Přečtěte si oficiální popis

O

V LABu v Melbourne je vaše zkušenost více než jen výuka angličtiny ve třídě. Budete pohlcovat kulturu, potkávat nové přátele z Austrálie i celého světa a mít možnost pracovat a cestovat. Náš personál je nadšený a přátelský a je vždy ochoten pomoci vám přizpůsobit se novému a velmi odlišnému prostředí. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout celou řadu kurzů, včetně možností absolvovat stáže v pohostinství a cestovním ruchu v krásných oblastech této země. Doporučuji vám, abyste co nejvíce využili času, který u nás strávíte učí angličtinu. Toto je příležitost, která je jednou za život, a vzpomínky, které uděláte, zůstanou s vámi navždy. Vítejte v rodině LAB v Melbourne!

Naše pověření

LAB v Melbourne byla založena v lednu 2011 jako Fusion English. V roce 2016 jsme se stali hrdými členy velmi uznávané vzdělávací sítě LCI , která spravuje více než 22 vzdělávacích institucí po celém světě. LAB v Melbourne je moderní, zaregistrovaná CRICOS a kvalita NEAS potvrzuje anglický institut.

Největší město světa

Melbourne je kulturní hlavní město Austrálie, což z něj činí ideální místo v jedné z předních škol v anglickém jazyce. Město je hrdě multikulturní, zahrnuje kulturní rozmanitost a mnoho malebných destinací Victoria je pozoruhodně jedinečných.

V centrální obchodní čtvrti Melbourne (CBD) se malé pruhy stávají plátnem pro řadu pouličních umění světové třídy, které oceňují místní obyvatelé i turisté. Melbourne je také proslulá svou kávovou kulturou, opět díky své bohaté multikulturní historii. Město se může pochlubit mnoha různými etnickými kapsy, které poskytují kulturně autentickou škálu fantastických pokrmů, z nichž mnohé jsou k dispozici v okolí areálu kampusu a uspokojují ho.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Languages Across Borders | Melbourne

Tento kurz rozvíjí schopnost studenta komunikovat v angličtině prostřednictvím aktivit co nejrealističtější. To znamená, že studenti budou vyučováni praktické úkoly, jako ... [+]

Buďte připraveni na tento kurz angličtiny

Obchodní angličtina rozvíjí schopnost studentů komunikovat v angličtině v podnikovém prostředí. Studenti se naučí praktickým úkolům, jako jsou účast na setkáních, prezentace, zdokonalování telefonních dovedností, čtení a psaní e-mailů a budování obchodní a finanční slovní zásoby.

Učitelé strategicky začleňují multimédia a řadu reálných materiálů, aby zlepšili vzdělávací zkušenosti. Studenti jsou testováni týdně a každých pět týdnů studenti dostávají podrobnou zpětnou vazbu o výkonu své třídy, aby zajistili, že dosáhnou svých jazykových cílů týkajících se podnikání.... [-]

Austrálie Melbourne
Přihlašování započato
Angličtina
5 - 22 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Languages Across Borders | Melbourne

Tento kurz může být také skvělým výchozím bodem pro studenty, kteří by rádi, aby se usadili v australském životě před zahájením kurzu angličtiny pro akademické účely nebo ... [+]

Perfektní třída pro budování důvěry

Ideální kurz pro studenty, kteří chtějí zlepšit své celkové znalosti anglického jazyka pro obecné účely a získat důvěru v účinnou komunikaci v reálných situacích. Tento kurz je také skvělým výchozím bodem pro studenty, kteří by chtěli strávit čas v australském životě před zahájením kurzů angličtiny pro akademické účely nebo přípravných kurzů IELTS. V návaznosti na integrovaný přístup k dovednostem studenti každý den vykonávají řadu mluvených, poslechových, písemných a čtenářských úkolů, aby rozvíjeli své ústní a písemné komunikační schopnosti.

Lekce také pomáhají studentům rozvíjet jejich povědomí a používání gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti, aby se mohli s jistotou vyjádřit na stále širším okruhu témat s rostoucí úrovní jemnosti.... [-]

Austrálie Melbourne
Přihlašování započato
Angličtina
5 - 60 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LAB Melbourne - New Name, New School / LAB 멜버른 - 새 이름, 새 캠퍼스

LAB Melbourne - New Name, New Campus / LAB Melbourne - novo nome, novo campus

LAB Melbourne - New Name, New Campus / LAB メルボルン - 新しい名前、新しいキャンパス

Languages Across Borders | Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne
Website
Telefonní číslo
+61 3 9654 7786