Přečtěte si oficiální popis

Několik slov o nás

Melbourne City College Australia je volbou číslo jedna pro domácí i zahraniční studenty, kteří hledají kvalitní odbornou přípravu. Nejsme prostě poskytovatel školení, ale vášniví efektivní a praktické vzdělávání. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní, personalizované a praktické odborné vzdělávání.

Nachází se v samém srdci města Melbourne, náš areál je poměrně velký se všemi zařízeními, které mohou studovat pohodlnou a příjemnou cestu. Využíváme nejmodernější technologické vybavení a nástroje ke zvýšení učebních zkušeností.

Naši studenti se vždy budou cítit podporovaní a posilováni prostřednictvím našeho jedinečného "programu podpory studentů" a řady podpůrných služeb dostupných na místě.

Pokud jste nadšeni ze zvyšování svých současných dovedností nebo rozvíjení nových dovedností, zaregistrujte se dnes na jednom z našich kurzů v Melbourne City College Australia .

Zpráva pro studenty

Jsme potěšeni, že přivítáme všechny naše studenty, a to jak nové, tak pokračující. Všichni jsme srdečně odhodláni a soustředit se na naše hlavní poslání: posílit praxi vzdělávání prostřednictvím rozvoje celoživotních dovedností.

Zajišťujeme váš akademický úspěch a poskytujeme vám nejlepší vzdělávací zkušenost pro váš celoživotní úspěch. Těšíme se na povzbuzení vás na této vzrušující cestě učení a objevování s novými příležitostmi pro akademický a profesní růst pro vás kariéru.

Studenti MCCA pocházejí z široké škály zázemí a národností, což vám dává příležitost navzájem se učit a vedle rozvíjení akademických a odborných dovedností, posílit vhodnější a efektivnější mezilidské a interkulturní dovednosti.

Souhlasíme s tím, že výzvy jsou obtížné a uvědomují si, že vám může být postižena také. Naše služby podpory studentů jsou vždy k dispozici, které vám pomohou s vašimi otázkami, obavami nebo potížemi.

Znovu vás srdečně vítáme v MCCA a těšíme se na setkání s vámi.

Naše mise

" Melbourne City College Australia klade za cíl zlepšit praxi vzdělávání tím, že poskytuje nejlepší zkušenosti s výukou a rozvíjí celoživotní dovednosti"

Náš školní areál

Náš areál se nachází v srdci Melbourne City CBD a je navržen jako moderní a živé místo, vybavené všemi moderními zařízeními a technologiemi pro usnadnění učebních a učebních procesů.

Naši studenti mají přístup k bezplatnému Wi-Fi internetu, počítačovým laboratořím, knihovně, studentskému hangáru, otevřeným studijním prostorům a mnoha dalším, které naše vysoká škola nabízí. Naši studenti mohou také využít řadu služeb podpory studentů, včetně podpory učebních dovedností / podpory jazykové gramotnosti / poradenských služeb / poradenství v oblasti kariéry / pomoci IT.

Je velmi snadné cestovat do našeho areálu Public Transport Victoria, protože jsme snadno dostupní vlakem, tramvají

Náš areál je obklopen řadou skvělých atrakcí, jako je řeka Yarra, centrum outletového centra Spencer, stadion Etihad, stadion Docklands, rodová aréna Rod MCG, akvárium Sea Life Melbourne, muzeum policie Victoria, imigrační muzeum Melbourne Helipad, kongresové a výstavní centrum Melbourne Centrum a mnoho dalších.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Advanced Diploma

Melbourne City College Australia

Tato kvalifikace odráží úlohu osob, které používají odborné znalosti a dovednosti, společně se zkušenostmi s řízením a řízením v celé řadě podnikových a průmyslových kont ... [+]

Tato kvalifikace odráží úlohu osob, které používají odborné znalosti a dovednosti, společně se zkušenostmi s řízením a řízením v celé řadě podnikových a průmyslových kontextů.

Jednotlivci na této úrovni používají iniciativu a úsudek k plánování a implementaci řady vedoucích a řídících funkcí se zodpovědností za osobní a týmové výsledky v rámci širokých parametrů.

Používají kognitivní a komunikační dovednosti k tomu, aby identifikovali, analyzovali a syntetizovali informace z různých zdrojů a přenášeli své znalosti jiným, a kreativní nebo koncepční dovednosti k vyjádření nápadů a perspektiv nebo k řešení komplexních problémů.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Denní studium
52 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Melbourne City College Australia

Tento kurz je navržen tak, aby pomohl studentům rozvíjet podnikání tím, že zlepšuje jejich chápání toho, jak fungují podniky, faktory ovlivňující cíle, efektivní metodiky ... [+]

Tato kvalifikace by se vztahovala na osoby s různými pracovními tituly, včetně výkonných pracovníků, programových konzultantů a koordinátorů programů.

Jednotlivci v těchto rolích mohou mít značné zkušenosti v řadě nastavení, ale usilují o další rozvíjení svých dovedností v celé řadě obchodních funkcí.

Naopak, může se vztahovat i na osoby s malou nebo žádnou zkušeností z povolání, které však mají dobré teoretické obchodní dovednosti a znalosti, které by se chtěly vyvíjet, aby vytvořily další vzdělávací a pracovní příležitosti.

Struktura kurzu

K získání diplomu BSB50215 musí být způsobilost dosaženo celkem osmi (8) kompetencí, které se skládají z:... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Denní studium
52 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Melbourne City College Australia

Naše kurzy obecné angličtiny jsou určeny pro lidi, kteří chtějí zlepšit plynulost, přesnost a důvěru v angličtině. Naše kurzy také zlepší znalosti anglického jazyka, kter ... [+]

Naše kurzy obecné angličtiny jsou určeny pro lidi, kteří chtějí zlepšit plynulost, přesnost a důvěru v angličtině. Naše kurzy také zlepší znalosti anglického jazyka, které jsou nezbytné pro cestování, pracovní účely nebo pro osobní zájem.

Přehled kurzu

Naše všeobecné kurzy rozvíjejí všechny aspekty anglického jazyka, včetně mluvení, výslovnosti, poslechu, gramatiky, čtení a psaní. Zaměřuje se na zlepšení vašich základních komunikačních potřeb v každodenním aspektu anglického jazyka. Během kurzu angličtiny se očekává, že se budete co nejvíce účastnit a pracovat samostatně, ve dvojicích a ve skupinách a účastnit se celých třídních aktivit.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině