Front Cooking School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

"Kdybyste někdy otevřeli školu na vaření v Melbourne, kde je lepší než Lygon Street - Melbourneova" Malá Itálie "!"

Přední kuchařská škola má dva areály v Carltonu: na ulici Lygon a na ulici Brunswick. Zařízení jsou prvotřídní a naši trenéři jsou zkušení odborníci.

Představte si, že v kuchyni pečujete teplé, vločkané croissanty, vytváříte dokonalé sladké a slané pečivo a večery opatrně zdobí koláče pro zvláštní události. Je-li tento styl pečení speciality pro vás, pak certifikát III v Cukrovarnictví je správným směrem. Tato kvalifikace vám umožňuje pracovat v různých organizacích, kde jsou připravovány a podávány cukrářské výrobky. Místa, jako jsou kavárny, cateringové akce, kluby, kavárny, hotely, cukrárny, hospody a restaurace jako cukrářský kuchař.

Nyní do kuchyně, kde se splní kulinářské sny, a vaše budoucí kariéra čeká na rozvinutí. Dokončení certifikátu III v obchodním kuchaři získáte praktické zkušenosti v kuchyni a získáte základní potravinářské dovednosti, které vám mohou připravit práci. Skočte do dynamického světa pohostinnosti a prožijte vše, co vám nabízí. Tato kvalifikace poskytuje cestu k tomu, abyste se stali kuchařem nebo komisařem v široké škále pohostinských zařízení včetně bistrů, kaváren, nemocnic, hotelů a restaurací.

Pokud jste vždy chtěli provozovat restauraci a zažít radost ze servírování podpisových jídel spokojeným zákazníkům, budete vědět, že zahrnuje intenzivnější vzdělávání. Certifikát IV vás bude trénovat k řízení podnikových financí, rozvíjení dovedností pro koordinaci pohostinských operací a vedení týmu. Tato kvalifikace poskytuje cestu k práci jako šéfkuchař v organizacích jako jsou kavárny, kluby, hotely, hospody a restaurace nebo k provozování vlastního malého podniku.

Co když jste rodilý vůdce a chcete být přední částí domu - maitre d? Náš diplom Hospitality vás cvičí, abyste se ujali v rychle se rozvíjejícím a vzrušujícím světě pohostinnosti. Získáte širokou škálu dovedností v oblasti pohostinství, včetně školení a rozvoje týmu, který vám poskytne přední servis v oblasti jídel a nápojů v kombinaci s manažerskými dovednostmi, jako je sestavování zaměstnanců a příprava a sledování rozpočtů. Budete mít schopnost převzít roli vysoce kvalifikovaného vrchního zaměstnance, který bude schopen podnikat obchodní rozhodnutí. Tato kvalifikace umožňuje multiskilling a specializaci na ubytovací služby, kuchařství, jídlo a nápoje a hry. Silní přední lídři jsou v horké poptávce po pohostinství po celém světě.

Pokročilý diplom pro řízení pohostinství zvýší vaši vášeň, aby byl součástí tohoto živého průmyslu a pomůže vám při vašem vzestupu v řadách, abyste získali své místo jako senior manažer. Vypracujete důkladné spektrum dovedností v oblastech plánování podnikání, finančního řízení, lidských zdrojů, vedení a marketingu, které vám umožní úspěšně působit v celé řadě odvětví, mezi něž patří například bary, herny, střediska, restaurace nebo jiné Zaneprázdněná pohostinnost.

Připojte se na cestu k úspěchu ve škole Front Cooking School a užijte si jasnou budoucnost v kariéře, kde jsou vaše dovednosti požadovány.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Head Office/Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie

Sydney

Adresa, 1. řádek
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie

Perth

Adresa, 1. řádek
Perth Campus: 1/647 Wellington Street
WA 6000 Perth, západní Austrálie, Austrálie