Read the Official Description

StockFlightAcad

STOCKHOLM LET ACADEMY

SFA organizace se skládá ze zkušených a dobře kvalifikovaný personál. Vrcholové vedení je vytvořeno několik desítek let zkušeností v leteckém průmyslu. Většina SFA instruktorů udržet aktivní letové služby s cílem udržet znalosti být up-to-date se změnami, které jsou vyrobeny každý den v leteckém průmyslu.

historie

Stockholm Flight Academy byla založena leteckých profesionálů včetně zkušených pilotů a dalších nezbytných personálu. SFA začalo jako projekt v roce 2015 a na Akademii oficiálně se stal EASA schválený výcvik organizace má v roce 2016 švédskými orgány civilního letectví.

SFA byl založen v prostorách s nejvyšší úrovně bezpečnosti a kvality vzdělávání. SFA předpokládá vznik vážného usazování a neustále pracuje postupně na zvýšení bezpečnosti a kvality odborného výcviku pilotů. SFA se zaměřuje na realizaci naší vize v plné výši.

Bezpečnost a kvalita

Stockholm Flight Academy je založena na zásadách bezpečnosti a kvality. SFA tvrdí, jehož hlavním úkolem je nepřetržité úsilí o zlepšení vysokého standardu bezpečnosti. Akademie se domnívá, že tyto zásady mohou vždy být zlepšena a měla by být hlavním cílem všech zaměstnanců a studentů SFA.

Tato práce se odráží ve všech programech SFA a bude pozorně sledovat prostřednictvím systému řízení bezpečnosti a kontrole dodržování programu. SFA také věří v oblasti rovných příležitostí a dobrého pracovního prostředí za skandinávských norem a bude prosazovat to bude mít během tréninku jako jeden z našich hlavních principů.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Stockholm Flight Academy

Máme širokou škálu různých zkušeností a že věříme, je klíčem k úspěšné organizaci. SFA V současné době vychází především Stockholm Västerås Airport. Další vzdělávací stř ... [+]

Máme širokou škálu různých zkušeností a že věříme, je klíčem k úspěšné organizaci.

SFA V současné době vychází především Stockholm Västerås Airport. Další vzdělávací střediska jsou Stockholm Arlanda.

Jsme rádi, že nabízí vysoký standard ubytování studentů v souvislosti s výcvikovým střediskem. Můžeme nabídnout sdílené ubytování v plně zařízené jedno-ložnicových apartmánů.

All-inclusive je běžný termín v naší organizaci. Jedním z našich klíčových principů je pomáhat studenta se všemi nezbytnými opatřeními mimo samotného tréninku. Proč? Takže student může soustředit na to, co je skutečně důležité: trénink letu. ... [-]

Švédsko Stockholm
September 2019
Denní studium
15 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Stockholm Västerås Airport
Address
Stockholm Västerås Airport Hässlögatan 2 A Västerås
SE-72131 Stockholm, Stockholm County, Švédsko
Website
Telefonní číslo
+46 21 80 56 00