IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

IEEF se zrodila z nadšení a práce Carlosa Lázara, který se po léta věnuje výcviku a rozhodl se rozvíjet vlastní metodiku zaměřenou na dosažení dvou hlavních cílů každého studenta: dosažení efektivního učení a získání dobré práce.

Ústav je zpočátku osobním projektem.

Po téměř deseti letech věnované výhradně výcviku má Španělský institut pro vzdělávání a odbornou přípravu v Madridu dvě referenční centra. Jeden v centru města (Avenida de América) a další v Móstoles (Calle Villaamil), které mají nejlepší odborníky a učitele každé speciality. V současné době je IEEF akreditovanou a prestižní institucí v oblasti vzdělávání, a to jak osobně, tak dálkově.

Hlavním úspěchem IEEF a naším nejlepším doporučením jsou studenti, kteří vyplňují naše kurzy a jejich následné profesionální trajektorii: vysoké procento studentů, kteří si po studiu na IEEF najdou práci.

Jsme nadšeni vaší budoucnosti. Pomůžeme vám dosáhnout všech vašich profesionálních cílů.

109929_2.jpg

Jak to funguje?

Fakulty: Profesoři IEEF jsou odborníci s rozsáhlými zkušenostmi ve svých oborech, kteří pracují na tom, co studenti studují, takže si plně uvědomují, co se musí odborník naučit. Několik lidí je v akademii od svého založení. Zapojení pedagogických pracovníků je jednou ze složek úspěchu IEEF, od první lekce až po absolvování praxe, neboť oni najdou nejlepší cíle pro praktiky svých studentů.

Atraktivní agenda: Různé agendy jsou vytvářeny na základě pokynů BOE (Official Gazette), takže jsou v souladu se státními předpisy a doplňují se zkušenostmi jejich učitelů, které doplňují ty, které považují za důležité pro výkonnost práce To dělá, že studenti jsou požadováni mezi podniky, které vyžadují personál pro praktiky.

Flexibilita rozvrhů: Flexibilní plány pomáhají studentům organizovat svůj čas a pohybovat se tempem.

Podpůrný materiál: V IEEF se používají intenzivní podpůrné materiály pro usnadnění učení. Studenti tak mají přístup k videím, doplňkovému kurzu angličtiny, školení ve studijních technikách a vše, co mohou potřebovat k dokončení výcviku.

Účast: Třídy povzbuzují účast, aby studenti nebyli diváky ve svém kurzu, ale aktivní součástí jejich procesu učení.

Praxe: IEEF neustále hledá nejlepší destinace a firmy pro praktiky svých studentů, přičemž bere v úvahu zvláštní okolnosti každého člověka, blízkost, práci, kterou se studentovi v praxi dělá, a možnosti, jak skončit najatý

109926_3.jpg

Příprava kurzů v IEEF

Kurz IEEF trvá nejméně jeden rok od doby, kdy se začne vyvíjet, dokud nebude oficiálně zahájen. Je vytvořen na základě požadavků ministerstva vlády, které se vztahují ke každému kurzu, a je rozšířen o informace, které profesoři z odborné praxe považují za nezbytné pro budoucí profesionály.

Obsahuje rozsáhlou konzultační dokumentaci a důležité množství audiovizuálního materiálu, které usnadňuje asimilaci obsahu. S těmito kurzy je možné absolvovat oficiální certifikační zkoušky a několik kurzů je certifikováno i univerzitou Juan Carlos I.

Tyto praktiky jsou také zásadní, protože to, co se naučí, je oceňováno, je prokázána odborná způsobilost a v mnoha případech je to přímý způsob, jak se najímat na konci stáže. Místo praktik je vybráno s přihlédnutím ke konkrétním potřebám každého studenta, k existující poptávce a možnostem pronájmu.

109928_1.jpg

Sociální opatření

IEEF také spolupracuje s přistěhovalci a uprchlíky, aby pomohla jejich integraci v zemi, a to jak jazykem, tak odbornou certifikaci znalostí, kterou v mnoha případech přinášejí ze svých zemí původu.

109927_4.jpg

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Avenida de América nº 8, 2º B 28028
Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Móstoles

Adresa, 1. řádek
Calle Villaamil, 78 28934
Móstoles, Madridské společenství, Španělsko