Přečtěte si oficiální popis

Andorra Aviation Academy se nachází v Andorrském knížectví. V červnu 2015 byla podepsána dohoda o založení tohoto jedinečného leteckého programu s andorrskou vládou a univerzitou v Andorře, inspirovaná skupinou leteckých nadšenců.

Andorra Aviation Academy nabízí pilotní výcvikový program (18 měsíců kurzu Fast Track) a probíhá s University of Andorra 3 roky bakalářského studia oboru Aviation uznávaného v celé Evropě a ve 47 zemích (180 ECTS European Credits Transfer System podle systému Boloňský proces).

Andorra Aviation Academy a její partneři nabízejí pilotní výcvikové kurzy schválené a kontrolované agenturou EASA. Akademie poskytuje profesionální univerzitní a letové vzdělávací prostředí, které podporuje nejlepší standardy ve své třídě z hlediska bezpečnosti, kvality, standardizace a výkonnosti. Kromě toho rozvíjí manažerské dovednosti pro konsolidaci kritického myšlení, rozhodování ve složitých prostředích, vedení a komunikaci.

Na základě nejnovějšího výzkumu v oblasti pilotního a komplexního školení v oblasti životního prostředí jsme vyvinuli výukovou metodu nazvanou „všímavý trénink“, která studentům umožní vyrovnat se s komplexními a neočekávanými situacemi a podporovat „mapování mysli“ u studentů. Pilotní výcvik je ze své podstaty drahý. Abychom snížili náklady na školení a zároveň dodržovali vysoké standardy, vytvořili jsme ve Francii dohody s „všeobecnými“ partnery. Auch (32000, Francie) zejména netrpí stejným nepříznivým počasím, které se často vyskytuje na jiných místech. Všechny tyto výhody přispívají k rychlejším dobám dokončení, standardizují kvalitu školení na základě evropských požadavků EASA.

Poskytujeme všestranný program (žádné skryté náklady), který je přizpůsoben specifickým potřebám každého studenta v bezpečné a dobře zachované multikulturní společnosti.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Andorra Aviation Academy

Letadlový dispečer je licencovaný letecký dopravce, který je certifikován Správou civilního letectví. Má společnou odpovědnost s kapitánem pro bezpečnost a provozní kontr ... [+]

Letadlový dispečer je licencovaný letecký dopravce, který je certifikován Správou civilního letectví. Má společnou odpovědnost s kapitánem pro bezpečnost a provozní kontrolu letů pod jeho vedením. Pro dosažení nejlepších ekonomických postupů, obsluhy cestujících a provozní kontroly letový dispečer analyzuje a vyhodnocuje meteorologické informace, aby určil potenciální nebezpečí pro bezpečnost letu a zvolil nejžádanější a ekonomičtější cestu letu, vypočítá množství paliva potřebné pro bezpečné dokončení letu podle typu letadla, vzdálenost letu, údržbu, omezení, povětrnostní podmínky a minimální požadavky na palivo předepsané leteckými předpisy.... [-]

Andorra Andorra la Vella
Kontaktuj školu
Angličtina
2 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Andorra Aviation Academy

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky na pozici letové posádky s evropskou leteckou společností a pracoval jako pilot na letounu registrovaném v USA. ... [+]

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky na pozici letové posádky s evropskou leteckou společností a pracoval jako pilot na letounu registrovaném v USA.

Po dokončení studia budete mít alespoň:

Licenční licence obchodního pilota EASA CPL a hodnocení přístrojů

Teorie EASA ATPL

EASA MCC Airbus A320 (multikvalitní spolupráce)

FCL 1.055 Anglická zkouška způsobilosti

Obchodní kvalifikace a kvalifikační předpoklady FAA.

Program může být dokončen za 18 měsíců. Poskytuje flexibilitu při školení tím, že umožňuje studentům, kteří již mají EASA PPL, aby se připojili k programu a dostali slevu.

Ryc... [-]
Andorra Andorra la Vella
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Andorra Aviation Academy
Adresa, 1. řádek
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra
Website
Telefonní číslo
+376 736 309