Gold Coast Learning Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

Studium angličtiny, TESOL, podnikání, management, účetnictví, marketing, lidské zdroje a zdraví na pracovišti

Gold Coast Learning Centre (GCLC) nabízí inovativní vzdělávací programy, výjimečné vybavení a kvalitní zdroje, jen pár minut chůze od pláže v Surfers Paradise.

Mezinárodní a domácí studenti mohou kombinovat kvalitní vzdělání s uvolněným životem, plážovou kulturou a zábavou, přátelskou atmosférou Gold Coast v Queenslandu, jedním z předních turistických destinací v Austrálii.

Gold Coast Learning Centre přijímá technologie a programy, které dělají učení vzrušující, zábavné a odměňující při dosažení skutečných výsledků vzdělávání.

Domácí studenti a držitelé studijních víz mohou studovat všechny kurzy, které nabízíme, od všeobecné angličtiny a přípravy na zkoušky IELTS až po kvalifikaci v oblasti obchodu, managementu, marketingu, účetnictví, lidských zdrojů, WHS a TESOL.


Studium angličtiny v Austrálii na známém zlatém pobřeží v Queenslandu: inovativní kurzy, vynikající zařízení a vynikající životní styl

Studovat angličtinu v Austrálii na Gold Coast Learning Centre v Surfers Paradise a vychutnat si prvotřídní životní styl a kvalitní vzdělání.

Díky všeobecné pověsti o mezinárodní kulturní rozmanitosti, cenově dostupných životních nákladech a velmi rozumných nákladech na vzdělávání, Surfers Paradise na Gold Coast je skvělá destinace pro studenty.


O Gold Coast Learning Centre

Studium angličtiny, TESOL, Business, účetnictví, management, marketing, zdraví a bezpečnost na pracovišti a lidské zdroje v Surfers Paradise

Společnost Gold Coast Learning Centre (GCLC), založená v roce 2010, nabízí Surfers Paradise vynikající zařízení, kvalitní výukové programy a oddaný, přátelský a nadšený personál.


Slunce, Surf, Sand Study: dokonalé místo pro studium

Hotel Gold Coast Learning Centre se nachází jen kousek pěšky od pláže a je obklopen obchody a restauracemi, kinami, rušným nočním životem a uvolněným životem a zábavou, přátelskou atmosférou Gold Coast.


Vynikající zařízení, jen kousek od pláže

Gold Coast Learning Centre nabízí plně klimatizované zařízení s dobře vybavenými učebnami, počítačovou laboratoří, vysokorychlostním wifi internetem, prostornými prostory studentů a mnoho dalšího.

Zajistěte, aby studie byla účinná a příjemná u GCLC.

 • Plně klimatizovaný areál, jen kousek pěšky od pláže
 • Počítačová laboratoř s 18 počítači s plochou obrazovkou
 • Zdarma WiFi připojení k internetu pro studenty
 • Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici
 • Tichý a oblíbený venkovní studentský dvůr a prostor pro grilování
 • Prostorné a pohodlné vnitřní prostory studentů a kuchyně, s řadou časopisů a novin, které povzbuzují cvičení.


Kvalitní vzdělávací programy a specializovaný personál

Gold Coast Learning Centre je zaměřen na to, aby pomohli našim studentům uspět ve studiu a užít si volného času s nejlepšími aktivitami, které Surfers Paradise a Gold Coast nabízí.

Pečlivý dohled od zkušeného, ​​specializovaného personálu zajišťuje, že můžete postupovat tak rychle, jak chcete.

Vysoce kvalifikovaní a přátelští, zkušení učitelé a zaměstnanci v Gold Coast Learning Centre jsou vždy ochotni věnovat si čas, aby pomohli studentům dosáhnout úspěchu ve studiu.

Mnoho našich zaměstnanců má zkušenosti s výukou angličtiny v jiných zemích a pochopí obavy mezinárodních studentů.

Pro těžko pracující studenty lze snadno uspořádat další domácí úkoly, pracovní listy a rady.

Studentské podpůrné služby v GCLC

Gold Coast Learning Centre nabízí širokou škálu Student Support Services, která poskytuje studentům zdroje, které potřebují pro získání co nejvíce ze svých zkušeností s námi.

Náš aktivní, přátelský a oddaný tým studentských podpůrných služeb je vždy k dispozici, aby vám pomohl jako oficiální kontaktní místo pro domácí i zahraniční studenty.

Poskytujeme podporu na vysoké úrovni, která vám pomůže uspět, a jsou vždy k dispozici, abychom vám pomohli s případnými problémy, které by mohly vzniknout během vašeho pobytu u nás.

Služby, které vám pomohou uspět a vychutnat si studium, zahrnují:

 • Zkoušky, zápisy a studijní plány
 • Pomůcka na platební plán
 • Organizace umístění domů
 • Organizace transferů z letiště
 • Apartmány a ubytování
 • Poradenské služby
 • Prohlídky vysoké školy a města pro nové zahraniční studenty
 • Obnovte pomoc a podporu hledání práce
 • Studentské aktivity a výlety
 • Slavnostní ceremonie

Váš kontaktní pracovník pro studenty má přístup k aktuálním údajům o celé škále služeb, které jsou k dispozici studentům v Gold Coast Learning Centre .

Místa

Surfers Paradise

Adresa, 1. řádek
Orchid Avenue,18-22
4217 Surfers Paradise, Queensland, Austrálie
Telefonní číslo
+61 (0) 7 5531 6788