Baxter Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Baxter

Baxter Institute je registrovaná vzdělávací organizace RTO 7030, která se nachází v centru Melbourne. Jsme hrdí na svou pověst vůdce v oblasti odborného vzdělávání, s moderním zařízením, vybavením a profesionálním personálem, který prokazuje úroveň odborné způsobilosti odpovídající jejich oboru.

Veškeré školení je zaměřeno na přípravu studentů na práci. Toho je dosaženo kombinací rozsáhlých tréninkových zkušeností, které Baxter přináší svým školicím oddělením s působivou řadou průmyslových tréninkových prostředí, což umožňuje studentům získat cenné průmyslové zkušenosti.

Mezi studenty Baxter Institute patří domácí australští i různorodá kombinace zahraničních studentů z mnoha regionů a kultur včetně Asie, Latinské Ameriky, Evropy a subkontinentu. Metody školení Baxter Institute jsou podporovány podporou kulturní rozmanitosti, vzájemného porozumění a mezinárodního přátelství v rámci studentské populace.

Osvědčení a diplomové kurzy Baxter Institute jsou akreditovány vládou a jsou v registru CRICOS, což umožňuje zahraničním i domácím studentům studovat s klidem mysli.

Dokonalost a profesionalita školení Baxter Institute ve spojení s flexibilními platebními plány, flexibilními termíny zahájení a flexibilními harmonogramy zajistí, že existuje kurz vhodný pro mnoho studentů s individuálními potřebami. To také usnadní studium pro studenty, kteří se rozhodnou pro práci na částečný úvazek. Všechny tyto faktory jsou určeny k dosažení nejlepších výsledků vzdělávání pro naše studenty.

Osnovy Baxter Institute se zaměřují především na praktické aplikace. Cílem všech školení je podpořit studenty, aby se co nejdříve připojili k pracovní síle. V Baxter Institute vám poskytujeme největší příležitosti pro úspěšnou kariéru.120580_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Proč studovat na Baxteru?

Ve společnosti Baxter usilujeme o dokonalost pečlivým a soustředěným způsobem. Podporujeme naše studenty, aby dosáhli svých cílů a absolvovali technické, obchodní, podnikatelské a sociální dovednosti, které podniky a komunita vyžadují:

  • Zaměření našeho kurikula na zvládnutí klíčových konceptů a praktických aplikací
  • Poskytování rozsáhlé podpory studentů prostřednictvím našich vynikajících vzdělávacích zařízení a studentských služeb
  • Zajištění zvláštní pomoci při řešení otázek jazykových a kulturních rozdílů
  • Poskytování příležitosti k rozšíření studia s dalšími místními a mezinárodními poskytovateli
  • Provozování flexibilních termínů zahájení kurzů a jízdních řádů
  • Skvělé vybavení v našich areálech Melbourne CBD

Kromě toho jsme jako registrovaná výcviková organizace členy OSTAS (Overseas Student Training Assurance Scheme), abychom zajistili záruku za školení za studentské poplatky.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
470 Bourke St - Baxter Institute
3000 Melbourne, Victoria, Austrálie