Ersta Sköndal University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ersta, Sköndal Bräcke University College, se věnuje studiu sociální práce, ošetřovatelství a zdravotní péči, psychoterapii, teologii a církevní hudbě s výslovnou etickou a diakonickou orientací.

University College byla založena 1. ledna 1998 sloučením vysokoškolských, postgraduálních a výzkumných programů Ersta Society for Diaconal Work a The Stora Sköndal Foundation.

Charakteristickým rysem University College je, že nabízí kurzy, ve kterých je teorie kombinována s praxí, výzkum se studiemi v oboru a zvláštní pozornost věnovaná otázkám v rámci filozofie života a světových názorů, profesionalizace a společenských otázek.

University College má tři kampusy v Erstě a Sköndalu ve Stockholmu a Bräcke v Göteborgu s přibližně 1 700 studenty. Oba kampusy nabízejí jedinečné studijní prostředí s kombinací staré tradice a nové mezioborové spolupráce a příležitostí k osobnímu rozvoji.

Místa

Södermalm

Adresa, 1. řádek
Stigbergsgatan,30
116 28 Södermalm, Kraj Stockholm, Švédsko

Farsta

Adresa, 1. řádek
Herbert Widmans väg,12
128 06 Farsta, Kraj Stockholm, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: