Crown College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Crown College International nabízí odborné kurzy se specializací na poskytování kvalifikací v pohostinství, kulinářství, cukrárně a je uznávána jako jedna z největších a nejúspěšnějších registrovaných vzdělávacích organizací ve Victorii. Odborné standardy v oblasti prezentace, služeb a pohostinství jsou hlavním zaměřením školení Crown College .

Crown College je moderní, světlé a plně vybavené školicí zařízení v Crown Metropol, jednom z oceněných hotelů Crown Resorts. Crown College je účelové a specializované školicí zařízení, které poskytuje uvolněné a přátelské prostředí pro každého, od vylomených oblastí s bezplatným wi-fi až po studentskou kuchyň.

Naši vášniví a kvalifikovaní trenéři mají dlouholeté zkušenosti s poskytováním kvalitního učení a jsou specialisty na kulinářství, cukrárny, pohostinství a vedení. To znamená, že se budete učit od nadšených pedagogů, kteří mají příslušné dovednosti ve vzdělávání i v oblasti své specializace. Vaši školitelé jsou součástí týmu, který se zaměřuje na osvědčené metodiky učení a styly výuky, které jsou zajímavé a flexibilní.

Místa

Southbank

Adresa, 1. řádek
8 Haig St, Southbank VIC 3006, Australia
3006 Southbank, Victoria, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: