New York Film Academy Australia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Filmová akademie New Yorku byla založena v roce 1992 veteránem Jerrym Sherlockem, který produkoval takové klasiky jako "Hunt pro červený říjen". Povzbuzený kamarády, kteří chtěli poslat své děti na filmovou školu, ale zjistili, že ceny jsou příliš nákladné, Sherlock navrhl školu, která byla nejen cenově dostupná, ale hlavně byla založena na principu učení dělat.

Inspirován myšlenkou, že k tomu, aby se naučil, jak dělat filmy, musí vlastně natáčet filmy, Sherlock a jeho kolegové vytvořili opravdu jedinečný učební plán. Sladit směs tradiční filmové školní výuky s novým přístupem, akademie zdůrazňuje studium založené na studenty, kteří skutečně chodí ven a střílí filmy jako součást své práce. Studenti píší, produkují, řídí a upravují své vlastní původní filmy a současně slouží jako členové posádky na filmech svých spolužáků, aby získali rozsáhlé zkušenosti.

Tento závazek k učení se dělá se týká všech programů, které akademie nyní nabízí, se studenty pracujícími s průmyslovým standardem v zařízeních světové úrovně. Na akademii si studenti mohou vybrat ze široké škály vizuálních a uměleckých programů, které zahrnují filmaření, herectví pro film, 3D animaci

Filmová akademie v New Yorku rozšiřuje své učební plány i svou globální přítomnost, s pěti zavedenými kampusy a mnoha programy určení po celém světě. V areálech NYFA v New Yorku a v Gold Coast v Austrálii se studenti ponoří do dlouhodobých a krátkodobých konzervatořských programů a workshopů, zatímco na univerzitě v Los Angeles a South Beach v Miami nabízejí také tituly.

NYFA poskytuje studentům nástroje a know-how a ve skutečnosti aplikují to, co se učí ve třídě v reálném světě, což je pro vzdělávací zážitek na rozdíl od jiných.

Místa

Southport

Adresa, 1. řádek
Lawson Street,5
4215 Southport, Queensland, Austrálie