Melbourne City Institute of Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Melbourne City Institut vzdělávání (MCIE) je živé a inovativní registrovaná organizace pro výcvik, která poskytuje celostátně uznávané kurzy Melbourne, Jeden z nejprogresivnějších poskytovatelů průmyslu uznávaný školení ve Victorii, MCIE přináší světové třídy, kariéra zaměřená školení, navržený profesionály. Vybavujeme studenty s dokonalým spojením znalostí a praktických dovedností vyniknout v jejich zvolené profesní dráhu.

Průmysl Uznávaný & Vítězný Naše kurzy jsou průmysl známé svou dokonalost. Nechceme jen říci, že jsme úžasné, jsme uznány za to.

Kariéra Focused Jsme zaměřeni na zajištění dosáhnout vašich profesních cílů a pomůže vám na každém kroku na cestě. Pracujeme s průmyslovými partnery s cílem pomoci našim studentům získat zaměstnání.

zkušení trenéři Zaměstnáváme zkušené pracovníky školení, kteří prokázali silnou průmyslovou zkušenost a kteří jsou odhodláni podporovat kulturu učení a úspěch.

Cutting Edge Zařízení V MCIE, nabízíme nejmodernější vzdělávacích zařízení, jako jsou například simulace péči o děti / Aged Care školení a moderním výukovým kuchyni. Naše zařízení vám nástroje být na vrcholu své hry.

Dedicated Support MCIE poskytuje podporu pro studenty každý krok na cestě s vyhrazeným Student Welfare koordinátora k dispozici 24/7. Máme celou řadu vládou financovaných předmětů k dispozici, takže můžete začít studovat, aniž by museli uložit.

flexibilní Learning V MCIE, budeme s vámi spolupracovat na dosažení vašich cílů vzdělávání. Naše možnosti flexibilní dodací aby vaše učení, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Místa

Melbourne

Melbourne City Institute of Education

Adresa, 1. řádek
MCIE Head Office & Campus,
Level 2, 52-58 Chetwynd St

VIC 300 Melbourne, Victoria, Austrálie