College Australia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Se sídlem v červnu 2005, College Australia byla vytvořena pro poskytování vysoce kvalitního vzdělávání a služeb pro sektor odborného vzdělávání, kromě odborná příprava právnických osob.


Každý z našich kurzů představuje odrazový můstek do vaší kariéry, který posiluje vaše dovednosti, znalosti a důvěru, abyste aktivovali vaši budoucnost. Od certifikátů až po diplomové práce nabízíme řadu kvalifikací v oblasti povolání v oblasti obchodu, pohostinství, maloobchodu, zahradnictví, zdraví a podpory.


proč nás vybrat

  • Řada kurzů pro všechny
  • Snadné online registrace, platba
  • Flexibilní
  • Odborní trenéři


Nabízíme řadu kurzů relevantních pro reálný svět, pro skutečné výsledky práce.

Naše kvalifikace se pohybují od kurzů na úrovni managementu až po studijní varianty přizpůsobené každému studentovi. Tím zajistíme, že máme k dispozici možnosti, které každému vybaví dovednosti, které potřebují, aby pokročily ve své zvolené kariéře.


Kde jsme


Brisbane Office

Správa

Kancelář Brisbane je domovem našich administrativních a studentských podpůrných týmů. Z naší kanceláře v Brisbane také koordinujeme veškeré externí školení a školení prováděné ve školách a na pracovištích. Pokud budete potřebovat pomoc při čemkoliv během studií, tým v kanceláři v Brisbane bude schopen odpovědět na jakékoli dotazy, které máte, a v případě potřeby vás upozorní na další pomoc.


Gold Coast Campus

Mezinárodní a vedoucí studenti

Campus Gold Coast je domovem jak našich mezinárodních, tak i vysokých škol. Nabízí celou řadu zařízení a zdrojů, které jsou k dispozici studentům. Celý areál je vybaven klimatizovanými učebnami a bezplatným Wi-Fi.

Studenti mají přístup k počítačové laboratoři, soukromým studijním prostorům a studentskému salonku během pracovní doby. Studentský salonek je prostor pro studenty k relaxaci, setkání s ostatními a přístup k informacím o společenských aktivitách. Zahrnuje jídelnu pro studenty, která se používá společně s kuchyňským zařízením k chlazení a ohřívání jídla.

Místa

Southport

Adresa, 1. řádek
Suite 4G, 126 Scarborough St
4215 Southport, Queensland, Austrálie