Přečtěte si oficiální popis

O nás

Think in Spanish je španělská jazyková škola nabízející jedinečné portfolio kurzů pro studenty s předchozí znalostí španělštiny, kteří vyžadují kurz ponoření, který jim umožňuje dosáhnout vysoké úrovně plynulosti ve španělštině a rozsáhlých znalostí španělské kultury.

Co nabízíme

Intenzivní kurzy trvající 2 až 4 týdny s individuálním výukovým programem pro každého studenta, který je sledován školitelem.

Španělština pro specifické účely: obchod, literatura, historie a kultura.

Intenzivní letní kurzy pro studenty, kteří mají v úmyslu studovat na bakalářské nebo postgraduální úrovni ve Španělsku.

Naše unikátní prodejní místo

Každý kurz je koncipován podle následující základní struktury:

  • Snídaně ve španělštině, usnadněná učitelem, diskuse o denních politických a ekonomických zprávách ve španělském tisku.
  • Různé ranní třídy podle programu vybrané studentem.
  • Real-Life jazykové úkoly v odpoledních hodinách.
  • Cvičení založená na smysluplných komunikativních situacích kolem města.
  • Mistrovské Kurzy Na Subjekty Zájemů V Jejich Reálném Životním kontextu, Například Oenologie Ve Vinném Sklípku, Stejně jako Rozhovory, Kulaté Stoly A Dramatické A Výslovné Workshopy.
  • Víkendové sportovní aktivity jako lyžování v lyžařském středisku San Isidro, turistika, návštěvy biosférických rezervačních oblastí a vesnic.
  • Klášterní cesta
  • Večeře a konverzace v restauracích, kde se podává tradiční nebo kreativní kuchyně.

Obchodní španělština

Pokud jste profesionál, který potřebuje učit se nebo zdokonalovat svou španělštinu, protože pracujete ve španělsky mluvící zemi nebo obchodujete s jedním, můžete Think in Spanish nabídnout kompletní program šitý na míru vašim potřebám.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

Španělská kultura

Pokud vaše osobní cíle a zájmy zahrnují získání základních a specifických znalostí o aspektech španělské kultury, jako je umění, literatura, historie nebo kino, nabídka Think in Spanish nabízí obecné kurzy, které vám pomohou.

114970_exterior-catedral.jpg

Letní kurzy

Pokud plánujete studium na bakalářské nebo postgraduální úrovni na španělské univerzitě, naše letní kurzy vám pomohou zlepšit vaši španělštinu. Think in Spanish poskytuje intenzivní kurzy, které maximalizují vaše komunikační dovednosti.

A mnohem, mnohem víc.

Učíme se více, když je proces učení zábavný, překvapující, stimulující a motivující.

Učíme se druhý jazyk lépe, když proces učení zahrnuje jedinečný zážitek.

Když žádáte o cenovou nabídku bez závazků, sdělte nám prosím vaše důvody, proč se chcete učit španělsky a vaše zájmy, a zajistíme pohovor s videokonferencí, abychom vám poskytli další informace a odpověděli na případné dotazy. Rádi s vámi promluvíme.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:


Think in Spanish

Dvoutýdenní kurzy španělských havárií 2019-2020. Španělský jazyk a kultura. Ve městě se uskuteční některá zasedání. Jsou monitorovány učitelem a jsou navrženy jako učení ... [+]

Dvoutýdenní kurzy španělských havárií 2019-2020Od září 2019.Počáteční úroveň: A1 (základní uživatel).Velikostní skupina: 6-10 studentů.Doba trvání: 2 týdnyZahájení prvního pracovního pondělí každého měsíce.

60 lekcí (55 min. Za hodinu)

52 lekcí: španělský jazyk a kultura. Ve městě se uskuteční některá zasedání. Jsou monitorovány učitelem a jsou navrženy jako učení v reálných životních situacích.8 lekcí: španělská výslovnost a přízvuk koordinovaný hercem a učitelem dramatu.

Vzdělávací materiály v ceně.

Podle cílů studenta bylo možné některé z 52 lekcí věnovat španělštině pro konkrétní účely: BUSINESS Spanish.... [-]

Španělsko León
Přihlašování započato
Angličtina,španělština
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Think in Spanish

Intenzivní generál španělsky. Španělský jazyk a kultura. Španělská výslovnost a přízvuk. Ve městě se uskuteční některá zasedání. Jsou monitorovány učitelem a jsou navržen ... [+]

Intenzivní generál španělskyOd září 2019Trvání: Od 1 měsíce do 6 měsíců.Počáteční úroveň: A1 (základní uživatel).Datum zahájení: Každé první pondělí v měsíci.Velikostní skupina: 6-10 studentů.

20 lekcí týdně (55 min. Za hodinu).

Španělský jazyk a kultura.Španělská výslovnost a přízvuk.

Ve městě se uskuteční některá zasedání. Jsou monitorovány učitelem a jsou navrženy jako učení v reálných životních situacích.

Vzdělávací materiály v ceně.

Kulturní aktivityPřednášky, konference atd.Koncerty, výstavy, hry atd.Muzea: MUSAC (Muzeum současného umění), románské muzeum San Isidoro, katedrála, Fundación Sierra Pambley atd.Prohlídka Riaña, Las Médulas, Astorga nebo jiných přírodních krás v provincii León.... [-]
Španělsko León
Přihlašování započato
Angličtina,španělština
Denní studium
1 - 6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Think in Spanish

Interní španělské kurzy pro firmy. Specifické kurzy poskytované přímo na místě v prostorách společnosti a jsou určeny zaměstnancům společnosti, kteří se potřebují naučit ... [+]

Interní španělské kurzy pro firmy

Think in Spanish designech na míru šitých kurzů ve spolupráci s týmem lidských zdrojů každého klienta. V důsledku toho naše programy přesahují rámec obecné i obchodní španělštiny a zahrnují také další aspekty, jejichž cílem je zajistit, aby zaměstnanci ovládali španělštinu plynule a účinně ve vztahu k hlavním oblastem zájmu, odpovědnosti a firemní kultury každé společnosti.

Naše zakázkové kurzy také kladou zvláštní důraz na význam mezikulturních kompetencí, což je klíčová dovednost pro profesionální a firemní úspěch v globalizovaném podnikatelském prostředí.

Pokud jde o naše vyučovací metody, naše kurzy nabízejí příležitost procvičovat španělštinu v reálných komunikačních situacích. Každý program přirozeně zahrnuje čas ve třídě věnovaný zdokonalování čtyř komunikačních dovedností (mluvení, poslech, čtení a psaní) pomocí prezentací, korespondence, zápisů, zpráv, výběrových řízení a sociálních médií atd., A věnování zvláštní pozornosti gramatice, slovní zásobě, výslovnosti a intonace a obecná a firemní kultura. Kromě toho však zařazujeme třídy do reálných profesionálních situací tím, že doprovázíme a mentorujeme odborníky v jejich různých každodenních situacích a úkolech, což nám umožňuje sledovat pokrok, optimalizovat učení a maximalizovat příležitosti nabízené ponořením.... [-]

Španělsko León
Přihlašování započato
Angličtina,španělština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Castile and León, Španělsko