Kangan Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S více než 40.000 zapsaných každý rok, Kangan Institute je významným poskytovatelem školení pro automobilový průmysl, zdravotnictví a kojící sektorů a domácí vzdělávání. Máme také silné zastoupení v celé řadě průmyslových odvětví, jako je móda, obchod, jakož i spravedlnosti a legální.

Jako jeden z největších poskytovatelů ze strany státu učňovského vzdělávání a stáží školení, máme silné vztahy s mnoha podniky a zaměřit se na studenty, kteří hledají průmysl-relevantní výcvik v celé řadě oborů a on-site možností školení, které vyhovují specifickým potřebám jednotlivého žáka nebo organizace.

Naše kurzy se pohybují od základního certifikátu diplomových a Advanced Diploma úrovni, s cestami do více než 25 univerzitních diplomů. Náš program Uznání dovedností hodnotí předchozí znalosti a zkušenosti, zadávání našim studentům úvěry nebo kvalifikaci, aby odpovídaly jejich stávající dovednosti.

S více než 80 let zkušeností v oblasti odborného vzdělávání a přípravy, jsme flexibilní, inovativní a dynamické místo učení s bohatou multikulturní atmosféře. Naše programy jsou dodávány v pěti areálech v Broadmeadows, Docklands, Essendon, Moonee rybníky a Richmond.

Místa

Broadmeadows

Adresa, 1. řádek
Pearcedale Parade
Broadmeadows VIC 3047

3047 Broadmeadows, Victoria, Austrálie

Melbourne

Adresa, 1. řádek
1 Batmans Hill Drive
Docklands VIC 3008

3008 Melbourne, Victoria, Austrálie

Essendon

Adresa, 1. řádek
38 Buckley Street
Essendon VIC 3040

3040 Essendon, Victoria, Austrálie

Moonee rybníky

Adresa, 1. řádek
Level 1
21-31 Hall Street
Moonee Ponds VIC 3039

3039 Moonee rybníky, Victoria, Austrálie

Richmond

Adresa, 1. řádek
85 Cremorne St
Richmond VIC 3121

3121 Richmond, Victoria, Austrálie