Karl Von Busse Institute of Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KVBI_signs

…O NÁS

Karl von Busse Institute of Design je exkluzivní butikový College se sídlem v Sydney CBD, že je průmysl-řízený a mezinárodně smýšlející; agilnější a opravdu jedinečný poskytovatel výprava školství.

Zaměření se na hlavní konstrukční disciplínách: Móda, grafický a Vzhled interiéruMístní a mezinárodní profesionály podělit se o své poznatky a zkušenosti se studenty v prostředí studio na denní bázi.

Příjem Student je selektivní a velikosti třídy jsou záměrně malé maximalizovat přednášejícího kontakt, což zajišťuje, že studenti, místní a mezinárodní, mohou splnit svůj tvůrčí potenciál a získat mentorství je třeba, aby průmysl-ready.

KVBI_sewing_machine1

"To, co zde děláme, je založeno na mé třicet let zkušeností, a to mi říká, že mají malou skupinu lidí a připravit je na pracovní ... Musí existovat centrální mentorství. Je třeba, aby někdo znát své studenty a vidět jejich slabiny a podporu, a čím více studentů máte těžší to bude. To je důvod, proč chci naše škola zůstat relativně malé ... Čísla v naší vysoké školy mají svůj účel. Chceme-li poznat naše studenty a podporovat je po dobu 1-2 let. "


Karl von Busse

KVBI_classes

... O Naše umístění

Karl von Busse Institute of Design se nachází jen pár kroků Radnice vlakového nádraží a autobusové zastávky, jež spojují Centrum se všemi hlavními předměstí. Naše budova je obklopena těmi hovořili o ikonách Sydney včetně slavné opery Harbour Bridge a Hyde parku. Jako soukromá vysoká škola s uzemněné zkušenosti s mezinárodními studenty, nabízíme také pomoc a podporu při hledání náležité ubytování, který je novinkou v Austrálii.

KVBI_distant_learning

... O naší škole a kurzy

Náš kampus je moderní a byl navržen podle nejnovějších "zelených" ekologických principů dát studentům to nejlepší zázemí je to možné. Obsahují Mac pomocí počítače laboratoře a průmyslové šicí stroje. Absolventský mají nárok na pokročilé postavení až do výše 50%, s vyšším vzděláním poskytovatelů. Naši lektoři jsou i nadále praktici ve svém oboru. Místní a mezinárodní hostující vyučující doplňují pravidelné pedagogickou tým. Ústav je registrovaná organizace pro výcvik (RTO) a má souhlas Cricos zapsat mezinárodní studenty. Všechny naše diplom a Advanced Diploma programy jsou celostátně akreditované.

Všechny programy jsou průběžně vyhodnocovány a modernizovány, aby splňovaly měnící požadavky průmyslu. Osnova umožňuje studentům, v závislosti na individuálních dovedností, aby se specializují v celé řadě oborů ve zvoleném kariéře. Jednotlivé události jsou určeny pro žadatele před vstupem do studie diskutovat o vhodnosti pro volbu povolání, informace o předmětu a ubytovacích možností Karl von Busse Institute of konečným cílem Designu je připravit své studenty na zaměstnání ve zvoleném tvůrčí kariéry s průmyslovými na bázi programů a mezinárodní architektonické ocenění ,

KVBI_makeup2

... O NAŠICH stáží a pracovních příležitostí

Při studiu u nás, naši studenti mají možnost vybrat si z jednoho ze stáží nebo placených pracovních míst inzerovaných z vysoké školy na měsíční bázi a řídit dokončit pracovní zkušenosti dříve postupovat. Jsme hrdí na to být partnerem s renomovanými projekční firmy a značky, jako Carla Zampatti, Marie Claire a Vogue.

KVBI_adv_dipl

... O naší mezinárodní UČENÍ

Dnešní globalizovaný design průmysl volá po mezinárodní vhledu. Na Karl von Busse Institute of Design, dáme vám možnost si to uvědomit.

Jak tam jsou očekávání pro nové návrháře mít pochopení mezinárodní praxe, nabízíme naše Diploma a Advanced Diploma studentům možnost přijmout řadu mezinárodních možností učení, včetně Evropy, Asie a Austrálie pro zahraniční studenty.Místa

Sydney

Karl von Busse Institute of Design

Adresa, 1. řádek
Level 2, 400 Kent Street
NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie
Telefonní číslo
+61 2 9261 1191