Think in Spanish

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Think in Spanish je španělská jazyková škola nabízející jedinečné portfolio kurzů pro studenty s předchozí znalostí španělštiny, kteří vyžadují kurz ponoření, který jim umožňuje dosáhnout vysoké úrovně plynulosti ve španělštině a rozsáhlých znalostí španělské kultury.

Co nabízíme

Intenzivní kurzy trvající 2 až 4 týdny s individuálním výukovým programem pro každého studenta, který je sledován školitelem.

Španělština pro specifické účely: obchod, literatura, historie a kultura.

Intenzivní letní kurzy pro studenty, kteří mají v úmyslu studovat na bakalářské nebo postgraduální úrovni ve Španělsku.

Naše unikátní prodejní místo

Každý kurz je koncipován podle následující základní struktury:

  • Snídaně ve španělštině, usnadněná učitelem, diskuse o denních politických a ekonomických zprávách ve španělském tisku.
  • Různé ranní třídy podle programu vybrané studentem.
  • Real-Life jazykové úkoly v odpoledních hodinách.
  • Cvičení založená na smysluplných komunikativních situacích kolem města.
  • Mistrovské Kurzy Na Subjekty Zájemů V Jejich Reálném Životním kontextu, Například Oenologie Ve Vinném Sklípku, Stejně jako Rozhovory, Kulaté Stoly A Dramatické A Výslovné Workshopy.
  • Víkendové sportovní aktivity jako lyžování v lyžařském středisku San Isidro, turistika, návštěvy biosférických rezervačních oblastí a vesnic.
  • Klášterní cesta
  • Večeře a konverzace v restauracích, kde se podává tradiční nebo kreativní kuchyně.

Obchodní španělština

Pokud jste profesionál, který potřebuje učit se nebo zdokonalovat svou španělštinu, protože pracujete ve španělsky mluvící zemi nebo obchodujete s jedním, můžete Think in Spanish nabídnout kompletní program šitý na míru vašim potřebám.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

Španělská kultura

Pokud vaše osobní cíle a zájmy zahrnují získání základních a specifických znalostí o aspektech španělské kultury, jako je umění, literatura, historie nebo kino, nabídka Think in Spanish nabízí obecné kurzy, které vám pomohou.

114970_exterior-catedral.jpg

Letní kurzy

Pokud plánujete studium na bakalářské nebo postgraduální úrovni na španělské univerzitě, naše letní kurzy vám pomohou zlepšit vaši španělštinu. Think in Spanish poskytuje intenzivní kurzy, které maximalizují vaše komunikační dovednosti.

A mnohem, mnohem víc.

Učíme se více, když je proces učení zábavný, překvapující, stimulující a motivující.

Učíme se druhý jazyk lépe, když proces učení zahrnuje jedinečný zážitek.

Když žádáte o cenovou nabídku bez závazků, sdělte nám prosím vaše důvody, proč se chcete učit španělsky a vaše zájmy, a zajistíme pohovor s videokonferencí, abychom vám poskytli další informace a odpověděli na případné dotazy. Rádi s vámi promluvíme.

Místa

León

Adresa, 1. řádek
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Kastilie a León, Španělsko