Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Australská vysoká škola informačních technologií (ACIT) a Institut filmu a televize (IFTV) je australská vláda registrovaná vzdělávací organizace s osvědčeným úspěchem v poskytování kvalitního vzdělávání.

Naše kurikulum je porovnáváno s mezinárodními standardy a je doplněno o pracovní zkušenost a program pro absolvování absolventů.

ACIT

Naše stáže programy jsou navrženy tak, aby studentům důvěru a skutečné zkušenosti. Výsledkem je, že naši absolventi získají celosvětové uznání jako odborníci z oboru.

Vše ACIT

Vysoká škola má vynikající polohu s dobře vybavenými IT učebnami a nabízí inovační informační a multimediální program a další národní balíčky odborného vzdělávání.

Stovky studentů studovali na ACIT

S více než 20 lety vynikající úrovně vzdělání, předních akademických partnerství a stáží, ACIT

Proč nás vybrat?

ACIT

Více než 20 let excelence ... v technickém a mediálním vzdělávání

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television vynikají tím, že začleňují současné trendy v oboru do akademických programů.

Přinášíme vám více než dvě desetiletí úspěchu v oblasti technologií a mediální výchovy. Toto dědictví je vaše otevřené dveře k vynikající kariéře v oblasti digitálních médií a informačních a komunikačních technologií.

Průmyslová schválená školení

Připojte se k nám a našim předním technologickým partnerům, jak si vezmete svou vlastní cestu. Zažijte nejaktuálnější a nejaktuálnější hands-on trénink. Využijte desetiletí zkušeností s rozvojem kurzu a věnování našich oddaných a pečovatelských instruktorů. Získejte odborné znalosti z technologických obrů, které formují náš svět - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks a VMware.

Jako ACIT

Škálovatelné vzdělávací Pathways

Programy ACIT vám umožňují pokračovat ve studiu na bakalářské a magisterské stupně prostřednictvím dohod o převodu kreditů s některými z nejlepších australských univerzit.

Kvalifikace od ACIT

Setkání s různými potřebami všech studentů

Australská společnost je mnohem rozmanitější než kdykoli předtím. Učitelské síly Australské vysoké školy pro informační technologie (ACIT) a Institut filmu a televize (IFTV) se zaměřily uprostřed rozšiřující se mezinárodní studentské populace, aby uspokojily své rozmanité potřeby.

Směrem ke všem studentům vysoké školy ACIT

Fakulta

Náš areál se nachází v nejhezčím největším australském městě Gold Coast, nabízejícím živé a bezpečné prostředí, ve kterém se můžete učit a růst. Studenti mají prospěch z našich menších tříd, přístup k vysoce kvalifikovaným a pečovatelským pedagogickým pracovníkům a širokou škálu podpůrných služeb.

Buďte stimulováni různorodostí myšlení a kultury při studiu se studenty z mnoha zemí. Kombinujte to s přírodními krásami našeho regionu a vychutnejte si dynamické a dynamické učební prostředí.

Postavení absolventů

Využijte našeho mezinárodního programu zaměstnání pro absolventy, abyste získali mezinárodní zkušenosti v zaměstnání na plný úvazek.

Vysoká škola nabízí specializované služby, stáže a stáže, stejně jako oficiální vzdělávací zdroje pro certifikaci prostřednictvím hlavních průmyslových partnerů.

Jak se díváme na naši digitální budoucnost, vidíme vzrušující škálu příležitostí pro technologové, inovátory a návrháře. Mezi stovkami, které před vámi prošli úspěšnou a odměňující se kariérou.

Místa

Brisbane

Adresa, 1. řádek
Level 2, 246 Varsity Parade,
Varsity Lakes, Queensland 4227

Brisbane, Queensland, Austrálie

Austrálie online

Adresa, 1. řádek
Austrálie online, Austrálie