DWS Language School

Úvod

Read the Official Description

O DWS

Nejlepší umístění v Buenos Aires Kvalifikovaní a přátelský personál Miniaturní třídy Několik možností kurz Moderní budova školy Neomezený přístup k internetu Vybrané ubytování

Zaměstnanci

Naše nejlepší aktiva: naše pedagogičtí pracovníci, koordinátoři a zaměstnanci. Vstřícnost a výkonnost našich zaměstnanců je nepochybně to, co nám dává výhodu nad konkurencí

Umístění naší školy je výsada

Být nachází ve čtvrti Palermo, ve městě Buenos Aires, daleko od hluku a davu vždy spojeno s velkým městem, vám umožní studovat španělština v klidné a uvolněné prostředí. V thesame době, centrum města je jen 12 minut jízdy metrem

Budova školy je moderní

A všechny naše učebny jsou vybaveny nejvyspělejších zdrojů na podporu výukové aktivity (DVD, PC, audio zařízení)

Neomezený přístup k internetu

Naše španělská škola v Buenos Aires je otevřena 12 hodin denně a umožňuje svým studentům používat internet bez omezení

Malé velikosti-třídy

Být masivní španělská škola opravdu není náš cíl. Naše kurzy mít více než 6 studentů každý s cílem zajistit rychlé učení a aktivní účasti všech studentů

Rozmanitost hřiště

Podle svých potřeb, můžete si vybrat španělský program mezi našimi několika možnostmi.

Kvalitní ubytování

Uvědomujeme si, že ubytování je klíčovým aspektem vaší studijní cesty. Proto bude DWS vybrat nejlepší dům pro váš pobyt v Buenos Aires na základě vašich libosti a preferencí. Všechny domy jsou umístěny v obytných čtvrtích, a jen kousek od školy Vážíme si, že rozhodování o tom, který španělská škola budete navštěvovat může být těžké rozhodnutí. Chápeme, že Argentina je daleko ... a že může mít své pochybnosti studovat španělštinu do Buenos Aires. Chápeme, že to neví o nás, a že chcete, aby vaše investice do DWS španělské škole, bude Buenos Aires vyplatí. To je důvod, proč, které vám pomohou se rozhodnout, navrhujeme telefonní rozhovor. Prosím, vyplňte náš kontaktujeme tvoříte a jeden z našich koordinátorů Zavoláme Vám na datum a čas, který jste požadovali, které vám pomohou se všemi vašimi otázkami a připomínkami.

Tým

Jedním z aspektů, nejvíce oceňovanými DWS je vynikající prostředí, jsme schopni vytvořit. Náš vždy ochotně a přátelský tým bude dělat nemožné, aby se ujistil, každý detail Vašeho pobytu ve městě Buenos Aires překračuje všechny vaše očekávání.

Staráme se o své jazykové pokrok a jsme si vědomi toho, že pro úspěch v podstatně a rychle se učit španělsky, kvalitu a vzdělání pozadí učitelů je zásadní. Všichni učitelé na DWS absolvoval z různých argentinských univerzit a byli vyškoleni na DWS Up-to-data vyučovacích metod. Vybrali jsme je založen nejen na jejich pedagogických dovedností, ale také na jejich odchozí a dynamických osobností, jejich trpělivost, tvořivost, teplo, a možná nejdůležitější, jejich vášeň a nadšení k výuce španělštiny.

Vedle pedagogických pracovníků, všechny DWS personál: koordinátoři, sekretářky a personál jsou obecně mladá, dynamická, přátelský a vždy ochotný vám pomoci, a naučí vás argentinského kulturu a španělském jazyce.

Informace o kontaktu

Billinghurst 1.187 C1174ABU Buenos Aires, Argentina +54 (11) 49634415

This school offers programs in:
  • španělština

Studenti & škola

Located in one of the best neighbourhoods of the city of Buenos Aires: Palermo, our spanish School in Buenos Aires provides foreign students with everything they need: a relaxed environment, modern and comfortable classrooms equipped with state-of-the art technology, and excellent teacher and staff attention.

Our school is located just a few blocks away from Palermo Soho, a small area of Palermo Viejo around Plaza Serrano (officially Plazoleta Cortázar), which is a newly fashionable area for fashion, design, restaurants, bars and street culture. The atmosphere in many cafés and restaurants strives to be alternative, which makes this area of the city especially popular among Argentines as well as foreign tourists. The traditional low houses have been adapted into boutiques and bars, creating a bohemian feel.

The Soho side of Palermo exhibits the perfect harmony of tradition and avant-garde. This colourful corner of town is mostly frequented by artists, as its wide variety of restaurants, bars and boutiques makes it the perfect place for any kind of meeting. It also features discos, art galleries, independent theatres, antique shops, and several ateliers; all of which help create a bohemian and intellectual atmosphere.

The advantage of being situated in this part of the city is that, located in Palermo neighbourhood, the School is at the same time, very close to the city’s centre. You can get to the traditional Cathedral of Buenos Aires in only 20 minutes.

Praktické informace

Methodology

Teaching methodology at DWS Spanish School, Buenos Aires is continually updated following the latest trends and thus ensure that our students enjoy a range of resources that respond to their needs.

Our Spanish teacher training department 's mission is to enrich our methods and educational principles in order to meet the demands and needs of our students.

Our main aims are:

Classes entirely delivered in Spanish orientated towards the development of communication skills of our students. Skills integration with special emphasis on listening comprehension and oral expression. Lesson planning based on our established Spanish syllabus combined with our students' needs and their diverse learning styles. Our classes are based on the communicative approach and we use the latest teaching methods for theory and practice. We are aware of the need to use a variety of methods as our students come from a range of backgrounds and ages and have varied learning styles and needs. Activating communicative skills means planning classes taking into account linguistic objectives and communication skills with special emphasis on sentence construction and use of appropriate words. Instead of repeating established structures, our teachers aim to help their students think and speak Spanish as a native Spanish speaker would do.

Due attention is also paid to grammar, vocabulary, reading and writing skills, and a wide variety of materials is used to complement the handbook for each level written by our coordinator.

All materials that the students need to work with are provided free of charge. This includes a Spanish handbook which is given to students at the beginning of their Spanish course.

The teaching and the course syllabus are carefully supervised by the Academic Coordinator, who is also responsible for ensuring that students are placed in the appropriate levels and that their progress is satisfactory.

While the atmosphere in the classroom is generally relaxed and informal, students should be willing to work and participate actively, in a cooperative and respectful atmosphere.

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: