Languages Across Borders | Melbourne

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

V LABu v Melbourne je vaše zkušenost více než jen výuka angličtiny ve třídě. Budete pohlcovat kulturu, potkávat nové přátele z Austrálie i celého světa a mít možnost pracovat a cestovat. Náš personál je nadšený a přátelský a je vždy ochoten pomoci vám přizpůsobit se novému a velmi odlišnému prostředí. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout celou řadu kurzů, včetně možností absolvovat stáže v pohostinství a cestovním ruchu v krásných oblastech této země. Doporučuji vám, abyste co nejvíce využili času, který u nás strávíte učí angličtinu. Toto je příležitost, která je jednou za život, a vzpomínky, které uděláte, zůstanou s vámi navždy. Vítejte v rodině LAB v Melbourne!

Naše pověření

LAB v Melbourne byla založena v lednu 2011 jako Fusion English. V roce 2016 jsme se stali hrdými členy velmi uznávané vzdělávací sítě LCI , která spravuje více než 22 vzdělávacích institucí po celém světě. LAB v Melbourne je moderní, zaregistrovaná CRICOS a kvalita NEAS potvrzuje anglický institut.

Největší město světa

Melbourne je kulturní hlavní město Austrálie, což z něj činí ideální místo v jedné z předních škol v anglickém jazyce. Město je hrdě multikulturní, zahrnuje kulturní rozmanitost a mnoho malebných destinací Victoria je pozoruhodně jedinečných.

V centrální obchodní čtvrti Melbourne (CBD) se malé pruhy stávají plátnem pro řadu pouličních umění světové třídy, které oceňují místní obyvatelé i turisté. Melbourne je také proslulá svou kávovou kulturou, opět díky své bohaté multikulturní historii. Město se může pochlubit mnoha různými etnickými kapsy, které poskytují kulturně autentickou škálu fantastických pokrmů, z nichž mnohé jsou k dispozici v okolí areálu kampusu a uspokojují ho.

Místa

Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne

Telefonní číslo
+61 3 9654 7786

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium