Della International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Della International College Pty Ltd. je registrovaná vzdělávací organizace a splňuje administrativní, dodací, personální, provozní, marketingové, finanční, zajišťování kvality a standardy hodnocení schválené federálními, státními a územními vládami v Austrálii. Registrační orgán vlády státu nás sleduje a podrobuje pravidelnému externímu auditu za účelem ověření dodržování těchto standardů.

Pedagogičtí zaměstnanci Della International College jsou vysoce kvalifikovaní a mají uznávanou pedagogickou kvalifikaci a odbornost v pedagogice i v průmyslu. Zaměstnáváme pouze plně kvalifikované a zkušené učitele. Všichni naši učitelé mají vášeň pro výuku. Naši zaměstnanci mají rozmanitost a bohaté zkušenosti, což je samo o sobě charakteristickým rysem. Studenti mohou očekávat starostlivé a podpůrné prostředí stimulované zkušenostmi našich zaměstnanců.

Naše kurzy zaměřené na kariéru jsou úzce spojeny s obchodem v reálném světě a reagují na rychle rostoucí odvětví a jsou založeny na propagaci a podpoře ekonomiky a zlepšování pracovních příležitostí.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Beckett Street,150-154 A
3000 Melbourne, Victoria, Austrálie

Sluneční svit

Adresa, 1. řádek
Anderson Road,149
3020 Sluneční svit, Victoria, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: