Job Training Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Vítejte v Job Training Institute (JTI), kde naše motto je Vždy vás zvedne na další úroveň. JTI je australský institut, který poskytuje odbornou přípravu. Naším cílem je poskytnout studentům nejlepší šanci na získání zaměstnání tím, že získá kvalifikace uznávanou v Austrálii.

Proč si vybrat JTI

  • Flexibilita - Job Training Institute nabízí studentům flexibilitu učení prostřednictvím smíšeného učení, včetně osobního styku a způsobů on-line. Všichni naši studenti mají možnost kombinovat tyto dva způsoby učení.
  • Pracovní stáž - Job Training Institute pracovních příležitostí usnadňuje práci studentů a je k dispozici koordinátor pracovního stáže, který pomáhá studentům pracovat s jakýmikoliv tématy.
  • Studentská podpora - Naši školitelé jsou vždy k dispozici a ochotni pomáhat studentům se svými studiemi a úkoly prostřednictvím několika metod od chatu, e-mailu, telefonních hovorů a schůzek. Job Training Institute nabízí studentům týdenní živé online kurzy moderované našimi zkušenými a zkušenými trenéry.

Členství v JTI

Job Training Institute je členem AKTET - a souhlasí s tím, aby byl v souladu s ústavou, předpisy a etickým kodexem Australské rady pro soukromé vzdělávání a školení (JTI member ID: 183094).

Naše kurzy

  • Výuka tváří v tvář - Naše učení se provádí na místě v Dandenong (VIC) a Sunshine (Sun) (VIC).
  • Online učení - Využili jsme technologii, která přináší učení do digitálního věku, kde je učení jednodušší a rychlejší. S využitím vládou schváleného softwaru, používaného ve velkých TAFE a univerzitách, přinášíme vám učení, ať jste kdekoli ve světě. Obsah kurzu a hodnocení jsou dodávány online, ale některé pozorovatelské posudky musí být provedeny osobně zkušenými hodnotiteli.

Místa

Dandenong

Adresa, 1. řádek
Level 5 Plaza Business Centre, 26 McCrae Street
VIC 3175 Dandenong, Victoria, Austrálie

Sluneční svit

Adresa, 1. řádek
Sunshine Campus
Suite 4 Level 1
25-29 Devonshire Road Sunshine

VIC 3020 Sluneční svit, Victoria, Austrálie

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Melbourne City Campus
Level 4, 259 Collins Street

VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie