Read the Official Description

Španělština jako cizí jazyk, naše obchodní značka

Španělština jako cizí jazyk (E / LE) je jedním z klíčových rysů Universidad Antonio de Nebrija. Za účasti Centro de Estudios Hispánicos a Katedry aplikovaných jazyků španělský jazyk v Nebriji zahrnuje tři oblasti: výuku, výcvik a výzkum.

Náš závazek ke kvalitě nás učinil jedním z nejprestižnějších jazykových kurzů pro učitele španělštiny a E / LE v Španělsku i v zahraničí.

Stejný závazek ke kvalitě vedl společnost Nebrija k uzavření dohod o spolupráci s vysoce prestižními soukromými a veřejnými institucemi na národní i mezinárodní úrovni.

Centro de Estudios Hispánicos je spojen s CERCLES (Evropská konfederace jazykových středisek ve vysokoškolském vzdělávání) a ACLES (Asociación de Centros de Lenguas en Enseñanza Superior).

Když se Centro de Estudios Hispánicos poprvé otevřelo před třiceti lety, španělština byla primárně studována pouze odborníky a nadšenci jazyka a španělské kultury. Dnes je španělština jedním z nejrozšířenějších světových jazyků.

Výsledkem je, že současný profil našich studentů je mnohem pestřejší než studenti jazyka a humanitních oborů. V našich třídách najdete také studenty z celého světa, kteří studují podnikání, žurnalistiku, politickou vědu, medicínu a inženýrství.

Tato rozmanitost v národnostech a studijních oborech rozšířila horizonty Centro de Estudios Hispánicos a obohatila každodenní život na naší univerzitě.

Díky těmto mnoha kontaktním místům jsme byli schopni vytvořit jeden z nejdůležitějších cílů našich programů: pomoci studentům stát se interkulturně kompetentní. Jedná se o jednu z nejžádanějších dovedností a atributů v naší globalizované společnosti.

Proč studovat v Nebriji?

Mnohem víc než studium v ​​zahraničí.

V Nebriji jsme přesvědčeni, že studium v ​​zahraničí ve Španělsku je mnohem víc než výlet nebo jazykový kurz. Váš čas v Nebriji se může a stane základním dílem vašeho vývoje jako budoucího odborníka. Naše programy zajišťují, že didaktická výuka a praktické zkušenosti jdou ruku v ruce, aby naši studenti získali dokonalé pochopení předmětu a světa jako celku .

Vysvětlete, jak:

  1. Tato špičková poloha v centru Madridu nám umožňuje rozšířit výuku mimo třídu.
  2. Mezinárodní studenti z více než 30 zemí sdílí se školou Madrid-Princesa se španělskými studenty. To vytváří prostředí, ve kterém mohou studenti snadno komunikovat a budovat nové vztahy.
  3. Struktura a organizace našich studijních programů jsou inovativní a flexibilní. Tyto programy jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily potřebám každého studenta, ať už máte zájem o absolvování výuky pouze ve španělštině, nebo chcete zahrnout kurzy vyučované v angličtině také do vašeho programu.
  4. Nebrija dává studentům individualizovanou pozornost - jste naší prioritou.
  5. Máme tým vysoce kvalifikovaných a zkušených profesorů. Vaše učení je jejich prioritou. Používají praktický způsob výuky a orientují zkušenosti na každého studenta během celého procesu učení.
  6. Naše interaktivní metodologie zaručuje efektivní, zábavné, učení. Tato metodologie nás činí součástí mezinárodního předvoju ve světě španělštiny jako cizího jazyka.
  7. Vůle samotná nestačí k úspěšné integraci do nové kultury rychle a efektivně. Nabízíme interkulturní školení prostřednictvím různých seminářů, workshopů a individuálních zasedání, abychom usnadnili adaptační proces a pomohli Vám v plném prožívání vašeho zahraničního zážitku. Toto školení pomůže také rozvíjet vaši mezikulturní kompetenci - vysoce žádaný atribut v dnešním světě.
  8. Naše pestré nabídky výletů a kulturních zážitků otevírají vaše oči k jiné kultuře, dovolují vám se integrovat do života v Nebriji a poskytnout vám mnoho příležitostí k přátelství.
  9. Madrid, jedno z nejdůležitějších měst v Evropě, je také město plné kulturních a společenských nabídek.
  10. Naši zaměstnanci v oddělení služeb studentů vám zajistí, aby Váš pobyt byl co nejlépe plachty. Poskytnou vám přístup k internetu, informace o knihovnách, bydlení atd.
Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos

... [+]

Pro vysoké školy v jiných oblastech světa (Kanada, Spojené státy, Thajsko, Japonsko, Brazílie apod.) - Kreditní transfery nebo ověření kurzů dokončených v Centru pro hispánské studium mohou být provedeny prostřednictvím dvoustranných dohod uzavřených mezi domovskou univerzitou, Antonio Nebrija Universidad a Centro de Estudios Hispánicos.

[-]
Španělsko Madrid
February 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 32 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině