Javier Barroeta Alta Costura

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše škola módy a Haute Couture v Bilbau

Specializujte se na svět módy, textilního designu a Haute Couture.

121821_121804_JavierBarroetaenclase.jpg

Naučte se vytvářet si vlastní šaty a vše, co chcete vědět o světě haute couture se školou Javier Barroeta.

Javier Barroeta s více než 40 lety ve světě Haute Couture zjistil nedostatek praktického výcviku mladých designérů a v roce 2015 otevírá dveře své Haute Couture School, průkopníka v Baskicku.

Za účelem zajištění kontinuity jejich odkazu, vášnivých módy a mladých návrhářů z celého světa se učí každý kurz své jedinečné techniky pod svým tvůrčím vedením, specializují se na svět Haute Couture s rozsáhlou nabídkou školení.

121824_121802_Anthony-Molina-8web.jpg

Proč trénovat v módním průmyslu se školou Javier Barroeta?

 • Více než 2,5% HDP: sektor v neustálém růstu
 • Více než 19 000 společností: strategický sektor ve Španělsku v módním průmyslu
 • Stáže v nejprestižnějších společnostech na národní i mezinárodní úrovni
 • Mezinárodní uznání jedné z referencí Haute Couture ve Španělsku a profesorů, kteří pracovali pro hlavní módní značky

Hodnoty školy

 • 100% praktický výcvik
 • Modelování na Couture Manekquin
 • Malé skupiny
 • Vlastní školení
 • Profesionálové z oblasti Haute Couture a Design
 • Naučte se historii a metodologii školy
 • 100% ruční šití, unikátní trénink.

Naši spolupracovníci

Dohody s významnými společnostmi o provádění stáží.

121819_collaboration.png

Historie Haute Couture School

Javier Barroeta se narodil v Lemoa (Bizkaia, Baskicko), kde ho jeho rané povolání couturiera vedlo k tomu, aby byl žákem toho nejlepšího ve své době, mistrem haute couture Pedro Rodríguez. V rámci svého týmu v Madridu se Javier Barroeta čtyři roky učí, že jako první ve Španělsku vytvořil přehlídky na pódiích s figuríny. Velmi zajímavý couturier a zásadní kousek k pochopení historie španělské módy. Dnes je Javier pokračovatelem odkazu, který si vytvořil, rozvíjením své vlastní techniky zdokonalené a obohacené o své zkušenosti couture mistra během těchto 40 let.

V roce 1989 založil svůj současný haute couture house v Bilbau. Právě ve své dílně dělá, prezentuje své sbírky a potrápí své klienty. V průběhu let rozšiřuje svůj vesmír vytvořením svatebních šatů, kmotrů a hostinských šatů, které byly navrženy výhradně jeden po druhém. Na druhé straně vytváří svou vlastní řadu předběžného vrátného, semi-couture a vysoké zpracování kůže „důkladnou a emocionální práci, kde pracuji s pocity,“ vysvětluje Javier. Vynikající kolekce pro speciální ženy.

Javier Barroeta zjistil nedostatek praktického výcviku mladých návrhářů a v roce 2015 otevírá dveře své Haute Couture School, průkopníka v Baskicku. Za účelem zajištění kontinuity jejich odkazu, vášnivých módy a mladých návrhářů z celého světa se učí každý kurz své jedinečné techniky pod svým tvůrčím vedením, specializují se na svět Haute Couture s rozsáhlou nabídkou školení.

121825_121810_JavierBarroetamodelaje2.jpg

filozofie

Tato škola je založena na uměleckém díle, kde se schází ruční práce a nové technologie, aby se vyškolili budoucí módní návrháři.

Filozofií Javier Barroeta Bilbao School je předávat veškeré znalosti získané během jeho kariéry, aby mladí designéři měli mistrovství v oboru, aby mohli vést nebo být součástí velkých týmů nebo workshopů.

Oficiální slovo pochází z pojmu obchod, Javier Barroeta pevně věří, že obchod společnosti Haute Couture musí být přenášen tak, aby kvalita a design zůstaly charakteristickým znakem budoucích módních návrhářů.

121822_121805_JavierBarroetadisenoycreatividad.jpg

metodologie

Javier Barroeta School of Fashion a Haute Couture navrhuje seminář školení, kde je nezbytné šití a modelování na figuríny.

Vědomí toho, že umělecké a designérské školení je nezbytné i pro školení budoucích kreativních škol, škola Javier Barroeta Bilbao Haute Couture School je založena na 3 pilířích:

 • Modelování na figuríně
 • Ruční šití
 • Tvořivost a design

Všechny předměty se doplňují a spojují, takže student má průběžné školení a dynamiku dodne každou sekci.

cíle

Škola Javier Barroeta Bilbao Haute Couture School je založena s cílem nabídnout 100% praktický výcvik, kde se studenti učí technikám nezbytným k provádění různých disciplín ve světě módy.121827_121801_JavierBarroeta.jpg

Místa

Bilbao

Adresa, 1. řádek
Concha Jeneralaren Kalea, 6, Bilbao, Spain
48008 Bilbao, Baskicko, Španělsko