Přečtěte si oficiální popis

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

Studium angličtiny, TESOL, podnikání, management, účetnictví, marketing, lidské zdroje a zdraví na pracovišti

Gold Coast Learning Centre (GCLC) nabízí inovativní vzdělávací programy, výjimečné vybavení a kvalitní zdroje, jen pár minut chůze od pláže v Surfers Paradise.

Mezinárodní a domácí studenti mohou kombinovat kvalitní vzdělání s uvolněným životem, plážovou kulturou a zábavou, přátelskou atmosférou Gold Coast v Queenslandu, jedním z předních turistických destinací v Austrálii.

Gold Coast Learning Centre přijímá technologie a programy, které dělají učení vzrušující, zábavné a odměňující při dosažení skutečných výsledků vzdělávání.

Domácí studenti a držitelé studijních víz mohou studovat všechny kurzy, které nabízíme, od všeobecné angličtiny a přípravy na zkoušky IELTS až po kvalifikaci v oblasti obchodu, managementu, marketingu, účetnictví, lidských zdrojů, WHS a TESOL.


Studium angličtiny v Austrálii na známém zlatém pobřeží v Queenslandu: inovativní kurzy, vynikající zařízení a vynikající životní styl

Studovat angličtinu v Austrálii na Gold Coast Learning Centre v Surfers Paradise a vychutnat si prvotřídní životní styl a kvalitní vzdělání.

Díky všeobecné pověsti o mezinárodní kulturní rozmanitosti, cenově dostupných životních nákladech a velmi rozumných nákladech na vzdělávání, Surfers Paradise na Gold Coast je skvělá destinace pro studenty.


O Gold Coast Learning Centre

Studium angličtiny, TESOL, Business, účetnictví, management, marketing, zdraví a bezpečnost na pracovišti a lidské zdroje v Surfers Paradise

Společnost Gold Coast Learning Centre (GCLC), založená v roce 2010, nabízí Surfers Paradise vynikající zařízení, kvalitní výukové programy a oddaný, přátelský a nadšený personál.


Slunce, Surf, Sand Study: dokonalé místo pro studium

Hotel Gold Coast Learning Centre se nachází jen kousek pěšky od pláže a je obklopen obchody a restauracemi, kinami, rušným nočním životem a uvolněným životem a zábavou, přátelskou atmosférou Gold Coast.


Vynikající zařízení, jen kousek od pláže

Gold Coast Learning Centre nabízí plně klimatizované zařízení s dobře vybavenými učebnami, počítačovou laboratoří, vysokorychlostním wifi internetem, prostornými prostory studentů a mnoho dalšího.

Zajistěte, aby studie byla účinná a příjemná u GCLC.

 • Plně klimatizovaný areál, jen kousek pěšky od pláže
 • Počítačová laboratoř s 18 počítači s plochou obrazovkou
 • Zdarma WiFi připojení k internetu pro studenty
 • Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici
 • Tichý a oblíbený venkovní studentský dvůr a prostor pro grilování
 • Prostorné a pohodlné vnitřní prostory studentů a kuchyně, s řadou časopisů a novin, které povzbuzují cvičení.


Kvalitní vzdělávací programy a specializovaný personál

Gold Coast Learning Centre je zaměřen na to, aby pomohli našim studentům uspět ve studiu a užít si volného času s nejlepšími aktivitami, které Surfers Paradise a Gold Coast nabízí.

Pečlivý dohled od zkušeného, ​​specializovaného personálu zajišťuje, že můžete postupovat tak rychle, jak chcete.

Vysoce kvalifikovaní a přátelští, zkušení učitelé a zaměstnanci v Gold Coast Learning Centre jsou vždy ochotni věnovat si čas, aby pomohli studentům dosáhnout úspěchu ve studiu.

Mnoho našich zaměstnanců má zkušenosti s výukou angličtiny v jiných zemích a pochopí obavy mezinárodních studentů.

Pro těžko pracující studenty lze snadno uspořádat další domácí úkoly, pracovní listy a rady.

Studentské podpůrné služby v GCLC

Gold Coast Learning Centre nabízí širokou škálu Student Support Services, která poskytuje studentům zdroje, které potřebují pro získání co nejvíce ze svých zkušeností s námi.

Náš aktivní, přátelský a oddaný tým studentských podpůrných služeb je vždy k dispozici, aby vám pomohl jako oficiální kontaktní místo pro domácí i zahraniční studenty.

Poskytujeme podporu na vysoké úrovni, která vám pomůže uspět, a jsou vždy k dispozici, abychom vám pomohli s případnými problémy, které by mohly vzniknout během vašeho pobytu u nás.

Služby, které vám pomohou uspět a vychutnat si studium, zahrnují:

 • Zkoušky, zápisy a studijní plány
 • Pomůcka na platební plán
 • Organizace umístění domů
 • Organizace transferů z letiště
 • Apartmány a ubytování
 • Poradenské služby
 • Prohlídky vysoké školy a města pro nové zahraniční studenty
 • Obnovte pomoc a podporu hledání práce
 • Studentské aktivity a výlety
 • Slavnostní ceremonie

Váš kontaktní pracovník pro studenty má přístup k aktuálním údajům o celé škále služeb, které jsou k dispozici studentům v Gold Coast Learning Centre .

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Gold Coast Learning Centre

Zahájení úspěšné kariéry ve finančním průmyslu s dvojitou kvalifikací Certifikát IV v oblasti účetnictví a účetnictví na Gold Coast Learning Centre . Tento kurz vám nabíz ... [+]

Zahájení úspěšné kariéry ve finančním průmyslu s dvojitou kvalifikací Certifikát IV v oblasti účetnictví a účetnictví na Gold Coast Learning Centre .

Tento kurz vám nabízí široké spektrum dovedností a znalostí, takže budete mít největší šanci na úspěch v oboru finančních služeb.

Díky flexibilním možnostem studia, včetně možností výuky na plný úvazek, na částečný úvazek a na dálku, vám Gold Coast Learning Centre může pomoci zlepšit vaše kariérní vyhlídky se zásadními účetními znalostmi a reálnými účetními dovednostmi.

Kvalifikovaní a zkušení školitelé rozvíjejí vaše chápání základních obchodních postupů v odvětví finančních služeb, včetně finančních záznamů, rozpočtů, daňových požadavků, obecných obchodních dovedností a efektivní komunikace.... [-]

Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Gold Coast Learning Centre

Diplom pro řízení lidských zdrojů v GCLC vám pomůže rozvíjet své dovednosti a rychle urychlit vedoucí úlohu v oblasti lidských zdrojů. Tento kurz poskytuje znalosti a man ... [+]

Diplom pro řízení lidských zdrojů v GCLC vám pomůže rozvíjet své dovednosti a rychle urychlit vedoucí úlohu v oblasti lidských zdrojů.

Tento kurz poskytuje znalosti a manažerské dovednosti, které potřebujete k maximalizaci výkonnosti zaměstnanců ve smyslu strategických cílů zaměstnavatele a zajištění toho, aby funkce lidských zdrojů byly prováděny efektivně.

Jedná se o komplexní úvod do řízení lidských zdrojů, přičemž strategický přístup k řízení zaměstnanců pomáhá vaší organizaci získat konkurenční výhodu. Rozvíjí základní dovednosti a znalosti, včetně:

Kompenzace a výhodyZaměstnanost, nábor a výběrPracovní vztahyŠkolení a rozvojZdraví a bezpečnost na pracovištiPlánování, mediace a arbitrážPracovní vztahy a nábor zaměstnancůVliv vládních právních předpisů na průmyslPrávní předpisy v oblasti lidských práv a rovnost v oblasti zaměstnanosti... [-]
Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
40 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gold Coast Learning Centre

Diplom vedoucích pracovníků a managementu v Gold Coast Learning Centre je flexibilní, praktický a efektivní kurz určený k rozvoji a posilování vašich vedoucích a manažers ... [+]

Diplom vedoucích pracovníků a managementu v Gold Coast Learning Centre je flexibilní, praktický a efektivní kurz určený k rozvoji a posilování vašich vedoucích a manažerských dovedností.

Tato kvalifikace akreditovaná vládou spojuje dobrou znalostní bázi s dovednostmi, které potřebujete k tomu, abyste vedli a řídili ostatní a plánovali, prováděli a hodnotili svou práci a práci týmu.

Diplom vedoucích pracovníků a vedoucích pracovníků rozvíjí dovednosti, které potřebujete k uplatnění znalostí, praktických dovedností v oblasti vedení a řízení a zkušeností v celé řadě podnikových a průmyslových kontextů, včetně:

Použití široké škály manažerských dovedností pomocí diskrétnosti a úsudkuPlánujte a monitorujte své pracovní zatížení a pracovní zátěž ostatníchUkázat vedení a podporu inovacíRozvíjení komunikačních dovedností pro podporu jednotlivců a týmůSpráva strategií pro lepší služby zákazníkůmŘízení setkání, pracovních priorit a profesního rozvojeSpráva operačních plánů a zajištění bezpečného pracoviště... [-]
Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gold Coast Learning Centre

Diplom z marketingu a komunikace v Gold Coast Learning Centre nabízí pokročilé, praktické a angažované školení ve všech oblastech marketingového průmyslu, včetně mezináro ... [+]

Diplom z marketingu a komunikace v Gold Coast Learning Centre nabízí pokročilé, praktické a angažované školení ve všech oblastech marketingového průmyslu, včetně mezinárodního marketingu a e-marketingu.

Vytvořte se v dynamickém, kreativním a stále se rozvíjejícím oboru s touto kvalifikací na vysoké úrovni v oblasti marketingu a komunikace a rozvíjejte dovednosti a znalosti, které potřebujete k úspěchu, včetně:

Interpretace trendů na trhu s cílem identifikovat a zhodnotit marketingové příležitostiNavrhování a vývoj integrovaného marketingového a komunikačního plánuVedoucí týmy vedou efektivní marketingové kampaněPlánování průzkumu trhu a provádění a monitorování kampaníSpráva rozpočtů a finančních plánůVypracování mediálního plánu a úprava marketingového mixu... [-]
Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gold Coast Learning Centre

Získejte své znalosti účetnictví a financí na další úroveň s diplomem účetnictví na Gold Coast Learning Centre . Tento kurz je ideální pro osoby hledající zaměstnání v úč ... [+]

Získejte své znalosti účetnictví a financí na další úroveň s diplomem účetnictví na Gold Coast Learning Centre .

Tento kurz je ideální pro osoby hledající zaměstnání v účetnictví, podnikání a financí. Získáte základní znalosti a pokročilé dovednosti pro práci v rámci stále se měnícího oboru podnikání a účetnictví.

Díky flexibilním možnostem studia, včetně možností výuky na plný úvazek, na částečný úvazek a na dálku, může Gold Coast Learning Centre zlepšit vaše kariérní vyhlídky s pokročilým pochopením odvětví finančních služeb.

Kvalifikovaní a zkušení školitelé vám pomohou rozvíjet pokročilé poznatky o řízení rozpočtu a prognózování, finančním výkaznictví, výkazu daně z příjmů a poskytováním poradenství pro vedení účetnictví.... [-]

Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
26 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Gold Coast Learning Centre

Naučte se anglicky v Austrálii v Gold Coast Learning Centre , jen pár minut od pláže v Surfers Paradise na slavném zlatém pobřeží Austrálie. Gold Coast Learning Centre na ... [+]

Naučte se anglicky v Austrálii v Gold Coast Learning Centre , jen pár minut od pláže v Surfers Paradise na slavném zlatém pobřeží Austrálie.

Gold Coast Learning Centre nabízí čtyři úrovně studie obecné angličtiny a poskytuje kvalitní výuku v přátelském prostředí. Zkušení pracovníci a praktické flexibilní kurzy rozvíjejí znalosti, dovednosti a plynulost, které potřebujete.

Všechny čtyři úrovně angličtiny zdůrazňují základní znalosti anglického jazyka z mluvení, poslechu, čtení a psaní a jsou vhodné pro každého, od začátečníků až po pokročilé studenty.

Kurzy jsou zábavné a flexibilní, navržené zkušenými učiteli pro zlepšení slovní zásoby, výslovnosti a gramatiky.... [-]

Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gold Coast Learning Centre

Zlepšete svou angličtinu a připravte se na zkoušku Mezinárodního jazykového testovacího systému (IELTS) na Gold Coast Learning Centre , v centru Surfers Paradise na Gold ... [+]

Zlepšete svou angličtinu a připravte se na zkoušku Mezinárodního jazykového testovacího systému (IELTS) na Gold Coast Learning Centre , v centru Surfers Paradise na Gold Coast v Queenslandu.

IELTS je mezinárodní akreditovaná zkouška angličtiny, která dokládá schopnost používat a chápat angličtinu.

To je všeobecně uznávané a je přijímáno více než 6000 institucí ve více než 120 zemích po celém světě.

Příprava na zkoušku IELTS: střední a vyššíZačíná: každé pondělíPrůměrný počet studentů v každé třídě: 10Maximální počet studentů v každé třídě: 18Délka kurzu: 1-70 týdnůPočet hodin týdně: 20-35 hodinZačněte data a ceny... [-]
Austrálie Surfers Paradise
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 70 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to Gold Coast Learning Centre

Gold Coast Learning Centre