ICAE: International College of Advanced Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ICAE je multi-oceněný Přihlášeno organizace pro výcvik se sídlem v Darwinu, hlavního města australském Severním teritoriu. ICAE byla založena v roce 1997 a poskytuje odborné programy na australských a zahraničních studentů. Darwin je známý pro své tropické klima, úžasné přírodní krásy a nedotčené prostředí. Jako nejmladší australského hlavního města, Darwin je ležérní, pohodová atmosféra - ztělesněním Austrálii! Zaměstnanci pohostinství jsou vždy ve velmi vysoké poptávce, takže získání zaměstnání je v Darwinu jednodušší než kdekoliv jinde v Austrálii.

42259_Introduction

ICAE poskytuje příležitosti ke vzdělávání a odborné přípravy, které zvyšují kariéry studentů. V pracovních trzích po celém světě neexistuje žádná náhrada pro skutečný svět zkušeností s podporou důkladného pochopení klíčových pojmů. Naši studenti rozvíjet teoretické a praktické dovednosti v výuky semestru, pak je aplikovat na pracovišti, zatímco pro průmysl umístění. Naše školství se řídí nejaktuálnější průmyslovou praxí, dodáno naší fakulty odborníky v oboru, a vidí absolventi dosáhnout vynikajících výsledků zaměstnanosti jak v Austrálii, tak v zahraničí.

42256_Introduction

mezinárodní programy ICAE má všechny obsahovaly stejný mix třídě studia a zaplacené (nebo neplacené v případě potřeby) Industry umístění. Pokud chtějí studenti která má být zaplacena, zatímco pro průmysl umístění, bude ICAE pomáhat při hledání vhodného zaměstnavatele, který může poskytnout potřebné prostředí pro vývoj a demonstrace potřebné dovednosti, jak je požadováno podle kurzu. Studenti podnik zaplatil Industry Placement dostávat stejný plat a podmínky jako australských obyvatel a může vydělat až $ 1,000 za týden pracovat až 45 hodin týdně.

mezinárodní programy ICAE obsahují stejné učení a hodnocení zdrojů, jako naše oceněných domácích programů, zajistit, aby všichni naši studenti obdrží stejně kvalitní vzdělání. Naše nejmodernější on-line vzdělávací platforma umožňuje studentům přístup k jejich posouzení a interaktivní studijní materiál kdekoli a kdykoli je k dispozici internetové připojení. Studenti mají přístup k bezdrátové širokopásmové připojení v celém areálu.

42257_Introduction

Mezinárodní programy mají dva 20-týdenní semestry ročně, přičemž příjmu v lednu a červenci. První semestr studentů jsou vynakládány navštěvuje třídy na naší škole po dobu minimálně 20 hodin týdně. V této výuky semestru studenti zavazují teorii a praktické výuky a úplné hodnocení založené na znalostech. Druhý semestr studentů stráví v průmyslu umístění, když práce ve schváleném pohostinství podniku a nechodí do třídy. ICAE učitelé navštívit studenta na pracovišti pravidelně, poskytuje podporu a poradenství a provádět hodnocení na pracovišti. Průmysl umístění je příležitostí studenta prokázat, že mohou uplatnit své znalosti a dovednosti ve skutečném pracovišti - neocenitelným doplňkem každé životopis, a velmi důležitou součástí budování profesionální sítě zaměstnavatelů. Mnoho ICAE mezinárodní absolventi jsou sponzorovány zůstat a pracovat v Austrálii svými zaměstnavateli Industry umístění, skvělou příležitost pro absolventy i zaměstnavatelé.

Všechny mezinárodní programy jsou akreditovány a schváleny australskou vládou a absolventi obdrží celostátně Recognised kvalifikace, který je veden skrz Austrálii av zámoří.

42258_Intrroduction

ICAE je kampus je lokalizován v Rapid Creek, asi 15 minut od centra města Darwin. Areál zahrnuje učebny, plně vybavené praktické pohostinství servisní oblasti s bary, espresso stroje, vnitřní a venkovní studentské zařízení, včetně fotbalového hřiště a bezdrátového širokopásmového připojení k dispozici v celém objektu. S dostatek parkovacích míst, autobusové zastávky v blízkosti, pěší a cyklistické stezky vedoucí z města podél břehu moře přímo k nám, dostat do az kampus je snadné. Nastavit mezi tři hektary chladných listové důvodů a méně než kilometr od břehu moře Nightcliff, náš kampus je nádherné, klidné místo ke studiu.

Místa

Darwin

International College of Advanced Education

Adresa, 1. řádek
ICAE: International College of Advanced Education
17 Chapman Road
Rapid Creek

NT 0810 Darwin, Severní teritorium, Austrálie
Telefonní číslo
+61 8 8941 5959