jsou ideální příležitost učit se a tvořit. kurz Módní design Letní děti Nabízí ponorný atraktivní módní svět, který pomůže menší, ve věku mezi 9 a 13 let, aby sebe i životní prostředí kolem nich vědět.

Studenti budou objevovat tajemství práci módního návrháře prostřednictvím obrazů, her a řemesel.

Fashion Design je jedním z předmětů Junior Summer Kids Academy IED Madrid.

The Kids Letní kurzy jsou určeny pro všechny, kteří mladém věku v rozmezí 9 až 13 let, kteří chtějí rozvíjet svou kreativitu a seznámit se s tvorbou nových technologií v létě.

Tyto kurzy trvají týden a učí od 26. do 30. června, s třídami od pondělí do pátku od 10:00 do 14:00 hodin. Celková délka kurzu je 20 hodin. Obsah předmětu: ... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Kombinované
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letní program Design Experience se skládá ze čtyř týdenních workshopů, z nichž každý se zaměřuje na oblast designu. ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V JAZYCE A ANGLIČTINĚ

Letní program Design Experience se skládá ze čtyř týdenních workshopů, z nichž každý se zaměřuje na oblast designu.

Studenti budou rozvíjet své tvůrčí schopnosti s experimentálními workshopy v následujících disciplínách: módní design, produktový design, interiérový design a grafický design.

Studenti se seznámí s metodikou používanou v procesu návrhu a osvojí si použití potřebných nástrojů pro řešení příčných projektů. Budou mít také možnost studovat s renomovanými odborníky.

Zaměřeno na: Jednotlivci, kteří chtějí doplnit a obohatit své umělecké vzdělávání pod vedením zkušených profesionálů, rozvíjet svou kreativitu praktickým a intenzivním způsobem prostřednictvím multidisciplinárních projektů.... [-]

Španělsko Madrid
Červenec 2020
Angličtina,Spanish (Spain)
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Objevte novou vizi řemeslného zpracování a nových technologií aplikovaných na design kožených tašek. Třítýdenní zkušenost, která zahrnuje výlet do kolébky koženého design ... [+]

Objevte novou vizi řemeslného zpracování a nových technologií aplikovaných na design kožených tašek. Třítýdenní zkušenost, která zahrnuje výlet do kolébky koženého designu : Ubrique (Cádiz).

Soubor kurzuTyp kurzu: LetníJazyk: španělštinaŠkola: IED Fashion LabDatum zahájení: 8. července 2019Doba trvání: 3 týdnyHodiny: Večer a noc Od 16:30 do 21:30 od pondělí do čtvrtka a od 16:30 do 19:30 v pátekPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý Na konci kurzu bude vydán diplom a certifikát osvědčující, že stejný byl úspěšně dokončen a složen.Zaměřeno na: Design studentů, profesionálů nebo návrhářů ze světa módy v nejširším slova smyslu, nebo na volné noze se zkušenostmi v oblasti designu příslušenství, kteří chtějí rozšířit své znalosti v procesu navrhování, výroby sáčků pod vizí trhu v odvětví kůže.Přijímací řízení: Je nutné předložit aktualizovaný životopis a v případě, že to směr kurzu považuje za nutné, proběhne pohovorRegistrační poplatek: € 700Poplatek za kurz: 1900 €... [-]
Španělsko Madrid
Červenec 2020
španělština
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letní kurz Digitální strategie a sociální média je rozdělen do dvou částí, z nichž každá trvá dva týdny. ... [+]

TENTO PROGRAM JE VYŠETŘENO NA ŠPANĚLSKU Letní kurz Digitální strategie a sociální média je rozdělen do dvou částí, z nichž každá trvá dva týdny.

Cíle kurzu:získat hluboké pochopení práce prováděné strategickým plánovačem a manažerem sociálních médií.naučit se rozvíjet alt = "sociální mediální strategie pro každou značku nebo instituci.naučit se používat nezbytné nástroje pro budování značky v sociálních sítích a sledovat existující zmínky a konverzace.seznámit se s existujícími kanály a seznámit se s předpisy a odbornou deontologií.

Sociální sítě se proměnily v místo, kde značky spolupracují se svými cílovými zákazníky a představují velkou příležitost k účasti na životě klienta. Společnosti proto ve svých globálních komunikačních strategiích asimilovaly alt = "sociální média. Sociální mediální manažer je mluvčí značky pro internet a měl by být zkušeným komunikačním odborníkem schopným budovat obsah, zabývat se komunitami. alt = "sociální média a kvalifikovaní v monitorování webových reakcí, prostřednictvím specifických nástrojů, které mu umožňují zkoumat informace, které může předat manažerům komunikace a marketingu. Program: Web 2.0 a sociální sítě. Jak navrhnout alt = "sociální mediální strategie. Monitorování: analytické nástroje a reporty. Sociální sítě: Tuenti, Twitter, LinkedIn. Uživatelské platformy pro tvorbu obsahu: YouTube, Flickr. Firemní blogy. Tvorba obsahu, tvorba příběhů. SEO a SEM Geolokace a mobilita Online reputace Jak měřit ROI a ROR Závěrečný projekt.... [-]

Španělsko Madrid
Červenec 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letní kurz o grafickém designu a kreativitě poskytuje studentovi teoreticko-praktické nástroje potřebné k vytvoření globálního grafického designu. Podporuje tvůrčí potenc ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Letní kurz o grafickém designu a kreativitě poskytuje studentovi teoreticko-praktické nástroje potřebné k vytvoření globálního grafického designu. Podporuje tvůrčí potenciál studenta, který díky základním znalostem bude schopen samostatně vytvářet grafickou komunikaci potřebnou pro rozvoj svého projektu nebo podnikatelského nápadu.

Zaměřeno na: podnikatele, designéry, umělce a obecně všechny zájemce o získání základny v grafickém a webovém designu, který jim umožní rozvíjet grafickou komunikaci svých projektů.

V letním kurzu grafického designu bude kladen zvláštní důraz na komparativní výhodu vytváření kvalitního grafického obrazu, který emocionálně obklopuje cílové publikum.... [-]

Španělsko Madrid
Červenec 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

V letošním kurzu Pokročilá dekorace interiéru a stylingu se zaměřujeme na klíčové otázky, které definují a charakterizují různá místa. Dialog mezi hmotným a nehmotným; at ... [+]

TENTO KURZ JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Pokročilá výzdoba interiéru a styling letního kurzu trvá tři týdny a probíhá v červenci.

Program prozkoumá možnosti interiérových konstrukčních technik, což vede k lepšímu porozumění prostoru a jeho možnostem přeměny, přináší do života neutrální prostor a půjčuje mu specifickou osobnost buď jako dům, obchod, kancelář, tělocvičnu, nákupní centrum , institucionálního centra, muzea atd., v závislosti na potřebách a požadavcích každého projektu.

Kurz je řízen Paroliem, kreativním režisérem, producentem a návrhářem interiérů.

Cíle předmětu:

Navrhovat prvky, které odlišují a charakterizují interiérový návrh řady prostorů.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tento kurz prozkoumá metody, návyky a dovednosti potřebné od odborníků na ilustrace a kreslení a bude se zabývat tím, jak hrát, experimentovat a hledat a rozvíjet vlastní ... [+]

TENTO KURZ JE POMOCNÝ V ANGLICKÉM JAZYKU

Tento kurz prozkoumá metody, návyky a dovednosti potřebné od odborníků na ilustrace a kreslení a bude se zabývat tím, jak hrát, experimentovat a hledat a rozvíjet vlastní vize a hlas každého studenta. Studenti se naučí pracovat na digitálních a tištěných médiích, porozumět výhodám a klíčovým charakteristikám obou oblastí.

Cílem je pomoci studentům využít co nejúčinnějšího prostředku k dosažení svých cílů. Kreativní proces bude přezkoumáván od začátku až do konce a bude se rozvíjet projekty, kde ilustrace bude hlavním nástrojem, od představy až po materializaci.

CíleIdentifi... [-]
Španělsko Madrid
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurz je týdenní workshop spojený s výtvarným uměním. Naučte se rozvíjet vizuální koncepty a vytvářet obsah pro digitální média! ... [+]

TENTO KURZ JE POMOCNÝ V ANGLICKÉM JAZYKU Pojem "vyprávění příběhů" se používá v úzkém smyslu, aby se konkrétně týkal ústního vyprávění a v dnešní době se odkazuje také na narativní techniky v jiných médiích.

Žijeme ve světě obklopeném příběhy. Všechny obrázky, které dostáváme, jsou součástí příběhu, který má vytvořit spojení s námi a učinit je nezapomenutelným. Každá kampaň, každý plakát, každý obrázek, každé logo, může vyprávět skvělý příběh.

Tento týdenní workshop pomůže studentům získat hluboké pochopení vizuálního jazyka a naučit se rozvíjet koncepci, kterou lze říci na různých platformách.... [-]

Španělsko Madrid
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ponořte se do analýzy trendů a tvorby stylů aplikovaných na lidi a značky. ... [+]

Ponořte se do analýzy trendů a tvorby stylů aplikovaných na lidi a značky.

Soubor kurzuTyp kurzu: LetníJazyk: španělštinaŠkola: IED Fashion LabDoba trvání: 4 týdnyHodiny: Pozdní LJ 4,30 - 9,30 hod. - V 4,30 - 19,30 hodPomoc: On-siteTitul: SoukromýRežie: Režie pro studenty módního designu, komunikace, žurnalistiky nebo zájemců o módní stylPřijímací řízení: Životopis / Portfolio (do 3Mb) / Web / Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodnéMódní styl zahrnuje vše od analýzy trendů každé sezóny až po příchod kolekcí ke konečnému zákazníkovi, ať už prostřednictvím redakčních, audiovizuálních, internetových stránek nebo reklamy samotných návrhářů či značek.To je také jeden z nejvyhledávanějších výletů, protože designéři jsou vždy podporovány v styling rozvíjet své sbírky a prezentovat je v každém ročním období. Stylisté mají na starosti různé návrhy návrhářů na každou sezónu.cíle... [-]
Španělsko Madrid
Červenec 2020
španělština
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Hlavním cílem předmětu je získání teoretických, technologických a projektových nástrojů nezbytných pro zvládnutí odborné práce v oblasti interiérové architektury a výzdob ... [+]

Každý prostor přenáší emoce a uvědomuje si osobnost jeho obyvatel; v ní vnímáme čas, stopy života, které ji proměnily, a samozřejmě i budoucí možnosti transformace. Letní kurz se zaměřuje na klíčové body, které definují a charakterizují jednotlivé prostory. Dialog mezi hmotným a nehmotným; prostředí místa a to, co je vnímáno a lze pozorovat, pochází z různých a vhodných prostorových řešení, stejně jako z použití materiálů, výběru nábytku, povrchových úprav a textur nebo světelných řešení, aby bylo možné vidět významy, pojetí a emoce, které prostor obsahuje.

cíle

Být schopen navrhnout prvky, které odlišují a charakterizují interiérový design v různých prostorech.... [-]

Španělsko Madrid
Červenec 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurz využívá metodologii založenou na odborných aktivitách, takže v rámci tohoto projektového jádra se v tomto současném designu a výtvarném školení vyvíjí řada klíčových ... [+]

Kurz využívá metodologii založenou na odborných činnostech, takže kolem projektového jádra je v tomto současném designu a ilustračním vzdělávání vyvíjeno několik klíčových témat. Tato struktura umožňuje učit se navrhováním a školením našich studentů v oblasti návrhových procesů a špičkových digitálních a komunikačních nástrojů používaných v grafickém designu. Každý projekt je navíc veden významnými pracovníky, kteří řídí naše studenty procesem návrhu a metodikou skutečného ilustračního projektu.

Silné stránky kurzuPonořte se do dvou vzrušujících oblastí vizuální komunikace: grafického designu a ilustrace.Praktické lekce a experimentální workshopy ke zdokonalení vaší angličtiny pomocí výuky technického jazyka tvůrčí oblasti.Harmonogram slučitelný se studiem nebo prací.Přístup s maturitou.Všichni učitelé pracují jako profesionálové.Metodologie... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Adresa, 1. řádek
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 914 48 04 44