Přečtěte si oficiální popis

Australská vysoká škola informačních technologií (ACIT) a Institut filmu a televize (IFTV) je australská vláda registrovaná vzdělávací organizace s osvědčeným úspěchem v poskytování kvalitního vzdělávání.

Naše kurikulum je porovnáváno s mezinárodními standardy a je doplněno o pracovní zkušenost a program pro absolvování absolventů.

ACIT

Naše stáže programy jsou navrženy tak, aby studentům důvěru a skutečné zkušenosti. Výsledkem je, že naši absolventi získají celosvětové uznání jako odborníci z oboru.

Vše ACIT

Vysoká škola má vynikající polohu s dobře vybavenými IT učebnami a nabízí inovační informační a multimediální program a další národní balíčky odborného vzdělávání.

Stovky studentů studovali na ACIT

S více než 20 lety vynikající úrovně vzdělání, předních akademických partnerství a stáží, ACIT

Proč nás vybrat?

ACIT

Více než 20 let excelence ... v technickém a mediálním vzdělávání

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television vynikají tím, že začleňují současné trendy v oboru do akademických programů.

Přinášíme vám více než dvě desetiletí úspěchu v oblasti technologií a mediální výchovy. Toto dědictví je vaše otevřené dveře k vynikající kariéře v oblasti digitálních médií a informačních a komunikačních technologií.

Průmyslová schválená školení

Připojte se k nám a našim předním technologickým partnerům, jak si vezmete svou vlastní cestu. Zažijte nejaktuálnější a nejaktuálnější hands-on trénink. Využijte desetiletí zkušeností s rozvojem kurzu a věnování našich oddaných a pečovatelských instruktorů. Získejte odborné znalosti z technologických obrů, které formují náš svět - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks a VMware.

Jako ACIT

Škálovatelné vzdělávací Pathways

Programy ACIT vám umožňují pokračovat ve studiu na bakalářské a magisterské stupně prostřednictvím dohod o převodu kreditů s některými z nejlepších australských univerzit.

Kvalifikace od ACIT

Setkání s různými potřebami všech studentů

Australská společnost je mnohem rozmanitější než kdykoli předtím. Učitelské síly Australské vysoké školy pro informační technologie (ACIT) a Institut filmu a televize (IFTV) se zaměřily uprostřed rozšiřující se mezinárodní studentské populace, aby uspokojily své rozmanité potřeby.

Směrem ke všem studentům vysoké školy ACIT

Fakulta

Náš areál se nachází v nejhezčím největším australském městě Gold Coast, nabízejícím živé a bezpečné prostředí, ve kterém se můžete učit a růst. Studenti mají prospěch z našich menších tříd, přístup k vysoce kvalifikovaným a pečovatelským pedagogickým pracovníkům a širokou škálu podpůrných služeb.

Buďte stimulováni různorodostí myšlení a kultury při studiu se studenty z mnoha zemí. Kombinujte to s přírodními krásami našeho regionu a vychutnejte si dynamické a dynamické učební prostředí.

Postavení absolventů

Využijte našeho mezinárodního programu zaměstnání pro absolventy, abyste získali mezinárodní zkušenosti v zaměstnání na plný úvazek.

Vysoká škola nabízí specializované služby, stáže a stáže, stejně jako oficiální vzdělávací zdroje pro certifikaci prostřednictvím hlavních průmyslových partnerů.

Jak se díváme na naši digitální budoucnost, vidíme vzrušující škálu příležitostí pro technologové, inovátory a návrháře. Mezi stovkami, které před vámi prošli úspěšnou a odměňující se kariérou.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Tento program učí základní dovednosti odborné úrovně potřebné pro návrh a implementaci IP sítí v podnikovém prostředí, poskytovateli služeb a nosných prostředích. ... [+]

Přehled kurzu

Tento program učí základní dovednosti odborné úrovně potřebné pro návrh a implementaci IP sítí v podnikovém prostředí, poskytovateli služeb a nosných prostředích.

Kromě toho by se studenti měli naučit plánovat a realizovat zabezpečené pružné IP sítě, virtualizovaná prostředí, systémy sjednocené komunikace a být schopni provádět návrh na vysoké úrovni pro moderní datová centra. Program učí příslušné technické a plánovací dovednosti, které tyto aktivity podporují. Program obsahuje 3 velké projekty. Každý předmět je strukturován jako samostatný odborný kurz, který pokrývá konkrétní téma podrobně.

Tento kurz je nabízen online a na akademické půdě a je k dispozici tuzemským i zahraničním studentům.... [-]

Austrálie Brisbane Austrálie online
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Tento kurz poskytuje dovednosti a znalosti pro to, aby byl jedinec schopen navrhnout, vyvinout a využívat digitální mediální technologie jako pomocný odborník na informač ... [+]

Přehled kurzu

Tento kurz poskytuje dovednosti a znalosti pro to, aby byl jedinec schopen navrhnout, vyvinout a využívat digitální mediální technologie jako pomocný odborník na informační a komunikační technologie (ICT) pracující samostatně nebo jako součást většího vývojového týmu. Kurz se konkrétně zabývá integrací optimalizace pro vyhledávače, prvků sociálních médií a zásad marketingu sociálních médií do návrhu webových stránek.

Osnovy

Část 1: Koncepty návrhu

Creative Photoshop Concepts6 TýdnySEO / Google Analytics 6 týdnůDreamweaver 6 týdnůSociální mediální marketing s Facebookem a Twitterem 6 týdnů

Část 2: Koncepce online marketingu... [-]

Austrálie Brisbane
Leden 2020
Denní studium
36 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Certifikát IV v informačních technologiích Networking program je pro každého, kdo chce začít nebo pokročit v kariéře v oblasti správy IT systémů a sítí. Program učí zákla ... [+]

Přehled kurzu

Certifikát IV v informačních technologiích Networking program je pro každého, kdo chce začít nebo pokročit v kariéře v oblasti správy IT systémů a sítí. Program učí základní dovednosti v oblasti síťové a serverové podpory a dovednosti řízení projektů potřebné k implementaci těchto technologií. Studenti by se měli naučit stavět a udržovat počítačové servery a sítě. Tento kurz je k dispozici studentům v Brisbane, Gold Coast a online.

Program umožňuje absolventům dosáhnout mezinárodně uznávaných pověření poskytnutím školení pro tyto v rámci učebních osnov. Certifikace v oboru jsou certifikačními společnostmi Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) Windows 8 Client a Server 2012 a Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Školení připravuje studenty, aby absolvovali příslušné certifikační zkoušky.... [-]

Austrálie Brisbane Austrálie online
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
36 týdny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Tento program učí základní dovednosti odborné úrovně potřebné pro návrh a implementaci IP sítí v podnikovém prostředí, poskytovateli služeb a nosných prostředích. Tento k ... [+]

Přehled kurzu

Tento program učí základní dovednosti odborné úrovně potřebné pro návrh a implementaci IP sítí v podnikovém prostředí, poskytovateli služeb a nosných prostředích. Tento kurz je vyučen online pro domácí studenty a tváří v tvář studentům v regionech Brisbane a Gold Coast.

Studenti by se měli naučit, jak plánovat a implementovat složité IP sítě a technologie v podnikovém prostředí, poskytovateli služeb a telekomunikačním nosiči. Program učí související technické, manažerské a plánovací schopnosti, které tyto aktivity podporují. Program obsahuje 2 velké projekty. Každý předmět je strukturován jako samostatný odborný kurz, který pokrývá konkrétní téma podrobně.... [-]

Austrálie Brisbane Austrálie online
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
38 týdny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině