Ad Astra Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ad Astra Institute ; moderní a živý vzdělávací institut v australském průmyslu pohostinství. Díky přímým vazbám na průmysl nabízí Ad Astra Institute našim studentům jedinečnou příležitost se učit od odborníků z oboru, se silným důrazem na výsledky studentů.

Ad Astra Institute může pochlubit pověstí v odvětví pohostinství za vynikající kvalitu a inovace při navrhování a poskytování kvalitních vzdělávacích programů. Jako student v Ad Astra Institute získáte vynikající pedagogické pracovníky, kteří jsou vysoce motivováni k tomu, aby zajistili, že všichni studenti budou připraveni na práci a budou podporovat pověst našich absolventů jako vysoce kvalifikovaných a vyhledávaných v oboru.

Studenti Ad Astra Institute mají vynikající vybavení a mají příležitost naučit se a rozvíjet dovednosti v stimulujícím, moderním a bezpečném prostředí.

Náš závazek zajistit našim zahraničním studentům vynikající studijní zkušenosti u Ad Astra Institute také zahrnuje dostupnost široké škály služeb podpory studentů. Mezi tyto služby patří pomoc s jazykovými a učebními dovednostmi, ubytování, rekreační aktivity, zdravotní služby a osobní poradenství, aby se zajistila spokojenost studentů.

Těšíme se na vás, abychom vás uvítali v naší rozmanité a živé komunitě v Ad Astra Institute .

Odborný učitelský personál

Naši studenti se učí od naší vynikající pedagogické fakulty, kteří jsou odborníky v oboru. S dlouholetými praktickými zkušenostmi ve velkých hotelových řetězcích a prestižních celosvětových restauracích jsou naši trenéři vysoce motivováni k tomu, aby všichni studenti byli připraveni na pracovišti, vysoce kvalifikovaní a vyhledávaní v oboru.

Vybavení světové třídy

Naši studenti se těší vynikajícím zařízením v srdci Melbourne, s možností naučit se a rozvíjet dovednosti v stimulujícím, moderním a bezpečném prostředí. Tyto nejmodernější zařízení a malé třídy umožňují studentům maximalizovat svůj čas pomocí odborných školitelů a vyčerpat co nejvíce z programu.

Skill-based, hands-on learning

Poskytujeme našim studentům praktické znalosti tím, že jim učíme skutečné dovednosti. Kombinace teoretické i praktické výuky zajišťuje, že naši studenti jsou vybaveni kariérou v reálném světě, když opustí Ad Astra.

Pomoc s postgraduálním zaměstnáním

Ad Astra se zaměřuje na zlepšení tržní hodnoty našich studentů, aby jim pomohla najít zaměstnání v pohostinském průmyslu. Prostřednictvím našeho vztahu se společností Merlin Shift jsou studentům Ad Astra poskytnuta exkluzivní přístup k aplikacím odpovídajícím pracovním místům, které mohou poskytnout vstup do australského průmyslu pohostinství.

Pathways k vyššímu vzdělávání

Naše kurzy poskytují zavedené Pathways k vysokoškolským příležitostem. Poskytováním našim studentům mezinárodně uznávaných dovedností a kvalifikací mohou naši studenti přejít na jiné předměty a získat dovednosti pro práci ve svém oboru při dalším studiu.

Možnosti podpory studenta

Ad Astra se zavazuje zajistit vynikající celkovou zkušenost pro všechny zahraniční studenty. Nabízíte širokou škálu služeb podpory studentů, včetně pomoci s jazykovými a učebními dovednostmi, ubytování, rekreačních aktivit, zdravotních služeb a osobního vedení, zajistíme našim studentům příjemný zážitek.

Melbourne - nejvíce obyvatelné město na světě

Melbourne není jen potravinářským hlavním městem Austrálie, ale bylo také prohlášeno za "nejvíce obyvatelné město ve světě" již šest let. Se světovými událostmi, četnými aktivitami a různorodými pracovními příležitostmi je Melbourne ideálním místem pro rozvoj vaší kariéry.

Ubytování v soukromí

Ad Astra Institute poskytuje studentům přístup k ubytovacím místům v domácnosti prostřednictvím sítě Australian Homestay Network (AHN).

Hosté AHN nabízejí více než pokoje k pronájmu; nabízejí podpůrný systém a autentický zájem o přijetí studenta do Austrálie.

Zkušenosti z farmy

Ad Astra Institute nabízí našim studentům výhradní přístup k našemu vzdělávacímu programu v Mt Gambier. Jedná se o ikonickou australskou lokalitu, kde se pobřeží setkává se zemí a je světově proslulý svým jedinečným produktem. Studenti se setkají s jedinečným zážitkem, učením, odkud pochází vysoce kvalitní produkce a jak se chová

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Level 2, 600 Collins Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie