Přečtěte si oficiální popis

Jste jedním z mnoha tisíců studentů z mnoha zemí, kteří přijíždějí MLC Jako první krok na vaší vzdělávací cestě. Ať už ano Obecná angličtina, Příprava na univerzitu nebo Příprava na střední školu, MLC Je zde pro vás, poskytuje profesionální studentské služby a poradenství, jak akademické, tak i osobní.

MLCStudentské služby jsou na druhou stranu nijak nepostradatelné, aby pomohly vašemu příchodu do vaší nové země. Jako studijní nebo pracovně aktivní studentka zažijete bohatou kulturu Melbourne Vám nabízí. Náš Obecný anglický program vám poskytne důvěru, kterou potřebujete, abyste mohli pracovat ve svém novém jazyce, a poskytuje vám schopnost pracovat a hrát s kompetencí. Jako MLC Student, budete se bavit studovat Melbourne Z mnoha důvodů, včetně skutečnosti, že na MLC Jsme specialisté na mezinárodní vzdělávání a mezikulturní porozumění. Vaše volba studia je nejdůležitější a je naším posláním, abychom Vám pomohli ve všech směrech, abychom mohli dosáhnout požadovaných výsledků.

Pokud máte zájem o budoucí akademické studium, nabízíme vám obě angličtina pro akademické účely a Přípravné programy IELTS, který Vás připraví na studium na univerzitě. Pokud jste mezinárodně kvalifikovaní zdravotničtí pracovníci, naše Program angličtiny pro zdravotníky (příprava OET) je pro tebe! Pokud jste budoucí student střední školy, připravíme vás v našem Program přípravy na střední školu Abyste zahájili svůj další krok s důvěrou a věděli jste, že máte dovednosti potřebné k dosažení úspěchu. MLC Má 30 let zkušeností a úzce spolupracuje se soukromými, nezávislými a vládními sítěmi. Jsme nesmírně hrdí na 400 000 studentů přípravných středních škol, kteří s námi zahájili akademickou cestu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Melbourne Language Centre

Angličtina pro akademické účely je speciálně navržena tak, aby připravovala zahraniční studenty na jejich pokračující terciární vzdělávání na úrovni Certifikát, Diplom, N ... [+]

Angličtina pro akademické účely je speciálně navržena tak, aby připravovala zahraniční studenty na jejich pokračující terciární vzdělávání na úrovni Certifikát, Diplom, Nadace, Vysokoškolské a Postgraduální úroveň.

Studentům se vyučují anglické jazykové dovednosti, které jim umožní uspět v akademickém prostředí. Prezentační dovednosti, psaní esejů a komplexní poslechové úkoly poskytují studentům MLC nejlepší výhodu při studiu na australské univerzitě.

Studenti jsou také vystaveni pokročilým jazykovým a jazykovým dovednostem, stejně jako akademickým oblastem, včetně akademických konvencí v utajování a odkazování, umění přesvědčování a dlouhém psaní esejů.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Language Centre

Kurz se zaměřuje na zdokonalování jazykových dovedností studentů (poslech, čtení, psaní a mluvený projev) a podkvalifikací (Výslovnost, slovní zásoba, gramatika, písemné ... [+]

Tento kurz je navržen tak, aby pomohl zahraničním zdravotníkům připravit se na jazykové a komunikační dovednosti potřebné v různých klinických kontextech.

Kurz se zaměřuje na zdokonalování jazykových dovedností studentů (poslech, čtení, psaní a mluvený projev) a podkvalifikací (Výslovnost, slovní zásoba, gramatika, písemné konvence a interpunkce) v jejich konkrétních profesních situacích a zvýšení jejich šance na absolvování Pracovní angličtina test (OET). Zatímco praktické testy jsou přínosné, nejsou samy o sobě dostačující k přípravě studentů na zkoušku; Proto kurz také:

Obnovuje prostředí zkušebny, které pomáhá studentům přizpůsobit nastavení testování Pomáhá studentům se připravit na zdravotní pracoviště v Austrálii Učí zkoušku dovednosti a tipy pro každý ze čtyř zkoušek OET Poskytuje zpětnou vazbu a individuální výcvikový plán od vyškoleného učitele OET Nabízí spoustu praktických materiálů ... [-]
Austrálie Melbourne
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 52 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melbourne Language Centre

Na MLC se učíte obecné angličtiny v zábavném, uvolněném a multikulturním prostředí. Rychle vybíráte základní jazykové dovednosti, které vám pomohou usadit se v Austrálii ... [+]

Na MLC se učíte obecné angličtiny v zábavném, uvolněném a multikulturním prostředí. Rychle vybíráte základní jazykové dovednosti, které vám pomohou usadit se v Austrálii a snadno řešit každodenní situace.

Naši studenti jsou vyučováni důležitými komunikačními dovednostmi, včetně gramatiky, poslechu, čtení, hláskování, slovní zásoby a psaní. Učitelé MLC používají širokou škálu učebních materiálů, jako je film, internet, časopisy, noviny, rozhlas a televize.

Existují tři volné odpolední třídy, které nabízejí studentům další podporu s výslovností, gramatikou a slovní zásobou.

Obecná angličtina je nabízena na úrovni předškolního, středního a středního stupně a může sloužit jako dokonalý odrazový můstek ke studiu angličtiny pro akademické účely.... [-]

Austrálie Melbourne
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině