Acknowledge Creativity

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Australské společnosti začínají objevovat, že tvůrčí schopnosti mohou přinést nové myšlení do každé organizace.

Příliš mnoho institucí nabízí kreativní kurzy, které ignorují dovednosti, jako je pitching, vyjednávání a tržní cenová citlivost, což je klíčem k úspěšnému fungování vašeho podnikání.

Od roku 2014, Potvrďte kreativitu Se vyvinula tak, aby sloužila ke zvyšování požadavků na návrhy myšlení a inovačních nástrojů od studentů podnikání. V tuto chvíli jsme také zaznamenali, že mnoho kreativ (umělců, designérů a spisovatelů) hledá obchodní dovednosti, jako je vedení, pitching a ceny.

Více než jen nalezení nika, jsme našli spřízněných duchů, kteří se potýkali s tím, kde a jak se naučit tyto dovednosti "z druhé strany". Naše první workshopy se účastnily jak kreativního, tak i obchodně orientovaného publika, a divili jsme se, jak moc se musí navzájem učit.

Naším cílem bylo vybudovat perfektní místo pro rozvoj kreativních, podnikatelských a technických myšlenek; Místo, kde by se účastníci mohli naučit dovednosti, které by mohli přijmout na svých pracovištích, a učinit pozitivní změny.

Věříme...

Pokud neučiníte vzpomínky, ztrácíte čas. Pokud nejste stát za to, v čem věříte, předstíráte. Pokud se neptáte, neučíte se.

Hodnoty

Naše hodnoty jsou jednoduché, ale silné. Pokud neučiníte vzpomínky, ztrácíte čas. Pokud nejste stát za to, co věříte, předstíráte. Pokud se neptáte, jak vám může pomoci, je vám to jedno.

Dnešní sen se může změnit na zítřejší start-up, s výhledem na burzu, pokud je to váš cíl. Diplom kreativního podnikání připravuje účastníky, aby se přizpůsobili, vymýšleli, inovovali a prospívali v dnešní učební ekonomice. Naši studenti jsou uměleckými, vynalézavými a inspirovanými k řešení nových situací, problémů a problémů s dovednostmi, které se specializují na určitou kreativní disciplínu nebo aplikují své učení na širší podnikatelské prostředí.

Odemkněte perfektní spojení fantazie, tvorby a obchodního ducha a objevte svět tvůrčích příležitostí, které čekají na potvrzení kreativity.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie

Sydney

Adresa, 1. řádek
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie