Přečtěte si oficiální popis

Academy of Interactive Entertainment (AIP) je Austrálie je nejvíce ocenil 3D animace, herní design a vizuální FX pedagog. Vytvořen jako nezisková organizace, pro růst tvůrčího digitální odvětví, AIP průkopníkem vývoje specializovaných herních kvalifikací a nadále inovovat prostřednictvím partnerství průmyslu a dynamické učení.

AIP kurzy jsou praktické, kariéra-soustředěný a dodává průmyslu zkušenosti učitelů ve vážně zábavné a kreativně-náročném prostředí studia. AIP a je to absolventi získaly mnohá ocenění v průběhu let, včetně být jmenován 2007 australský Small Training Provider roku.

AIE Charter Hlavními cíli ne-pro-zisk akademie Interactive Entertainment jsou:

Poskytnout akreditované přístup veřejnosti, Průmysl sponzorována a plné komerční kurzy a programy vhodné pro interaktivní zábavní průmysl, včetně kurzů v 3D animaci, počítačové programování, hudby a filmu; Poskytovat inkubátor kurzy sledované příslušným poskytovatelům průmyslu a přizpůsobené kurzů k uspokojení poptávky průmyslu; Podpořit růst silného regionálního průmyslu a podporovat rozšiřování pracovních příležitostí v tomto odvětví; Zabývat se činnosti výzkumu a vývoje ve spolupráci s dodavateli průmyslu a komerčních vývojářů; Foster a podporovat rozvoj průmyslových sítí a orientace, a to jak na národní i mezinárodní úrovni, a podpořit vytvoření počítačové hry Developers Association a konferencí; Assist absolventi Akademie najít práci v průmyslu a zaměstnavatelů přijímat kvalifikovanou osobou; Vytvářet aliance s dalšími institucemi, a to jak v Austrálii a na mezinárodní úrovni, na podporu a rozvoj vzdělávání pro průmysl; Foster a podporovat rozvoj nových malých a středních podniků tím, že nabízí navazování kontaktů, mentoring a kancelářských prostor s řadou podpůrných služeb, a Assist a nabízí rezidenční ubytování pro studenty, účastníků Průmysl, nájemci, klienty a / nebo zaměstnanců a majitelů nových malých a středních podniků.

SYDNEY CAMPUS

Sydney areál se nachází v samém srdci Sydney herní průmysl, obklopen jak zavedených developerů a nezávislých studií. Sydney je také domov pro největší vizuálních efektů studiu v Austrálii, Animal Logic, který běžně najmout AIP je velmi vyhledávaná absolventů. Studenti, kteří studují v Sydney areálu jsou to štěstí být obklopen prosperující hry a filmové komunity a jsou poskytovány s mnoha příležitostmi, včetně síťových událostí, filmových a herních festivalů plus události průmyslu.

MELBOURNE CAMPUS

Melbourne je v čele vývoje her v Austrálii. Vzhledem k tomu, otevření se zde v roce 2004, AIP upevnila své místo v rámci místní her a vizuální výrobního průmyslu, jako místo, kde ateliéry jít při hledání talentovaných umělců a programátorů.

AIP absolventi pracovat na všech úrovních v celé hlavních studií v Melbourne, stejně jako mnoho mezinárodních ty a pracovali na obrovské množství her, včetně senzace Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) a nejprodávanějších iPhone apps Flight Control a Sims 3.

CANBERRA CAMPUS

AIP Canberra areál se nachází v Watson, listové předměstí těsně na sever od centra města. AIE Canberra, první AIE kampus, byla založena v roce 1996 v reakci na poptávku po 3D hry umělců a programátorů. Naši průmyslu zkušení učitelé vedeni studenty prostřednictvím našich kurzech k zaměstnání v každém větším hrách a 3D animační studio v Austrálii, stejně jako řadou mezinárodně renomovaných firem.

Canberra je domovem pro některé ze světově nejuznávanějších a inovativních vývojářů her, simulace a vizualizační software spolu s nejmodernějšími výrobními studií. Máme úzké vazby s hákem Games Studios a jsou společně umístěny s Dreamgate Studios.

Naše partnerství s Canberra Institute of Technology (CIT) v bakalář hry a virtuální světy studijní obor umožňuje studentům přístup k řadě zdrojů, včetně rozsáhlých knihoven, ubytování studentů a dalších podpůrných služeb.

ADELAIDE CAMPUS

AIP Adelaide je náš nejnovější kampus a nabízí nejnovější vývoj hry, hry programování, 3D animace a vizuálních efektů vzdělávání zbrusu nové, nejmodernější zařízení. Kampus se nachází v samém srdci Adelaide CBD, na 32 Grenfell ulici (vedle City Cross Food Court). Kampus sousedé velká filmová a Game Studios, jako Rising Sun Pictures, šest stop Kid a Mighty Království. Je to ulice od živé Rundle Mall, který je domovem pro některé z Adelaide nejlepších obchodů, kaváren, arkádami a atrakcí.

SEATTLE CAMPUS

Naše Seattle, WA areál se nachází v samém srdci města u Seattle centrum - hned vedle kultovní Space Needle. Dlouholetý rozbočovač pro video herního průmyslu, Seattle je domovem studií, jako je ventil, Bungie, a Nintendo of America, spolu s nesčetnými rozvíjejícími nezávislými Game Studios. Praktické možnosti veřejné dopravy, spousta zábavných aktivit, a skvělé restaurace, aby Seattle skvělé umístění pro naše studenty.

Seattle je prosperující město plné věcí, které se! Zatímco u Seattle centrum, podívejte se na Space Needle Experience Music Project Museum, nebo Pacifik Science Center. V dosahu jsou Pike Place Market, Seattle Art Museum, a krásné Seattle Public Library. Rozdělit jen trochu dále, a prozkoumat mezinárodní oblasti, Woodland Park Zoo, Muzeum historie a průmyslu, nebo Flight Museum!

LAFAYETTE CAMPUS

Naše Lafayette, LA areál se nachází v regionu Acadiana, srdce Cajun a kreolské francouzské Louisiany. Náš areál je umístěn v Louisianě Immersive Technologies Enterprise (LITE) stavební přilehlý k University of Louisiana v Lafayette. LITE je 3D vizualizace immersive a high-performance computing zdrojové centrum, hostování klienty v obchodních odvětví, vládních a univerzitních sektoru. AIP v partnerství s Opportunity Machine (OM) a Lafayette Economic Development Authority (LEDA) nám dává možnost dát více života na rostoucí digitální mediálního průmyslu ve městě Lafayette.

Díky své rozmanité kultury, světově proslulé kuchyně a živé historie, Lafayette je skutečně unikátní město, které nabízí nekonečné možnosti pro studenty, ponořit se do. S místních turistických atrakcí v okolí, jako je Vermilionville, Acadian Village, Lafayette Natural History Museum, Acadiana Center for the Arts, University Art Museum a továrny Avery Island Tabasco, Lafayette a Acadiana nabídka pro každého něco! Jmenoval "nejchutnější Město na jihu" Southern Living Magazine, Lafayette se může pochlubit jedním-z-druhu kuchyně s restaurací, jako je například Modrá Dog Café, Jolie je, francouzském tisku a Prejean je nabízet Cajun a pokrmy kreolské stylu, který bude posílat své chuti pupeny na vzrušující jízdu!

Lafayette je domovem pro některé z nejlepších hudebních festivalů na světě, jako je Festival Internationale de Louisiane, festivaly Acadiens, Latinské hudební festival a další akce, jako je Downtown naživu, Rhythms na řece a Bach oběd. Festivaly hrají klíčovou roli v oblasti kultury a rozmanitosti s různými festivaly děje v této oblasti téměř každý víkend!

ONLINE CAMPUS

AIP je online Campus spontánně vtrhl do existence na konci roku 2012 jako specializované úsilí o rozvoj a přinést AIP je on-line kurzů, které byly běží od roku 2005, k celosvětovému publiku. Online Campus je osazený přátelské a vstřícné lidi, kteří vynaloží veškeré úsilí vnést zkušenosti AIP do všech komunikačních a samozřejmě doručení. Všichni naši učitelé jsou poháněny, vášnivý a zkušený pedagogy.

Náš tým Administrativa má zkušenosti v online korespondenci a komunikaci, a snažíme se dostat studenty roztříděné do průběhu jejich volby tak hladce, jak je to možné. Zajišťujeme jsou vybaveny všemi požadovanými doklady prostřednictvím e-mailu a softwaru, který je vyslán do každé zaregistrovaným studentovi.

Online Campus nabízí řadu kurzů se specializací na vývoj hry, herní design, 3D animace a programování. Tyto kurzy jsou vyučovány ve virtuálních třídách prostřednictvím Adobe Connect, a tam jsou flexibilní možnosti pro ty, kteří jsou příliš zaneprázdněni, aby do studijního plánu. Jednoduše dejte nám vědět, jaké jsou vaše studijní cíle jsou, a budeme pracovat, aby vyhovovala vašim potřebám, jak nejlépe umíme.

Pokud jste středoškolský učitel a mají zájem v nás zařizování zajištěný kurzy pro svou školu, můžeme provozovat kurz pro vás, nebo můžeme trénovat vás dodat kurz na vaší třídy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Academy of Interactive Entertainment

Advanced Diploma of Screen a média je dvouleté, na plný úvazek kurz, který je navržen tak, aby vám do světa filmu, televize či vizuální efekty. Je to praktický kurz navrž ... [+]

Advanced Diploma of Screen a média je dvouleté, na plný úvazek kurz, který je navržen tak, aby vám do světa filmu, televize či vizuální efekty. Je to praktický kurz navržen tak, aby bylo dosaženo co nejlepší technické školení pomocí nejnovější, state-of-the-art technologii.

Tento kurz byl napsán na základě konzultace s předními film a vizuální efekty studia, což vám umožní dokončit působivé filmové projekty, které předvést své dovednosti a vytvořit profesionální show-naviják zapůsobit na potenciální zaměstnavatele.

Obsah kurzu Rok jedna

Studenti rozvíjejí své dovednosti v oblasti 3D modelování, texturování, UVW rozbalení, lanoví, animace, osvětlení, použití kamer, renderování a kompoziční. Studenti budou koncepce, obrázky a animovat postavu, úrovně designu hry, vytvářet high-detail stvoření, vybudovat realistické prostředí a řemeslu krátký animovaný film.... [-]

Austrálie Melbourne Sydney Spojené státy americké USA online Perth Adelaide Canberra Seattle Lafayette Austrálie online Campbellsville  + 8 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Academy of Interactive Entertainment

Herní designéři jsou vizionáři a evangelisté pro vývoj hry projektu. Oni se daří na nové nápady a jsou vždy přemýšlet o tom, jak budou uživatelé komunikovat a nyní zkušen ... [+]

Herní designéři jsou vizionáři a evangelisté pro vývoj hry projektu. Oni se daří na nové nápady a jsou vždy přemýšlet o tom, jak budou uživatelé komunikovat a nyní zkušenosti, které jste vytvořili. Skvělá hra designér má kombinaci technických znalostí, umělecké dovednosti a co je nejdůležitější, schopnost komunikovat a porozumět lidem.

Herní designéři tráví značné množství času psaní prováděcí dokumenty stanovující herní mechaniky, prostředí, hratelné postavy a hra je nemesis. Tento detail se vztahuje právo na to, jak konkrétní položky mohou chovat, být animovány a zvuk.

Herní design proud Advanced Diploma of Professional Game Development je dvouleté, na plný úvazek kurz psaný zkušenými návrháři hry, na základě konzultace s místními a mezinárodními studia, aby vyrábět inovativní absolventy, kteří povedou novou generaci vývoje her.... [-]

Spojené státy americké USA online Seattle Austrálie Melbourne Sydney Canberra Adelaide Perth Austrálie online Lafayette Campbellsville  + 8 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Academy of Interactive Entertainment

Herní Programátoři řídit proces vývoje hry; vytvoření rámce, funkčnost a interakci ve hře. Považován za základní složku v procesu rozvoje, herní programátoři jsou vysoce ... [+]

Herní Programátoři řídit proces vývoje hry; vytvoření rámce, funkčnost a interakci ve hře. Považován za základní složku v procesu rozvoje, herní programátoři jsou vysoce ceněny a neustále v poptávce.

Advanced Diploma of Professional Game Development se specializuje na programování hry, byl vyvinut v reakci na potřeby a běhy průmyslu na dva roky, na plný úvazek.

Obsah kurzu Rok jedna

První ročník Advanced Diploma je základ rok, jejímž účelem je poskytnout studentům s pokročilými hra znalosti programování. Kurz trvá studenty prostřednictvím jazyků a technologií používaných těžce podle herního průmyslu, včetně C, C ++, C #, OpenGL, herní knihovny a kontroly verze, stejně jako rozvojové matematika, řešení problémů, a praktické znalosti programování. Ačkoli Kurz trvá hernu přístupu, je vhodný pro každého, kdo chce naučit v reálném čase dovednosti pro vývoj aplikací, které jsou velmi žádané po celé všech oblastech programování a simulace také.... [-]

Austrálie Sydney Melbourne Canberra Spojené státy americké Seattle Lafayette USA online Adelaide Austrálie online Campbellsville Perth  + 8 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Academy of Interactive Entertainment

Herní Programátoři řídit proces vývoje hry; vytvoření rámce, funkčnost a interakci ve hře. Považován za základní složku v procesu rozvoje, herní programátoři jsou vysoce ... [+]

Herní Programátoři řídit proces vývoje hry; vytvoření rámce, funkčnost a interakci ve hře. Považován za základní složku v procesu rozvoje, herní programátoři jsou vysoce ceněny a neustále v poptávce.

Advanced Diploma of Professional Game Development se specializuje na programování hry, byl vyvinut v reakci na potřeby a běhy průmyslu na dva roky, na plný úvazek.

Obsah kurzu Rok jedna

První ročník Advanced Diploma je základ rok, jejímž účelem je poskytnout studentům s pokročilými hra znalosti programování. Kurz trvá studenty prostřednictvím jazyků a technologií používaných těžce podle herního průmyslu, včetně C, C ++, C #, OpenGL, herní knihovny a kontroly verze, stejně jako rozvojové matematika, řešení problémů, a praktické znalosti programování. Ačkoli Kurz trvá hernu přístupu, je vhodný pro každého, kdo chce naučit v reálném čase dovednosti pro vývoj aplikací, které jsou velmi žádané po celé všech oblastech programování a simulace také.... [-]

Spojené státy americké USA online Austrálie Sydney Canberra Melbourne Adelaide Perth Seattle Lafayette Austrálie online Campbellsville  + 8 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Academy of Interactive Entertainment

3D animace Foundations je navržen tak, aby seznámit studenty s mnoha pracovních příležitostí dostupné pro 3D umělce, animátorů a návrhářů. To samozřejmě dává studentovi p ... [+]

3D animace Základy je navržen tak, aby seznámit studenty s mnoha pracovních příležitostí dostupné pro 3D umělce, animátorů a návrhářů. To samozřejmě dává studentovi pochopení tvůrčího potenciálu animačním softwarem 3D používané ve hrách, filmu a vizuálních efektů průmyslu.

Předmět pokrývá základy 3D animace, včetně:

3D modelování Texturování animace osvětlení Překlad design charakteru prostředí Design Krátký film výroba

Kurz k závěru ve výrobní jednotce, kde studenti budou společně pracovat na výrobě krátký animovaný film. Studenti začít plánovat jejich animace s návrhem umění a storyboardů, modelování a oživovat své návrhy v průběhu celého výrobního procesu a závěrem úpravou zvuk, hudbu a speciální FX do konečného produktu.... [-]

Austrálie Sydney Melbourne Canberra Adelaide Austrálie online Spojené státy americké Lafayette Seattle USA online Campbellsville Perth  + 8 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
10 - 20 týdny
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Academy of Interactive Entertainment

Hra vývoj Foundations Samozřejmě vám umožní vytvářet 3D her pomocí výkonné 3D herní engine Unity. Studenti se seznámí s průmyslovým standardem nástrojů a technik pro vývo ... [+]

Vývojové hra Foundations Samozřejmě vám umožní vytvářet 3D her pomocí výkonné 3D herní engine Unity. Studenti se seznámí s průmyslovým standardem nástrojů a technik pro vývoj her. Kurz zahrnuje:

Použijte C # k vývoji her ve 3D Unity Další informace o herní mechaniky a jak je realizovat Vytvářet hry rychleji, jak se naučit rapid prototyping Prozkoumat komponenty Unity3D a skriptovací generovat úrovně, speciální efekty, uživatelské rozhraní a herní logiku Import umělecká díla aktiva pro hry Řídit projekty pomocí kontrolních verze a nástroje pro spolupráci Úspěšné absolvování udělen certifikát III v informačních zařízení, digitálních médií a technologií ... [-]
Austrálie Sydney Melbourne Canberra Adelaide Austrálie online Spojené státy americké Lafayette Seattle USA online Campbellsville Perth  + 8 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
10 - 20 týdny
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Magisterský diplom

Academy of Interactive Entertainment

Graduate diplom v oboru Management (Learning) je jeden rok kurz, který je skvělý kick-start pro absolventy, kteří se chtějí naučit, jak vytvořit svůj vlastní start-up dig ... [+]

Graduate diplom v oboru Management (Learning) je jeden rok kurz, který je skvělý kick-start pro absolventy, kteří se chtějí naučit, jak vytvořit svůj vlastní start-up digitálních médií podnikání. Kurz je navržen tak, aby seznámit studenty s přidruženými podnikatelských dovedností potřebných a příležitosti v rychle se rozvíjející nezávislé hry, animace a digitálního mediálního průmyslu.

Kariéra

Tento kurz je určen poskytnout studentům schopnosti řídit a provozovat jejich vlastní kreativní mediální firmy. Pracovní role a tituly se liší napříč různými průmyslovými odvětvími. Možné pracovní tituly a role vztahující se k tomuto kvalifikace zahrnují:... [-]

Austrálie Sydney Melbourne Canberra Adelaide Austrálie online Spojené státy americké Lafayette Seattle USA online Campbellsville Perth  + 8 Více
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

AIE Screen Showreel

Study Online