Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

AlicanteLogos

Universidad de ALICANTE / CENTRO Superior de IDIOMAS

Univerzita v Alicante / Centrum jazykového vzdělávání

Španělské kurzy a kurzy pro obsah od roku 1995, v jedné z Spain's nejmodernějších a inovativních univerzit, s přibližně 30.000 studenty v krásném areálu u Středozemního moře.

The University of Alicante Jazykové centrum (Centro Superior de Idiomas de la Universidad de Alicante) byl jeden z Spain's nejoblíbenějších destinací pro studium španělštiny od roku 1995. Jazykové centrum je součástí univerzity s 30.000 studentů studovat jeden z 32 univerzitních diplomů uskutečňovaných na fakultách a univerzitních škol. Areál nabízí rozsáhlý areál se zahradami, zalesněných ploch a umělým jezerem, pouhé 4 km od centra města. The University of Alicante nabízí vynikající prostředí, ve kterém ke studiu španělštiny, s příslušenstvím, včetně muzea, galerie, vnitřní a venkovní sportovní stadion, restaurace a banky, dělat to jeden z nejkrásnějších a kompletních areálů v Evropě.

Escuela102

Užijte si a učit se od Středozemního moře.

Alicante je živé město na pobřeží Středozemního moře Španělska, s vynikající národní i mezinárodní dopravním spojením, a je umístěn v samém srdci Costa Blanca, jeden z nejuznávanějších turistických oblastí ve Španělsku. Město, provincie a Univerzita nabízí celou řadu kulturních, akademických a sportovních aktivit (včetně vodních sportů), která je velmi oblíbenou destinací pro studenty španělštiny jako cizího jazyka dělat.

Naše Centrum jazykového vzdělávání

Na rozdíl od různých španělských programy (intenzivní program, Semestrální kurzy, interkulturní komunikační program, španělský + přímého zápisu do bakalářských studijních programů, apod) Nabízíme anglicky, francouzsky, italsky německé a arabské jazykové kurzy, vyvíjíme evropských výzkumných projektů a nabízejí řadu služeb nezbytných k internacionalizaci univerzity: Translation Service, bydlení, Visa poradenství, akademické poradenství a správa "na návštěvě" / přímý zápis studentů na University of Alicante ...

Escuela101

Více než jen tříd

Naše třídy jsou akce zaměřené, jednoznačně zaměřena na to, aby učení zábavné a obohacující zkušenost, že budete sdílet se studenty z celého světa. Ale také chceme, abyste se naučili mimo třídy: aby co nejvíce ze svého pobytu, nabízíme také širokou škálu kulturních, sportovních a volnočasových aktivit uspokojovat španělské a dalšími zahraničními studenty a plně si vychutnat život měnící zkušenost studie do zahraničí. Vodní sporty jsou jednoznačně náš nejoblíbenější aktivitou, ale kurzy vaření, výlety, exkurze, jazykové výměny, víno-ochutnávky, kulturní návštěvy, účast na místních slavnostech a tradice, které všechny vedou k životu španělský život v celé své kráse a jehož skutečný real ponoření zkušenost.

Escuela103

Místa

Alicante

Adresa, 1. řádek
Centro Superior de Idiomas.
Universidad de Alicante.
Edificio Germán Bernácer.
San Vicente del Raspeig

03690 Alicante, Valencijské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium