Explore English

Úvod

Read the Official Description

Jste si vzali první krok své cesty překračovat hranice studovat angličtinu. Tím, že tento inovativní krok, ocitnete se ponoří do vzrušujícího světa jazyka s dalšími zahraničními studenty, kteří již brzy vaši přátelé.

Jako jeden z našich Explorers, budete vítáni v naší studijní komunity, která poskytuje interaktivních výukových učeben a zábavné navíc osnovy činnosti. Každých 5 týdnů, celý Centre pokračuje výlety k prozkoumání požitky z Melbourne a okolní region. Na těchto výletů, budete mít příležitost procvičit si angličtinu v reálné sociální situaci. Můžete dělat chyby a praxe znovu a znovu bez soudu, protože vám nabízíme expozici prozkoumat nový jazyk v zábavném a uvolněném prostředí.

Ve třídě najdete učitelé podpůrná a kulturně citlivé. Mnozí z nich cestoval po světě (mohou dokonce byli učitel ve své domovské zemi!), A proto mají znalosti o skutečně takže naši studenti cítili bezpečně a zároveň se učí anglicky.

Existuje spousta aktivit mimo vyučování a taky vaši učitelé se dostanete ven a asi jako součást osnov, takže můžete prozkoumat další způsoby, jak cvičit čtení, psaní, mluvení a poslechu v anglickém jazyce.

v našem Student Rekreační areálSi můžete odpočinout, dívat se na televizi, zahrát si stolní tenis nebo stolní fotbal, používat počítač nebo iPadu a pít kávu. K dispozici je lednice a mikrovlnná trouba a kávovar barista - to bude vaší oblasti, protože chceme, abyste se cítili jako doma!

Naším cílem je poskytnout vám s Zkušenosti kvalitní učení, Těšíme se na setkání s Vámi brzy, průzkumníci!

PROČ ZKOUMEJTE Angličan?

Vyrábíme studenti naší prioritou Volné volitelných tříd k dispozici všem studentům flexibilní Rozvrh Zkušení a učitelé Vítězný organizace Fun prostředí

O naší škole

Heart of CBD V náboji z Melbourne Iconic kávové kultury Wifi zdarma pro studenty Všechny učebny svítidlo s aktuální technologie Velké studentské rekreační areál Vyhrazené činnosti důstojník Školní welafre na místě

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

English for Academic Purposes

Campus forma Denní studium 10 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

[+]

Lina Marcela Monsalve Franco [-]

General English Course

Campus forma Denní studium 2 - 54 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

[+]

gramatika Akademické a užitečné každodenní English Kulturní povědomí [-]

IELTS Preporatory Course

Campus forma Denní studium 2 - 54 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

[+]

Čtení [-]

PTE Academic Preporatory Course

Campus forma Denní studium 10 týdnů January 2019 Austrálie Melbourne

[+]

Naučit se nový jazyk byla vždy jedním z mých největších výzev, a najít správné místo bylo také velmi důležitá. [-]

Videos

Melbourne: The City's Most Liveable City