University of Almería

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úřední prohlášení

Bez ohledu na současnou pandemickou situaci pokračuje tým STUDY ABROAD na oslavě úspěšného vydání letních programů v červenci 2020.

Chceme také informovat studenty, že situace v Almeríii je pod kontrolou a že Almeria je region s menším počtem infikovaných lidí s COVID-19.

Moře poznání

University of Almería (UAL), založená v roce 1993, je veřejnou výzkumnou univerzitou známou pro svůj výzkum a vývoj v oblasti solární energie, zemědělství a vodního hospodářství. Zařadil se mezi 40 nejlepších na národní úrovni a 1 000 po celém světě a stal se atraktivní destinací pro mezinárodní studenty, kteří nyní tvoří 12% studentské populace. Kromě akademické excelence je jednou z nejatraktivnějších vlastností její poloha, protože je to jediný španělský kampus směřující ke Středozemnímu moři.

132135_BANCOUAL.png

¿Proč zvolit UAL?

Je to jediná univerzita v Evropě u Středozemního moře.

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat UAL. Jeho vybavení a vybavení jsou nepochybně nejmodernější a nejinovativnější v Evropě. Naši vysoce kvalifikovaní učitelé využívají nejmodernější technologie k výuce svých předmětů. Programy jsou pečlivě navrženy tak, aby dosáhly komplexního školení v nejvyšší kvalitě na základě požadavků účastníků a potřeb dnešní společnosti.

V popředí poznání

Hlavní oblasti znalostí:

• Inženýrství (zemědělské, průmyslové, mechanické, elektrické, chemické, počítačové)

• Věda (životní prostředí, chemie, obnovitelné energie)

• Společenské vědy (obchodní administrativa, ekonomie, finance, účetnictví, mezinárodní marketing, cestovní ruch, právo, veřejná správa)

• Zdravotní vědy (ošetřovatelství, fyzioterapie, psychologie)

• Humanitní vědy a vzdělávání (historie, moderní jazyky, hispánská filologie, anglická studia, základní a střední vzdělávání, speciální vzdělávání)

University of Almería je třetí univerzitou v Andalusii v oblasti vědecké produkce s více než 300 dohodami o výzkumu podepsanými se společnostmi, asi 20 patenty, více než 900 publikovanými pracemi a vydáním více než 6 vědeckých časopisů

132136_10990803_765211853571797_3947666054271627669_n.png

Letní kurzy STUDIE ABROAD of UAL jsou kurzy navržené nejprestižnějšími odborníky v nejvyspělejších oblastech naší univerzity, vyučované profesory uznávaných zkušeností.

Programy se konají každý měsíc v červenci. Mezi další služby patří ubytování a strava, poukázka na místní dopravu, zdravotní pojištění.

University of Almeria chápe, že je důležité, aby učení přesahovalo zdi učebny. Aby plně porozuměli evropské historii a španělské vášni, nabídnou řadu kulturních aktivit určených k rozšíření znalostí studentů. Existují programované návštěvy, jako je prohlídka města, výlet do přírodního parku Cabo de Gata a do Granady a Alhambry.

Programy mohou trvat 22,5 hodiny (1 týden) až 80 hodin (4 týdny) a mohou být uznány až 10,6 ECTS kreditů na domácí univerzitě. Existují kurzy, které se vyučují pouze v angličtině nebo pouze ve španělštině, nebo které lze pořádat v angličtině a / nebo španělštině podle jazyka, který si studenti zvolí.

132137_ACTIVIDADESSABROAD.png

Služby obsažené v programech

• Školné, oficiální certifikát a přepis záznamů.

• Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím v rezidenčních halách (postaveno v roce 2016), s vlastní koupelnou, klimatizací, TV, ručníky, šatní skříní a psacím stolem a úklid pokojů.

• Plná penze (pondělí až pátek: snídaně, oběd a večeře; sobota: snídaně; neděle: večeře).

• Bezplatné připojení WI-FI v areálu a kolejích.

• Plný přístup k společným a studovnám v rezidenčních sálech.

• Návštěvy společností a experimentálních center

• Školení na místě a v laboratoři

• Volný přístup k zařízením univerzity: knihovna, studovny, počítačové centrum atd.

• Zdarma vstup do rozsáhlého sportovního pavilonu v areálu, včetně tělocvičny, krytého bazénu a plně vybavených lázní.

• Karta místního autobusu (po dobu jednoho měsíce) pro použití na všech linkách městských autobusů

• Kulturní a sociální aktivity

• Výlety k vrcholům města a provincie Almerie a okolí.

• Zdravotní, cestovní a občanskoprávní pojištění.

Skupiny 15+ studentů mohou zahrnovat (zdarma) doprovázející lektor z domácí univerzity se stejným ubytováním a polopenzí jako studenti.

132138_CIVITAS.pngKoleje Civitas

Místa

Almería

Adresa, 1. řádek
Universidad de Almería
Vicerrectorado de
Internacionalización
Edificio PITA
Planta 2, Despacho 2.34 Ctra.
Sacramento s/n
La Cañada de San Urbano
04120 Almería

Almería, Andalusie, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium