Curtin College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Curtin College poskytuje diplomové kurzy, které vedou do 2. ročníku vybraných bakalářských titulů na Curtinově univerzitě. Tyto diplomové kurzy jsou ekvivalentem prvního roku studia a řídí se vysokoškolským studijním plánem a strukturou jednotek, takže po absolvování kurzu mohou studenti získat zaručený vstup do druhého roku svého bakalářského studia.

Studenti univerzity Curtin College kteří se nacházejí na kampusu, mají také přístup do zařízení univerzity Curtin a od prvního dne mohou zažít univerzitní život. Díky podpůrnému prostředí pro výuku a malým velikostem třídy zajišťujeme, aby studenti dostali v případě potřeby další pomoc a podporu.

www.curtincollege.edu.au

Co dělá Curtin College vaší nejlepší volbou?

 1. V kampusu - Být v kampusu znamená, že mezi vysokoškolským nebo vysokoškolským studentem s přístupem k univerzitním zařízením je jen malý rozdíl.
 2. Zaručený vstup do druhého ročníku na Curtin University - Po ukončení diplomu (2. stupeň) získají studenti přímý vstup do druhého ročníku vybraných bakalářských titulů Curtin.
 3. Bezplatné podpůrné programy - Studenti mohou bezplatně vstoupit do řady podpůrných tříd, aby jim pomohli při jejich studiu.
 4. Schopnosti zaměstnatelnosti - Začleněné dovednosti zaměstnatelnosti do kurzů, aby studenti mohli dosáhnout svého potenciálu a „získat tu práci“.
 5. Zrychlené možnosti - U systému trimestru mají některé kurzy vstup v únoru, červnu a říjnu.

Začněte na Curtin College pokud ...

 • přeji si získat bakalářský titul na Curtinově univerzitě
 • nesplňují minimální vstupní požadavky na Curtin University
 • úspěšně dokončili rok 12 nebo 11

Univerzita Curtin je z mnoha důvodů zařazena mezi 1% světové univerzity. Tady nějaké jsou.

 • Curtin byl zařazen mezi 1% světových univerzit v žebříčku QS World University Ranking 2021.
 • Curtin je v soutěži QS World University Rankings podle předmětu zařazen na 2. místo na světě v oboru minerální a těžební techniky.
 • Curtin vyšplhala 17 míst k hodnosti 217 tis na světě a zůstává 9. v Austrálii v 2019-2020 University Ranking podle studijních výsledků (URAP).
 • V mezinárodním hodnocení QS Stars 2019 získal 5 hvězdiček v celkovém hodnocení excelence (z pěti) .
 • V Průvodci dobrými univerzitami 2020 získal 5 hvězdiček (z pěti) pro začínající platy absolventů .
 • Curtin absolventi vydělávají 14,9% nad celostátním průměrem absolventů architektury a stavebnictví. (Ekonomické hodnocení celosvětové dostupnosti v Londýně, srpen 2016)
 • Curtin se řadí mezi 100 nejlepších v oblasti architektury / stavebního prostředí, stavebního a stavebního inženýrství, ošetřovatelství, vzdělávání a sportu v hodnocení QS World University Rankings podle předmětu.

Akreditace

Curtin College je registrována jako poskytovatel vysokoškolského vzdělávání v rámci Agentury pro kvalitu a standardy terciárního vzdělávání (TEQSA). TESQA reguluje a zajišťuje kvalitu australského sektoru vysokoškolského vzdělávání (včetně univerzit). Jako poskytovatel vysokoškolského vzdělávání musí Curtin College tyto standardy dodržovat.

Australský rámec kvalifikací (AQF) je národní politika pro regulované kvalifikace v australském vzdělávání a přípravě. Zahrnuje kvalifikace z každého sektoru vzdělávání a odborné přípravy do jediného komplexního národního rámce kvalifikací. AQF byl poprvé představen v roce 1995, aby podpořil národní systém kvalifikací v Austrálii zahrnující vysokoškolské vzdělávání, odborné vzdělávání a přípravu a školy.

Členství v průmyslovém sdružení

Curtin College je členem australské rady pro soukromé vzdělávání a odbornou přípravu (ACPET). ACPET je národní průmyslové sdružení pro nezávislé poskytovatele vzdělávání a odborné přípravy pro australské a mezinárodní studenty.

Vysoká škola je také členem Asociace západního australského soukromého průmyslu pro vzdělávání a odbornou přípravu (WAPETIA) je asociací škol a vysokých škol, které se věnují spravedlivému a etickému chování a poskytování kvalitního vzdělávání v západní Austrálii.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Fox / Pexel

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Místa

Perth

Adresa, 1. řádek
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 Perth, západní Austrálie, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium