ASC International House Language School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ASC International House (IH CSA) byla založena v roce 1974 v Ženevě. Jsme spojen s International House World organizace, síť 155 jazykových škol v 53 zemích poskytovat vysoce kvalitní vzdělání a osobní služby.

Kromě jazykových kurzů pro veřejnost a podniky a organizacemi v regionu, AUC IH se zavazuje vzdělávat děti přes Švýcarsko a sousední Francii.

ASC IH spolupracuje s více než 200 pedagogů pomoci studentům dosáhnout cílů, které si stanovily. Byli jsme první jazyková škola v západním Švýcarsku, které mají být uděleny v roce 2001 certifikát švýcarské kvality EduQua (obnovené v roce 2013).

Veřejná obchodní společnost

S 40 let zkušeností v oblasti jazykového vzdělávání, ASC IH nabízí kurzy šité na dlouhý seznam klientů po náročnější než ostatní.

Kurzy jsou vyvinuty na základě rozsáhlého jazykového auditu a detailní analýzy potřeb zákazníka. Audit v pochybnost je zdarma a bez závazků. To nám umožňuje navrhnout individuální služby pro každého z našich klientů tréninkového programu. Naši account manažeři jsou vždy k dispozici odpovědět na všechny dotazy v rámci správní nebo výuky.

General Public

Od roku 1974, ASC IH nabízí jazykové kurzy upscale vydané vysoce kvalifikovanými pedagogy a vybudovala solidní pověst pro své inovativní a progresivní metody.

V současné době nabízíme široký sortiment skupiny nebo individuální výuky. Výběr nabízených jazyků jsou francouzština, angličtina, němčina, španělština, italština, portugalština, ruština, čínština, arabština a japonština.

Náš mediální centrum je plně vybavené a činnosti dohlíží stálý člen našeho učitelského týmu. Je k dispozici zdarma pro studenty, ať už se zapsal individuálně nebo prostřednictvím své společnosti. Připravujeme také pro různé vyšetření úředního jazyka.

Děti

ASC IH se zavázala k výchově dětí prostřednictvím našich anglicky mluvících nebo bilingvních škol nabízí kompletní vzdělávací program z primárního na pre-University. Navíc, tam jsou činnosti, navíc Doučování a letní tábory, které nabízejí skutečnou hodnotu v oblasti vzdělávání.

Naše mezinárodní školy se nachází mezi Ženevou a Vevey / Montreux a našich letních táborů. Na jazykovou školící střediska patří také stránky v Pays de Gex. Kurzy na míru podpory, příprava zkoušky a naše pobočky vzdělávací poradenství jsou k dispozici pro všechny naše studenty a jejich rodiče přes Švýcarsko.

Místa

Ženeva

ASC International House

Adresa, 1. řádek
ASC International House 72, rue de Lausanne
CH-1202 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 22 731 85 20