Přečtěte si oficiální popis

Andorra Aviation Academy se nachází v Knížectví Andorry. Inspirován skupina nadšenců v oblasti letectví Dohoda o ustavení tohoto jedinečného letectví studijní program s Andorských vládou a University of Andorra byla podepsána v červnu 2015.

Andorra Aviation Academy nabízí pilotní vzdělávací program (18 měsíců Fast Track samozřejmě) a 3 roky Bachelor of Aviation studijního oboru uznávaný v celé Evropě a ve 47 státech celkem (180 ECTS kreditů Transfer System podle Boloňský proces).

Andorra Aviation Academy a její partneři nabízejí pilotní školení schválené USA i Evropě: Federal Aviation Administration (FAA) podle 14 CFR část 141 a všeobecného letectví výcviku pod 14 CFR Part 61 a EASA ATO.0033 (Očekáváme).

Akademie poskytuje profesionální univerzitní a letové tréninkové prostředí, které podporují standardy leteckých společností nejlepší ve své třídě z hlediska bezpečnosti, kvality, standardizace a výkonu. Kromě toho rozvíjí manažerské dovednosti upevnit kritického myšlení, rozhodování v komplexním prostředí, vedení a komunikace.

Na posledním univerzitní výzkum v oblasti pilota a komplexní trénink prostředí, jsme vyvinuli metodu vyučování s názvem "dbát školení", aby umožňoval studentům vyrovnat se složitými a neočekávaných situacích a prosazovat "Mind Mapping" u studentů. Pilotní výcvik je svou povahou nákladná. Chcete-li snížit náklady na školení při zachování vysokých standardů, jsme zřídili dohody, s nimiž jsou "všeobecné letectví" přátelské partnery v USA. Florida zejména netrpí stejné nepřízni počasí často přítomné v jiných místech. Všechny tyto výhody přispívají k rychlejší časy dokončení, standardizovat kvalitu výcviku na základě evropských požadavků EASA.

Zajišťujeme all-inclusive program (bez skrytých nákladů), který je šitý na míru specifickým potřebám každého studenta. Vedoucí výcviku je přímo ve styku rodiče po dokončení každé etapy.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Andorra Aviation Academy

Letadlový dispečer je licencovaný letecký dopravce, který je certifikován Správou civilního letectví. Má společnou odpovědnost s kapitánem pro bezpečnost a provozní kontr ... [+]

Letadlový dispečer je licencovaný letecký dopravce, který je certifikován Správou civilního letectví. Má společnou odpovědnost s kapitánem pro bezpečnost a provozní kontrolu letů pod jeho vedením. Pro dosažení nejlepších ekonomických postupů, obsluhy cestujících a provozní kontroly letový dispečer analyzuje a vyhodnocuje meteorologické informace, aby určil potenciální nebezpečí pro bezpečnost letu a zvolil nejžádanější a ekonomičtější cestu letu, vypočítá množství paliva potřebné pro bezpečné dokončení letu podle typu letadla, vzdálenost letu, údržbu, omezení, povětrnostní podmínky a minimální požadavky na palivo předepsané leteckými předpisy.... [-]

Andorra Andorra la Vella
September 2019
2 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Andorra Aviation Academy

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky na pozici letové posádky s evropskou leteckou společností a pracoval jako pilot na letounu registrovaném v USA. ... [+]

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky na pozici letové posádky s evropskou leteckou společností a pracoval jako pilot na letounu registrovaném v USA.

Po dokončení studia budete mít alespoň:

Licenční licence obchodního pilota EASA CPL a hodnocení přístrojů

Teorie EASA ATPL

EASA MCC Airbus A320 (multikvalitní spolupráce)

FCL 1.055 Anglická zkouška způsobilosti

Obchodní kvalifikace a kvalifikační předpoklady FAA.

Program může být dokončen za 18 měsíců. Poskytuje flexibilitu při školení tím, že umožňuje studentům, kteří již mají EASA PPL, aby se připojili k programu a dostali slevu.

Ryc... [-]
Andorra Andorra la Vella
September 2019
Denní studium
18 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Andorra Aviation Academy
Adresa, 1. řádek
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra
Website
Telefonní číslo
+376 736 309