BCA National Training Group

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

Společnost BCA National Training Group, která byla založena v roce 1998, je mnohonásobně oceněná registrovaná školící organizace, která nejprve uvádí studentské cíle. S odborníky z oboru, osobní podporou, programy pracovních zkušeností a pružným doručením pomáháme absolventům středních škol, aby se ujali svého prvního kariérního kroku a dospělí studenti získali zaměstnání, získali podporu nebo změnili kariéru.

Poskytujeme národní uznání kvalifikací v oblasti obchodu, komunitních služeb, podpory vzdělávání, financí, managementu, školení a hodnocení a mají odborné znalosti v oblasti poskytování programů Aboriginal & Torres Strait Islander.

BCA National se zavázala k vizi, že "znalosti vytvářejí budoucnost pro jednotlivce, komunity a organizace".

Máme školní areály v Sydney a Darwin, trénujeme ve všech hlavních městech a hlavních regionálních centrech a mají bohaté zkušenosti a poskytují školení v odlehlých a venkovských komunitách po celé Austrálii.

Společnost se pyšní tím, že pracuje se studenty, aby získala skutečné výsledky v oblasti kariéry a současně dosáhla nejvyšší úrovně dokončení Austrálie.

Registrován u společnosti ASQA - národní identifikační číslo RTO: 91758

Nabídka oceněného školení pro různorodé setkání studentů v učebnách v Austrálii, BCA National obdržel schválení CRICOS v roce 2016, aby hostil mezinárodní studenty na nově zrekonstruovaných areálech v Sydney a Darwinu.

Registrováno u ASQA - CRICOS Kód poskytovatele: 03419D

Mise

Společnost BCA National spolupracuje s podnikateli, průmyslem, vládou a neziskovým sektorem, aby identifikovala a poskytovala vzdělávací programy, které připravují a posilují personál pro vznikající výzvy, které působí v globálním prostředí. BCA National se snaží připravit studenty na to, aby byli ve své zvolené oblasti studia konkurenceschopní ve světě.

Vidění

BCA National bude soukromým poskytovatelem odborné přípravy na národní úrovni v každém vzdělávacím programu, který společnost nabízí. Jeho značka bude prvním číslem kvality a dostupnosti v příslušných tržních segmentech.

Místa

Darwin

Adresa, 1. řádek
Darwin Office
37 Gregory Street
(Parap LPO, PO Box 91,Parap NT 0820)

NT 0820 Darwin, Severní teritorium, Austrálie

Sydney

Adresa, 1. řádek
York St Campus
Level 1, 65 York Street

NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie