Academy of Interactive Entertainment

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Academy of Interactive Entertainment (AIP) je Austrálie je nejvíce ocenil 3D animace, herní design a vizuální FX pedagog. Vytvořen jako nezisková organizace, pro růst tvůrčího digitální odvětví, AIP průkopníkem vývoje specializovaných herních kvalifikací a nadále inovovat prostřednictvím partnerství průmyslu a dynamické učení.

AIP kurzy jsou praktické, kariéra-soustředěný a dodává průmyslu zkušenosti učitelů ve vážně zábavné a kreativně-náročném prostředí studia. AIP a je to absolventi získaly mnohá ocenění v průběhu let, včetně být jmenován 2007 australský Small Training Provider roku.

AIE Charter Hlavními cíli ne-pro-zisk akademie Interactive Entertainment jsou:

Poskytnout akreditované přístup veřejnosti, Průmysl sponzorována a plné komerční kurzy a programy vhodné pro interaktivní zábavní průmysl, včetně kurzů v 3D animaci, počítačové programování, hudby a filmu; Poskytovat inkubátor kurzy sledované příslušným poskytovatelům průmyslu a přizpůsobené kurzů k uspokojení poptávky průmyslu; Podpořit růst silného regionálního průmyslu a podporovat rozšiřování pracovních příležitostí v tomto odvětví; Zabývat se činnosti výzkumu a vývoje ve spolupráci s dodavateli průmyslu a komerčních vývojářů; Foster a podporovat rozvoj průmyslových sítí a orientace, a to jak na národní i mezinárodní úrovni, a podpořit vytvoření počítačové hry Developers Association a konferencí; Assist absolventi Akademie najít práci v průmyslu a zaměstnavatelů přijímat kvalifikovanou osobou; Vytvářet aliance s dalšími institucemi, a to jak v Austrálii a na mezinárodní úrovni, na podporu a rozvoj vzdělávání pro průmysl; Foster a podporovat rozvoj nových malých a středních podniků tím, že nabízí navazování kontaktů, mentoring a kancelářských prostor s řadou podpůrných služeb, a Assist a nabízí rezidenční ubytování pro studenty, účastníků Průmysl, nájemci, klienty a / nebo zaměstnanců a majitelů nových malých a středních podniků.

SYDNEY CAMPUS

Sydney areál se nachází v samém srdci Sydney herní průmysl, obklopen jak zavedených developerů a nezávislých studií. Sydney je také domov pro největší vizuálních efektů studiu v Austrálii, Animal Logic, který běžně najmout AIP je velmi vyhledávaná absolventů. Studenti, kteří studují v Sydney areálu jsou to štěstí být obklopen prosperující hry a filmové komunity a jsou poskytovány s mnoha příležitostmi, včetně síťových událostí, filmových a herních festivalů plus události průmyslu.

MELBOURNE CAMPUS

Melbourne je v čele vývoje her v Austrálii. Vzhledem k tomu, otevření se zde v roce 2004, AIP upevnila své místo v rámci místní her a vizuální výrobního průmyslu, jako místo, kde ateliéry jít při hledání talentovaných umělců a programátorů.

AIP absolventi pracovat na všech úrovních v celé hlavních studií v Melbourne, stejně jako mnoho mezinárodních ty a pracovali na obrovské množství her, včetně senzace Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) a nejprodávanějších iPhone apps Flight Control a Sims 3.

CANBERRA CAMPUS

AIP Canberra areál se nachází v Watson, listové předměstí těsně na sever od centra města. AIE Canberra, první AIE kampus, byla založena v roce 1996 v reakci na poptávku po 3D hry umělců a programátorů. Naši průmyslu zkušení učitelé vedeni studenty prostřednictvím našich kurzech k zaměstnání v každém větším hrách a 3D animační studio v Austrálii, stejně jako řadou mezinárodně renomovaných firem.

Canberra je domovem pro některé ze světově nejuznávanějších a inovativních vývojářů her, simulace a vizualizační software spolu s nejmodernějšími výrobními studií. Máme úzké vazby s hákem Games Studios a jsou společně umístěny s Dreamgate Studios.

Naše partnerství s Canberra Institute of Technology (CIT) v bakalář hry a virtuální světy studijní obor umožňuje studentům přístup k řadě zdrojů, včetně rozsáhlých knihoven, ubytování studentů a dalších podpůrných služeb.

ADELAIDE CAMPUS

AIP Adelaide je náš nejnovější kampus a nabízí nejnovější vývoj hry, hry programování, 3D animace a vizuálních efektů vzdělávání zbrusu nové, nejmodernější zařízení. Kampus se nachází v samém srdci Adelaide CBD, na 32 Grenfell ulici (vedle City Cross Food Court). Kampus sousedé velká filmová a Game Studios, jako Rising Sun Pictures, šest stop Kid a Mighty Království. Je to ulice od živé Rundle Mall, který je domovem pro některé z Adelaide nejlepších obchodů, kaváren, arkádami a atrakcí.

SEATTLE CAMPUS

Naše Seattle, WA areál se nachází v samém srdci města u Seattle centrum - hned vedle kultovní Space Needle. Dlouholetý rozbočovač pro video herního průmyslu, Seattle je domovem studií, jako je ventil, Bungie, a Nintendo of America, spolu s nesčetnými rozvíjejícími nezávislými Game Studios. Praktické možnosti veřejné dopravy, spousta zábavných aktivit, a skvělé restaurace, aby Seattle skvělé umístění pro naše studenty.

Seattle je prosperující město plné věcí, které se! Zatímco u Seattle centrum, podívejte se na Space Needle Experience Music Project Museum, nebo Pacifik Science Center. V dosahu jsou Pike Place Market, Seattle Art Museum, a krásné Seattle Public Library. Rozdělit jen trochu dále, a prozkoumat mezinárodní oblasti, Woodland Park Zoo, Muzeum historie a průmyslu, nebo Flight Museum!

LAFAYETTE CAMPUS

Naše Lafayette, LA areál se nachází v regionu Acadiana, srdce Cajun a kreolské francouzské Louisiany. Náš areál je umístěn v Louisianě Immersive Technologies Enterprise (LITE) stavební přilehlý k University of Louisiana v Lafayette. LITE je 3D vizualizace immersive a high-performance computing zdrojové centrum, hostování klienty v obchodních odvětví, vládních a univerzitních sektoru. AIP v partnerství s Opportunity Machine (OM) a Lafayette Economic Development Authority (LEDA) nám dává možnost dát více života na rostoucí digitální mediálního průmyslu ve městě Lafayette.

Díky své rozmanité kultury, světově proslulé kuchyně a živé historie, Lafayette je skutečně unikátní město, které nabízí nekonečné možnosti pro studenty, ponořit se do. S místních turistických atrakcí v okolí, jako je Vermilionville, Acadian Village, Lafayette Natural History Museum, Acadiana Center for the Arts, University Art Museum a továrny Avery Island Tabasco, Lafayette a Acadiana nabídka pro každého něco! Jmenoval "nejchutnější Město na jihu" Southern Living Magazine, Lafayette se může pochlubit jedním-z-druhu kuchyně s restaurací, jako je například Modrá Dog Café, Jolie je, francouzském tisku a Prejean je nabízet Cajun a pokrmy kreolské stylu, který bude posílat své chuti pupeny na vzrušující jízdu!

Lafayette je domovem pro některé z nejlepších hudebních festivalů na světě, jako je Festival Internationale de Louisiane, festivaly Acadiens, Latinské hudební festival a další akce, jako je Downtown naživu, Rhythms na řece a Bach oběd. Festivaly hrají klíčovou roli v oblasti kultury a rozmanitosti s různými festivaly děje v této oblasti téměř každý víkend!

ONLINE CAMPUS

AIP je online Campus spontánně vtrhl do existence na konci roku 2012 jako specializované úsilí o rozvoj a přinést AIP je on-line kurzů, které byly běží od roku 2005, k celosvětovému publiku. Online Campus je osazený přátelské a vstřícné lidi, kteří vynaloží veškeré úsilí vnést zkušenosti AIP do všech komunikačních a samozřejmě doručení. Všichni naši učitelé jsou poháněny, vášnivý a zkušený pedagogy.

Náš tým Administrativa má zkušenosti v online korespondenci a komunikaci, a snažíme se dostat studenty roztříděné do průběhu jejich volby tak hladce, jak je to možné. Zajišťujeme jsou vybaveny všemi požadovanými doklady prostřednictvím e-mailu a softwaru, který je vyslán do každé zaregistrovaným studentovi.

Online Campus nabízí řadu kurzů se specializací na vývoj hry, herní design, 3D animace a programování. Tyto kurzy jsou vyučovány ve virtuálních třídách prostřednictvím Adobe Connect, a tam jsou flexibilní možnosti pro ty, kteří jsou příliš zaneprázdněni, aby do studijního plánu. Jednoduše dejte nám vědět, jaké jsou vaše studijní cíle jsou, a budeme pracovat, aby vyhovovala vašim potřebám, jak nejlépe umíme.

Pokud jste středoškolský učitel a mají zájem v nás zařizování zajištěný kurzy pro svou školu, můžeme provozovat kurz pro vás, nebo můžeme trénovat vás dodat kurz na vaší třídy.

Místa

Sydney

Academy of Interactive Entertainment - Sydney

Adresa, 1. řádek
Level 2
Wentworth Park Grandstand
Wattle Street
Ultimo NSW 2007

Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie
Telefonní číslo
+61 2 8514 8800

Melbourne

Academy of Interactive Entertainment - Melbourne

Adresa, 1. řádek
Tower 4, Atrium Level
World Trade Centre
18-38 Siddeley Street
Melbourne VIC

3005 Melbourne, Victoria, Austrálie
Telefonní číslo
+61 3 9820 8201

Canberra

Academy of Interactive Entertainment - Canberra

Adresa, 1. řádek
Block E
Canberra Technology Park
49 Phillip Avenue
Watson ACT

2602 Canberra, Australské hlavní území, Austrálie
Telefonní číslo
+61 2 6162 5131

Adelaide

Academy of Interactive Entertainment - Adelaide

Adresa, 1. řádek
Level 3
32 Grenfell Street
Adelaide
SA 5000

5000 Adelaide, jižní Austrálie, Austrálie
Telefonní číslo
+61 8 7325 6300

Austrálie online

Adresa, 1. řádek
Australia Online
Austrálie online, Austrálie

Lafayette

Academy of Interactive Entertainment (AIE) - Lafayette

Adresa, 1. řádek
LITE, Louisiana Immersive Technologies Enterprise @ 537 Cajundome Boulevard, Suite 211, Lafayette, LA 70506
70506 Lafayette, Louisiana, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 337-456-1848

Seattle

Academy of Interactive Entertainment - Seattle

Adresa, 1. řádek
AIE Seattle is located in the Seattle Center Armory (formerly the Center House) @ 305 Harrison St, Suite 405, Seattle, WA 98109
98109 Seattle, Okres Columbia, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 206-428-6350

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Campbellsville

Adresa, 1. řádek
Campbellsville, Kentucky, Spojené státy americké