Explore English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jste si vzali první krok své cesty překračovat hranice studovat angličtinu. Tím, že tento inovativní krok, ocitnete se ponoří do vzrušujícího světa jazyka s dalšími zahraničními studenty, kteří již brzy vaši přátelé.

Jako jeden z našich Explorers, budete vítáni v naší studijní komunity, která poskytuje interaktivních výukových učeben a zábavné navíc osnovy činnosti. Každých 5 týdnů, celý Centre pokračuje výlety k prozkoumání požitky z Melbourne a okolní region. Na těchto výletů, budete mít příležitost procvičit si angličtinu v reálné sociální situaci. Můžete dělat chyby a praxe znovu a znovu bez soudu, protože vám nabízíme expozici prozkoumat nový jazyk v zábavném a uvolněném prostředí.

Ve třídě najdete učitelé podpůrná a kulturně citlivé. Mnozí z nich cestoval po světě (mohou dokonce byli učitel ve své domovské zemi!), A proto mají znalosti o skutečně takže naši studenti cítili bezpečně a zároveň se učí anglicky.

Existuje spousta aktivit mimo vyučování a taky vaši učitelé se dostanete ven a asi jako součást osnov, takže můžete prozkoumat další způsoby, jak cvičit čtení, psaní, mluvení a poslechu v anglickém jazyce.

v našem Student Rekreační areálSi můžete odpočinout, dívat se na televizi, zahrát si stolní tenis nebo stolní fotbal, používat počítač nebo iPadu a pít kávu. K dispozici je lednice a mikrovlnná trouba a kávovar barista - to bude vaší oblasti, protože chceme, abyste se cítili jako doma!

Naším cílem je poskytnout vám s Zkušenosti kvalitní učení, Těšíme se na setkání s Vámi brzy, průzkumníci!

PROČ ZKOUMEJTE Angličan?

Vyrábíme studenti naší prioritou Volné volitelných tříd k dispozici všem studentům flexibilní Rozvrh Zkušení a učitelé Vítězný organizace Fun prostředí

O naší škole

Heart of CBD V náboji z Melbourne Iconic kávové kultury Wifi zdarma pro studenty Všechny učebny svítidlo s aktuální technologie Velké studentské rekreační areál Vyhrazené činnosti důstojník Školní welafre na místě

Místa

Melbourne

Explore English

Adresa, 1. řádek
Level 5, 250 Collins St, Melbourne VIC 3000
Melbourne, Victoria, Austrálie