Einstein College of Australia

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Einstein College of Australia který má výhodnou polohu v srdci Melbourne. Naším cílem je poskytovat kvalitní vzdělávací programy, služby a poskytovat studentům smysluplné zkušenosti s učením. Jako takový jsme odhodláni zajistit, aby naše metody výuky a učení byly inovativní, náročné a poutavé.

Einstein College nabízí širokou škálu národně akreditovaných kurzů jak místním, tak mezinárodním studentům, včetně angličtiny, obchodu, péče o děti a komunitních služeb. Naše programy jsou navrženy a dodávány s cílem vybavit naše studenty znalostmi a dovednostmi, které aplikují své učení na nové situace, spolupracují a udržují celoživotní učení.

Melbourne je považováno za jedno z nejživějších měst na světě v kategoriích vzdělávání, kultury, životního prostředí, zdravotní péče, stability a infrastruktury. Je to město, které má co nabídnout každému, kdo má zájem o kvalitu a rozmanitost. Melburníci milují městské lanovky plné kaváren, restaurací a prostorných parků, které jsou obvykle místem setkání místních obyvatel a turistů.

Cíle

"POSKYTOVÁNÍ PŘÍLEŽITÝCH PŘED VZDĚLÁVÁNÍM"

Einstein College of Australia pyšní tím, že nabízí studentským vzdělávacím a vzdělávacím příležitostem. "

Naším cílem na Einstein College of Australia je poskytovat příležitosti prostřednictvím vzdělávání; proto nabízíme celou řadu dobře strukturovaných kurzů a zaměřujeme se na otevření Pathways které vedou studenty k dalšímu studiu nebo k vylepšení pracovních vyhlídek.

Naším hlavním cílem jsou:

  • Poskytnout kvalitní vzdělání každému studentovi prostřednictvím třídního nastavení.
  • Vzbudit ve vzdělávacím duchu studenty, díky nimž mohou usilovat o nové příležitosti.
  • Podporovat rozmanitost a přijetí prostřednictvím společných cílů a výsledků učení.
  • Zajistit, aby každý student dosáhl své nejvyšší úrovně kompetence.
  • Podporovat rozvoj a pokrok ve všech oblastech.
  • Poskytovat inovativní řešení náročných pracovních příležitostí.
  • Podporujte skupinové i individuální učení.

Mise

Einstein College of Australia se věnuje tomu, aby individuální studenti získali potřebnou kvalifikaci a umožnili jim dosáhnout svých vzdělávacích a profesních cílů.

Akreditace

Einstein College of Australia je registrovaná vzdělávací organizace. Podle zákona o regulaci národních předpisů o odborném vzdělávání a přípravě z roku 2011 zajistíme, aby všichni naši studenti zajistili kvalitní školení a hodnocení. Jsme registrováni a řízeni Australským úřadem pro kvalifikaci dovedností (ASQA) a CRICOS (Provozovatelský registr institucí a kurzů pro zahraniční studenty), proto je Einstein College of Australia schváleno k předávání kurzů zahraničním studentům.

Einstein College of Australia je akreditována Australským úřadem pro kvalifikaci dovedností (ASQA), který je regulačním orgánem pro odborné vzdělávání a odbornou přípravu v rámci zákona o regulaci odborného vzdělávání a přípravy 2011.

Einstein College of Australia je akreditována ministerstvem školství a zaměstnanosti AUSTRALIAN DEEWR a je registrována podle části 4.5.1 zákona o reformě vzdělávání a odborné přípravy z roku 2006 jako "Poskytovatel zámořských studentů" na "Rejstříku institucí a kurzů Commonwealthu pro Zahraniční studenti "(CRICOS).

Jako člen AKTET (Australská rada pro soukromé vzdělávání a školení) zajišťujeme, aby naše odborné a vzdělávací služby nabízely volbu a rozmanitost a dobře zaměřené, vhodně dodávané kurzy, které jsou široce dostupné a vysoce kvalitní.

Einstein College of Australia je také členem Taution Protection Service (TPS). Služba ochrany školné (TPS) je iniciativou australské vlády, která pomáhá zahraničním studentům, jejichž poskytovatelé vzdělání nejsou schopni plně absolvovat studium. TPS zajišťuje, že zahraniční studenti jsou schopni buď:

  • dokončit studium v ​​jiném kurzu nebo s jiným poskytovatelem vzdělávání nebo
  • obdrží vrácení nevynaložených školných poplatků

Vybavení

Naši zaměstnanci v Einstein College of Australia jsou přátelští a profesionální se zkušenostmi v oblasti výcviku a vytváření inovativních a vzrušujících výukových metod, které zajistí, že vám bude zajištěna nejlepší kvalita a poradenství v průběhu celého kurzu.

Studijní výsledky Einstein College of Australia popisují znalosti a schopnosti, které studenti získali a jsou schopni aplikovat a prokázat po dokončení svého kurzu. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby studenti rozvíjeli znalosti a porozumění jejich oboru, odpovídající jejich úrovni studia.

Einstein College of Australia má širokou škálu zařízení a zdrojů, které můžete využít ke studiu, relaxaci a zábavě, včetně studentské knihovny, společenské místnosti, počítačové laboratoře s volným přístupem na internet a bezplatné WIFI, pokud máte notebook nebo smartphone.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Advanced Diplomas » Vidět Diplomy » Zobrazit kurzy » Vidět Health Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Pokročilý diplom o účetnictví

Campus forma Denní studium 64 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

Tato kvalifikace je navržena tak, aby odrážela úlohu osob, které pracují v účetnictví a hledají odbornou identifikaci. Na této úrovni se od jednotlivců očekává, že uplatní teoretické a technické dovednosti v řadě situací a projeví iniciativu a úsudek v plánování činností. Mají samostatnost při provádění složitých operací a mohou být odpovědní za plánování, koordinaci a hodnocení práce druhých v rámci širokých, ale obecně dobře definovaných parametrů. [+]

Tato kvalifikace je navržena tak, aby odrážela úlohu osob, které pracují v účetnictví a hledají odbornou identifikaci. Na této úrovni se od jednotlivců očekává, že uplatní teoretické a technické dovednosti v řadě situací a projeví iniciativu a úsudek v plánování činností. Mají samostatnost při provádění složitých operací a mohou být odpovědní za plánování, koordinaci a hodnocení práce druhých v rámci širokých, ale obecně dobře definovaných parametrů.

Licenční / regulační informace

Tato kvalifikace zahrnuje jednotky, které zahrnují schválený kurz Tax Practitioner Board (TPB) v australském daňovém právu a obchodním právu. Osoby, které žádají o registraci v TPB, by měly u Rady prozkoumat současné požadavky na registraci.... [-]


Pokročilý diplom podnikání

Campus forma Denní studium 52 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

Tato kvalifikace odráží úlohu osob s významnými odbornými znalostmi v odborných nebo širokých oblastech dovedností a znalostí, které se snaží rozvíjet odborné znalosti z celé řady obchodních funkcí. Kvalifikace je vhodná pro potřeby jednotlivců, kteří mají významné teoretické obchodní dovednosti a znalosti, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořily další vzdělávací nebo pracovní příležitosti. [+]

Tato kvalifikace odráží úlohu osob s významnými odbornými znalostmi v odborných nebo širokých oblastech dovedností a znalostí, které se snaží rozvíjet odborné znalosti z celé řady obchodních funkcí. Kvalifikace je vhodná pro potřeby jednotlivců, kteří mají významné teoretické obchodní dovednosti a znalosti, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořily další vzdělávací nebo pracovní příležitosti.

Pathways

Pathways do kvalifikace

Kandidáti mohou získat kvalifikaci prostřednictvím několika vstupních bodů, které dokládají, že mohou absolvovat odborné vzdělávání a přípravu na vyšší úrovni, včetně:

BSB50207 Diplom obchodní nebo jiné příslušné kvalifikace... [-]


Diplom

Diplom Business

Campus forma Denní studium 52 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

Tato kvalifikace odráží úlohu jednotlivců se značnými zkušenostmi v řadě prostředí, kteří se snaží rozvíjet své dovednosti v celé řadě obchodních funkcí. Tato kvalifikace je také vhodná pro potřeby osob s malou nebo žádnou odbornou praxí, ale kteří disponují dobrými teoretickými obchodními dovednostmi a znalostmi, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořili další vzdělávací a pracovní příležitosti. [+]

Tato kvalifikace odráží úlohu jednotlivců se značnými zkušenostmi v řadě prostředí, kteří se snaží rozvíjet své dovednosti v celé řadě obchodních funkcí. Tato kvalifikace je také vhodná pro potřeby osob s malou nebo žádnou odbornou praxí, ale kteří disponují dobrými teoretickými obchodními dovednostmi a znalostmi, které by chtěli rozvíjet, aby vytvořili další vzdělávací a pracovní příležitosti.

Pathways

Pathways do kvalifikace

Preferované Pathways pro kandidáty, které zvažují tuto kvalifikaci, zahrnují:

BSB40207 Certifikát IV v obchodní nebo jiné relevantní kvalifikaci

nebo

s odbornými zkušenostmi v řadě pracovních prostředí ve vyšších podpůrných úlohách, ale bez kvalifikace.... [-]


Diplom účetnictví

Campus forma Denní studium 52 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

Tato kvalifikace odráží profesionální role účetnictví v oblasti finančních služeb a dalších odvětví. Jednotlivci v těchto rolích používají řešení řady často složitých problémů a analyzují a vyhodnocují informace z různých zdrojů. Aplikují iniciativu na plánování, koordinaci a hodnocení své vlastní práce a vedení ostatním v rámci definovaných pokynů. [+]

Tato kvalifikace odráží profesionální role účetnictví v oblasti finančních služeb a dalších odvětví. Jednotlivci v těchto úlohách používají řešení řady často složitých problémů a analyzují a vyhodnocují informace z různých zdrojů. Aplikují iniciativu na plánování, koordinaci a hodnocení své vlastní práce a vedení ostatním v rámci definovaných pokynů.

Licenční / regulační informace

Tato kvalifikace zahrnuje jednotky, které zahrnují schválený kurz Tax Practitioner Board (TPB) v australském daňovém právu a obchodním právu. Osoby, které žádají o registraci v TPB, by měly u Rady prozkoumat současné požadavky na registraci.... [-]


Kurzy

Angličtina pro akademické účely (EAP)

Campus forma Denní studium 5 - 20 týdnů Přihlašování započato Austrálie Melbourne

Tento kurz se zaměřuje na dovednosti potřebné k výkonu v anglicky mluvícím akademickém kontextu v hlavních předmětech, které se obecně setkávají v univerzitním nebo odborném vzdělávání a přípravě. [+]

Popis předmětu

Tento kurz se zaměřuje na dovednosti potřebné k výkonu v anglicky mluvícím akademickém kontextu v hlavních předmětech, které se obecně setkávají v univerzitním nebo odborném vzdělávání a přípravě. Zaměřuje se na slovní zásobu, gramatiku a čtyři dovednosti (čtení, psaní, mluvení včetně výslovnosti a poslechu). Zahrnuje výuku v cvičeních, prezentaci, poslech přednášek, čtení akademických textů a psaní esejí a zpráv. Tento kurz vám pomůže dosáhnout vašich dalších studijních cílů. Tento kurz může být také určen ke zvýšení obecné úrovně angličtiny pro studenty, aby mohli vstoupit na vysokou školu nebo na vysokou školu odborného vzdělávání.... [-]


Obecná angličtina

Campus forma Denní studium 1 - 52 týdnů Přihlašování započato Austrálie Melbourne

Cílem kurzu je zlepšit všechny aspekty anglického jazyka a rozvíjet dovednosti a znalosti mluvení, poslechu, čtení a psaní. [+]

Popis předmětu

Cílem kurzu je zlepšit všechny aspekty anglického jazyka a rozvíjet dovednosti a znalosti mluvení, poslechu, čtení a psaní. Zahrnuje širokou škálu témat, která vám pomohou uspokojit vaše základní komunikační potřeby ve vašem každodenním životě, abyste získali sociální dovednosti, které jsou nezbytné pro uspokojení komunikačních a kulturních potřeb při cestách a účasti v komunitních kontextech v Austrálii a dalších anglicky mluvících zemích . Zdůrazňuje praktické využití anglického jazyka.

Úroveň

Základní - Pokročilé

Způsob studia a hodnocení

Tento kurz je dodáván v prostředí učebny s formálním (týdenní testy) a summativním (test na úrovni středně pokročilého a na konci kurzu)... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Ground Floor, 313-315 Flinders Lane
3000 Melbourne, Victoria, Austrálie
Website https://www.einsteincollege.vic.edu.au/