Mercury Colleges

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bereme velkou radost vás přivítat na Mercury vysokých škol v Sydney, Austrálie.

Mercury Colleges bylo příjemné studenti již déle než 50 let. Vysoká škola má dlouhou historii v Austrálii a během let získala záviděníhodnou reputaci pro svou kvalitu výuky.

Mercury Colleges se snažíme podpořit zájmy našich studentů přes vzdělávací a kulturní výměnu ve výukovém prostředí z rozdílu.

Mise

"Mercury Vysoké školy poskytují i ​​převyšovat všechny požadavky na poskytování kvalitního vzdělání. Našim studentům potřebné dovednosti potřebné na trhu práce; zůstáváme v čele kvalitního vzdělávání a poskytují vysokou úroveň vzdělávání, odborné přípravy a zařízení "

Naši kvalifikovaní učitelé

Mercury Colleges studenti mohou těžit z našich kvalifikovaných, nadšených a přátelských učitelů. Učitelé mají za cíl pomoci studentům s jejich individuálních potřeb jazykových a dosažení svých cílů v učení angličtiny.

Naše Třídy

Se studenty, kteří pocházejí z různých národností, naše třídy mají příjemné učební prostředí pro studenty zapojit a pracovat pohodlně a produktivně tak, aby mohli zlepšit své znalosti angličtiny rychleji.

Naše zařízení

Mercury Colleges kurzy jsou navrženy tak, aby intenzivní školení pro kariérní úspěch v profesionálním vzdělávací prostředí, aby byla náročná a motivující. Obecné zařízení pro studenty patří počítače a bezplatné připojení na internet, zdarma bezdrátový přístup k internetu, péči a poradenství, pomoc při ubytování a oběd ploch.

Kde nás najdete

Mercury Colleges se nachází v centru Sydney City v blízkosti hlavních turistických atrakcí Sydney, jako je Opera House, Harbour Bridge, Sydney Královské botanické zahrady v budovy královny Viktorie, a mnoho dalších. Školní areál je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou. Je to ideální místo pro studenty, kteří chtějí zažít městský život v Sydney!

Místa

Sydney

Adresa, 1. řádek
Level 1 & 2 Anzac House, 245 Castlereagh St.
NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie