Eynesbury

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Eynesbury @ kostce

Cože

Eynesbury je specialista instituce, která nabízí širokou škálu pre-univerzitě a anglickými programy, které poskytují drah v University of Adelaide a University of South Australia.

Proč

Široký výběr programů a cest k získání vstupu do University of Adelaide, University of South Austrálie a jiných australských univerzit. Pojme impozantní dlouhodobou evidenci studentů přijetí do vysoké školy. City-centrum studie umístění v Austrálii nejdostupnější hlavního města. Výborná lokalita studie: state-of-the-art školního areálu. Malé třídy, individuální výuka a individuální pozornost.

Kde

Eynesbury má dva školní areály oba se nachází v centru města Adelaide.

Kdy

Programy Eynesbury probíhají celoročně.

Kdo

Australský & Mezinárodní studenti z celého světa.

Jak

Použít prostřednictvím zástupce Eynesbury ve vaší zemi. Použít on-line prostřednictvím této webové stránky. Domluvte si schůzku přijít a vidět nás. Stále si nejste jisti - proč ne napište nám své otázky: eynesbury@navitas.com

Vítejte na Eynesbury!

V Eynesbury vítáme příležitost pomoci každý student dosáhnout svých osobních cílů a plně realizovat jejich potenciál v životním dlouhé cesty vzdělávání.

Společně Eynesbury nabízí celou řadu programů a vzdělávacích cest do sekundárních a terciárních studií na University of Adelaide a University of South Australia.

Společnost byla založena v roce 1989, Eynesbury má vynikající záznam o studijní výsledky a je velmi zkušený ve vývoji a uskutečňování programů na míru pro zahraniční studenty.

Eynesbury rovněž nabízí ucelenou řadu podpůrných služeb, včetně akademické a profesní poradenství, ubytování v rodině a ubytování na mezinárodních kolejích. Personál poskytuje osobní podporu, individuální výuku a pomoc potřebnou většina zahraničních studentů při prvním žijící daleko od domova.

Eynesbury se zavázala k rozmanitým a flexibilního přístupu při poskytování kvalitního vzdělání a možností dráhy. Těším se na vyhlídce přispět ke svému celoživotnímu cestu vzdělávání v Adelaide v jižní Austrálii.

Pan Peter Millen, Eynesbury College ředitel

Místa

Adelaide

Eynesbury College, Franklin Street Address

Adresa, 1. řádek
Eynesbury College
15-19 Franklin Street

5000 Adelaide, jižní Austrálie, Austrálie
Telefonní číslo
+61 8 8216 9000

Adelaide

Eynesbury College, Coglin Street Address

Adresa, 1. řádek
Eynesbury College
16-20 Coglin Street

5000 Adelaide, jižní Austrálie, Austrálie
Telefonní číslo
+61 8 8216 9000