IHM Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IHM Business School nabízí otevřené kurzy, pokročilé vzdělávací programy a výukové programy specifické pro společnost. Rozsah programů je zaměřen na společnosti i jednotlivé profesionály, kteří hledají způsoby, jak zlepšit svou obchodní prozíravost. Předměty se rozprostírají mezi marketingem a prodejem, vedením, vedením, komunikací, financemi a ekonomikou podniku.

IHM Business School se věnuje zvyšování konkurenceschopnosti švédského obchodu a průmyslu. Spojujeme prvky praxe, teorie a digitálního učení, aby bylo vzdělávání relevantní a efektivní pro pracující profesionály.

Všechny kurzy a programy dostupné v kampusech ve Stockholmu, Göteborgu a Malmö se konají ve švédštině. Mnoho kurzů a programů je k dispozici také online. Výuka přizpůsobená společnosti je k dispozici v angličtině.

Veřejná agentura uznává IHM Business School jako poskytovatele výsledků učení na univerzitní úrovni. Je to soukromá, nezávislá škola, kterou zcela vlastní nezisková nadace IHM .

Místa

Gårda

Adresa, 1. řádek
Fabriksgatan,25
412 50 Gårda, Okres Västra Götaland, Švédsko

Kungsholmen

Adresa, 1. řádek
Warfvinges väg,39
104 25 Kungsholmen, Kraj Stockholm, Švédsko

Malmö

Adresa, 1. řádek
Norra Vallgatan,102
211 21 Malmö, Skåne County, Švédsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: