Andorra Aviation Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Andorra Aviation Academy se nachází v Andorrském knížectví. V červnu 2015 byla podepsána dohoda o založení tohoto jedinečného leteckého programu s andorrskou vládou a univerzitou v Andorře, inspirovaná skupinou leteckých nadšenců.

Andorra Aviation Academy nabízí pilotní výcvikový program (18 měsíců kurzu Fast Track) a probíhá s University of Andorra 3 roky bakalářského studia oboru Aviation uznávaného v celé Evropě a ve 47 zemích (180 ECTS European Credits Transfer System podle systému Boloňský proces).

Andorra Aviation Academy a její partneři nabízejí pilotní výcvikové kurzy schválené a kontrolované agenturou EASA. Akademie poskytuje profesionální univerzitní a letové vzdělávací prostředí, které podporuje nejlepší standardy ve své třídě z hlediska bezpečnosti, kvality, standardizace a výkonnosti. Kromě toho rozvíjí manažerské dovednosti pro konsolidaci kritického myšlení, rozhodování ve složitých prostředích, vedení a komunikaci.

Na základě nejnovějšího výzkumu v oblasti pilotního a komplexního školení v oblasti životního prostředí jsme vyvinuli výukovou metodu nazvanou „všímavý trénink“, která studentům umožní vyrovnat se s komplexními a neočekávanými situacemi a podporovat „mapování mysli“ u studentů. Pilotní výcvik je ze své podstaty drahý. Abychom snížili náklady na školení a zároveň dodržovali vysoké standardy, vytvořili jsme ve Francii dohody s „všeobecnými“ partnery. Auch (32000, Francie) zejména netrpí stejným nepříznivým počasím, které se často vyskytuje na jiných místech. Všechny tyto výhody přispívají k rychlejším dobám dokončení, standardizují kvalitu školení na základě evropských požadavků EASA.

Poskytujeme všestranný program (žádné skryté náklady), který je přizpůsoben specifickým potřebám každého studenta v bezpečné a dobře zachované multikulturní společnosti.

Místa

Andorra la Vella

Andorra Aviation Academy

Adresa, 1. řádek
Plaça de la Germandat, 7
AD600 Sant Julià de Lòria
Principat d’Andorra

AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra
Telefonní číslo
+376 736 309

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium